xibo - en to cs translation catalogue (886 entries)

en:  / %d %% of %s
cs:  / %d %% z %s

en: # Layouts
cs: Pč. rozvržení

en: %d Media Items Assigned
cs: Přiděleno %d položek médií

en: %s Installation
cs: %s instalací

en: %s scheduled on %s
cs: %s naplánováno na %s

en: 1 hour
cs: 1 hodina

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: 10 minutes
cs: 10 minut

en: 12 hours
cs: 12  hodin

en: 30 minutes
cs: 30 minut

en: 4 hours
cs: 4 hodiny

en: 5 minutes
cs: 5 minut

en: A file exists with the name you gave for the Library Location. Please choose another location
cs: Existuje soubor s názvem, který je určen pro umístění knihovny. Prosím zvolte jiné umístění

en: API Key
cs: API klíč

en: About
cs: O aplikaci

en: Access Denied
cs: Přístup odepřen

en: Access denied
cs: Přístup zamítnut

en: Action
cs: Činnost

en: Active
cs: Aktivní

en: Add
cs: Přidat

en: Add Application
cs: Přidat aplikaci

en: Add Campaign
cs: Přidat kampaň

en: Add Column
cs: Přidat sloupec

en: Add Counter
cs: Přidat počítadlo

en: Add DataSet
cs: Přidat DataSet

en: Add DataSet View
cs: Přidat zobrazení DataSet

en: Add Display Group
cs: Přidat zobrazovací skupinu

en: Add Event
cs: Přidat událost

en: Add Help Link
cs: Přidat odkaz pro nápovědu

en: Add Image
cs: Přidat obrázek

en: Add Layout
cs: Přidat rozvržení

en: Add Local Video
cs: Přídat lokální video

en: Add Media
cs: Přidat média

en: Add Media to the Library
cs: Přidat média do knihovny

en: Add Profile
cs: Přidat profil

en: Add Region
cs: Přidat oblast

en: Add Shell Command
cs: Přidat příkaz Shell

en: Add Text
cs: Přidat text

en: Add User
cs: Přidat uživatele

en: Add User Group
cs: Přidat uživatelskou skupinu

en: Add Webpage
cs: Přidat internetovou stránku

en: Add a new User
cs: Přidat nového uživatele

en: Add files
cs: Přidat soubory

en: Administration
cs: Správa

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Advice
cs: Rada

en: Align
cs: Zarovnat

en: All
cs: Vše

en: All fields must be filled in
cs: Všechna pole musí být vyplněna

en: Allow Import?
cs: Povolit import?

en: Allow PHP to open external URLs
cs: Povolte PHP otevírat externí URL

en: Always
cs: Vždy

en: An optional description of the Layout. (1 - 250 characters)
cs: Volitelný popis rozvržení. (1 - 250 znaků)

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Application
cs: Aplikace

en: Applications
cs: Aplikace

en: April
cs: Duben

en: Are you sure you want to delete this media?
cs: Opravdu chcete toto médium smazat?

en: Are you sure you want to delete this template?
cs: Opravdu chcete tuto šablonu smazat?

en: Are you sure you want to delete?
cs: Opravdu chcete toto smazat?

en: Are you sure you want to logout this user?
cs: Chcete opravdu odhlásit tohoto uživatele?

en: Are you sure you want to remove this item?
cs: Opravdu chcete odstranit tuto položku?

en: Are you sure you want to send a Wake On Lan message to this display?
cs: Opravdu chcete odeslat signál pro vzbuzení této obrazovky?

en: Assign
cs: Přiřadit

en: Assign / Unassign
cs: Přiřadit / Zrušit přiřazení

en: Assign Files
cs: Přiřadit soubory

en: Assign an item from the Library
cs: Přiřazení položky z knihovny

en: Assigned
cs: Přiřazeno

en: Assigned Groups
cs: Přiřazené skupiny

en: Auditing
cs: Kontrola

en: August
cs: Srpen

en: Authorized applications for user
cs: Uživatelem schválené aplikace

en: Auto Refresh
cs: Automaticky obnovit

en: Automatically collect and export relevant information into a text file.
cs: Automaticky shromáždit a exportovat důležité informace do textového souboru.

en: Availability
cs: Dostupnost

en: Available
cs: Dostupné

en: Available Groups
cs: Dostupné skupiny

en: Background
cs: Pozadí

en: Background Colour
cs: Barva pozadí

en: Background Image
cs: Obrázek na pozadí

en: Background transparent?
cs: Průhledné pozadí?

en: Backup File
cs: Záložní soubor

en: Bandwidth
cs: Šířka pásma

en: Before reporting a fault it would be appreciated if you follow the below steps.
cs: Před nahlášením chyby oceníme, když dodržíte následující pokyny.

en: Best Fit
cs: Přizpůsobit

en: Bottom
cs: Dole

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 till 32.
cs: Maska podsítě CIDR není číslo v rozsahu od 0 do 32.

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 to 32.
cs: Maska podsítě CIDR není číslo v rozsahu od 0 do 32.

en: CMS Secret Key
cs: CMS tajný kód

en: Calendar Extension
cs: Kalendář rozšíření

en: Campaign Added
cs: Kampaň přidána

en: Campaign Deleted
cs: Kampaň smazána

en: Campaign Edited
cs: Kampaň upravena

en: Campaign ID is missing
cs: ID kampaně chybí

en: Campaign name cannot be empty
cs: Název kampaně nemůže být prázdný

en: Campaigns
cs: Kampaně

en: Can not get Group information.
cs: Nelze získat informace o skupině.

en: Can not get group information.
cs: Nelze získat informace o skupině.

en: Can not get the data row/column
cs: Nelze získat řádek/sloupec dat

en: Can not have a display without a name
cs: Obrazovka nemůže být bez názvu

en: Can not have an end time earlier than your start time
cs: Čas ukončení nemůže být dříve než čas žacátku

en: Can't assign this menu item to this group
cs: Nelze přiřadit položku nabídky k této skupině

en: Can't assign this page to this group
cs: Tuto stránku nemůžete přiřadit k této skupině

en: Can't get this groups information
cs: Nelze získat informace o této skupině.

en: Can't remove this menu item from this group
cs: Nelze odebrat tuto položku nabídky pro tuto skupinu

en: Can't remove this page from this group
cs: Tuto stránku nemůžete odebrat z této skupiny

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel upload
cs: Ukončit nahrávání

en: Cannot Edit this Display
cs: Tuto obrazovku nelze upravit

en: Cannot delete this user, they have applications
cs: Tohoto uživatele nelze smazat, má aplikace

en: Cannot delete this user, they have layouts
cs: Tohoto uživatele nelze smazat, má rozvržení

en: Cannot delete this user, they have media
cs: Tohoto uživatele nelze smazat, má média

en: Cannot delete this user, they have permissions to data sets
cs: Tohoto uživatele nelze smazat, má oprávnění k datovým sadám

en: Cannot delete this user, they have permissions to display groups
cs: Tohoto uživatele nelze smazat, má oprávnění k zobrazení skupin

en: Cannot delete this user, they have permissions to layouts
cs: Tohoto uživatele nelze smazat, má oprávnění pro rozvržení

en: Cannot delete this user, they have permissions to media
cs: Tohoto uživatele nelze smazat, má oprávnění pro média

en: Cannot delete this user, they have permissions to media on layouts
cs: Tohoto uživatele nelze smazat, má oprávnění pro média v rozvrženích

en: Cannot delete this user, they have permissions to regions on layouts
cs: Tohoto uživatele nelze smazat, má oprávnění k oblastem v rozvržení

en: Cannot delete this user, they have permissions to templates
cs: Tohoto uživatele nelze smazat, má oprávnění pro šablony

en: Cannot delete this user, they have schedule detail records
cs: Tohoto uživatele nelze smazat, má podrobné záznamy plánování

en: Cannot delete this user, they have scheduled layouts
cs: Tohoto uživatele nelze smazat, má naplánovaná rozvržení

en: Cannot delete this user, they have templates
cs: Tohoto uživatele nelze smazat, má šablony

en: Cannot determine if this media has been used.
cs: Nelze zjistit, zda toto médium již bylo použito.

en: Cannot edit dataset %s
cs: Nelze upravit datovou sadu %s

en: Cannot find this media item. Please refresh the region options.
cs: Nelze najít tuto položku média. Prosím obnovte možnosti oblasti.

en: Cannot get list of display groups.
cs: Nelze získat seznam zobrazovacích skupin.

en: Cannot get the menu items for this Group.
cs: Nelze získat položky nabídky pro tuto skupinu.

en: Cannot locate the files for this media. Unable to delete.
cs: Nelze nalézt soubory pro toto médium. Nelze smazat.

en: Cannot retrieve the Information relating to this layout. The layout may be corrupt.
cs: Nelze získat informace ohledně tohoto rozvržení. Rozvržení může být poškozené.

en: Cannot set audit to Off
cs: Nelze nastavit kontrolu na vypnuto

en: Cannot set audit to On
cs: Nelze nastavit kontrolu na zapnuto

en: Cannot switch modes.
cs: Nelze změnit režimy.

en: Cant get this user's name. Please try another.
cs: Nemohu rozeznat toto uživatelské jméno. Zkuste prosím jíné.

en: Category
cs: Kategorie

en: Category is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
cs: Kategorie je povinné pole. Musí být dlouhé 1 až 254 znaků.

en: Center
cs: Uprostřed

en: Centre
cs: Uprostřed

en: Change Password
cs: Změnit heslo

en: Change the Background Properties
cs: Změna vlastností pozadí

en: Check that the Environment passes all the Xibo Environment checks.
cs: Zkontrolujte, zda prostředí splňuje všechny kontroly Xibo.

en: Click here to Export
cs: Klikněte zde pro export

en: Click on the below link to open the bug report page for this Xibo release.
cs: Kliknutím na níže uvedený odkaz otevřete stránku pro nahlášení chyb pro tuto verzi Xibo.

en: Click to delete this media
cs: Klikněte pro smazání tohoto média

en: Click to edit this media
cs: KLikněte pro úpravu tohoto média

en: Click to show more time information
cs: Klikněte pro zobrazení více informací o čase

en: Client Type
cs: Typ klienta

en: Clock Type
cs: Typ hodin

en: Close
cs: Zavřít

en: Collect and Save Data
cs: Shromáždit a uložit data

en: Collect auditing from this client. Should only be used if there is a problem with the display.
cs: Shromažďovat kontroly od tohoto klienta. Měli by být použity pouze, když je problém s obrazovkou.

en: Colour
cs: Barva

en: Column Deleted
cs: Sloupec smazán

en: Column Edited
cs: Sloupec upraven

en: Column Order
cs: Pořadí sloupců

en: Column Type
cs: Typ sloupce

en: Columns Available
cs: Dostupné sloupce

en: Columns Selected
cs: Zvolené sloupce

en: Columns for %s
cs: Sloupce pro %s

en: Complete
cs: Dokončit

en: Content
cs: Obsah

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy a Layout.
cs: Kopírovat rozvržení.

en: Could Not Complete, Duplicate User Name Exists
cs: Nemohu dokončit, existuje duplicitní uživatelské jméno

en: Could not Copy All Campaign Security
cs: Nelze zkopírovat všechno zabezpečení kampaně

en: Could not Copy All Layout Media Security
cs: Nelze zkopírovat veškeré zabezpečení média rozvržení

en: Could not Copy All Layout Region Security
cs: Nelze zkopírovat veškeré zabezpečení oblasti rozvržení

en: Could not Copy Layout Media Security
cs: Nelze zkopírovat zabezpečení média rozvržení

en: Could not INSERT a new Schedule
cs: Nelze VLOŽIT nový plán

en: Could not Link Campaign to Group
cs: Nelze propojit kampaň se skupinou

en: Could not Link DataSet to Group
cs: Nelze propojit datovou sadu se skupinou

en: Could not Link Display Group to Display
cs: Nelze propojit zobrazovací skupinu s obrazovkou

en: Could not Link Display Group to User Group
cs: Nelze propojit zobrazovací skupinu s uživatelskou skupinou

en: Could not Link Layout Media to Group
cs: Nelze propojit médium rozvržení ke skupině

en: Could not Link Layout Region to Group
cs: Nelze propojit oblast rozvržení se skupinou

en: Could not Link Media to Group
cs: Nelze propojit médium se skupinou

en: Could not Link User Group to User
cs: Nelze připojit uživatele ke skupině uživatelů

en: Could not Unlink Campaign from Group
cs: Nelze odpojit kampaň od skupiny

en: Could not Unlink DataSet from Group
cs: Nelze odpojit datovou sadu od skupiny

en: Could not Unlink Display Group from Display
cs: Nelze odpojit zobrazovací skupinu od obrazovky

en: Could not Unlink Display Group from User Group
cs: Nelze odpojit zobrazovací skupinu od uživatelské skupiny

en: Could not Unlink Groups from User
cs: Nelze opdpojit skupiny od uživatele

en: Could not Unlink Layout Media from Group
cs: Nelze odpojit médium rozvržení od skupiny

en: Could not Unlink Layout Region from Group
cs: Nelze odpojit oblast rozvržení od skupiny

en: Could not Unlink Media from Group
cs: Nelze odpojit médium od skupiny

en: Could not Unlink User from User Group
cs: Nelze odopjit uživatele od skupiny uživatelů

en: Could not Unlink all Users from User Group
cs: Nelze odpojit všechny uživatele z uživatelské skupiny

en: Could not add DataSet
cs: Nelze přidat datovou sadu

en: Could not add DataSet Column
cs: Nelze přidat sloupec datové sady

en: Could not add DataSet Data
cs: Nelze přidat data datové sady

en: Could not add Display Group
cs: Nelze přidat zobrazovací skupinu

en: Could not add Layout
cs: Nelze přidat rozvržení

en: Could not add User Group
cs: Nelze přidat skupinu uživatelů

en: Could not add a display group for the new display.
cs: Nelze přidat zobrazovací skupinu k nové obrazovce.

en: Could not add a user group for this user.
cs: Nelze přidat skupinu uživatelů pro tohoto uživatele.

en: Could not add display
cs: Nelze přidat obrazovku

en: Could not create the Library Location directory for you. Please ensure the webserver has permission to create a folder in this location, or create the folder manually and grant permission for the webserver to write to the folder.
cs: Nelze vytvořit adresář pro umístění knihovny. Prosím ujistěte se, že server má oprávnění pro vytvoření složky na tomto místě, nebo ji vytvořte ručně a udělte oprávnění pro internetový server k zápisu do složky.

en: Could not delete Data for Column/Row
cs: Nelze smazat data datové sady ze sloupce/řádku

en: Could not delete DataSet Column
cs: Nelze smazat sloupec datové sady

en: Could not determine the Column Order
cs: Nelze zjistit pořadí sloupců

en: Could not edit DataSet Column
cs: Nelze upravit sloupec datové sady

en: Could not edit DataSet Data
cs: Nelze upravit data datové sady

en: Could not edit Password
cs: Nelze upravit heslo

en: Could not edit User Group
cs: Nelze upravit skupinu uživatelů

en: Could not link the new display with its group.
cs: Nelze propojit novou obrazovku s její skupinou.

en: Could not link the new user with its group.
cs: Nelze připojit nového uživatele s jeho skoupinou.

en: Could not update Layout on Schedule
cs: Nelze aktualizovat rozvržení v plánu

en: Could not update display
cs: Nelze aktualizovat obrazovku

en: Could not update this display with a new name.
cs: Nelze aktualizovat obrazovku novým názvem.

en: Count
cs: Počet

en: Counter
cs: Počitadlo

en: Create a new database
cs: Vytvořit novou databázi

en: Current
cs: Aktuální

en: Current Password
cs: Současné heslo

en: DOM Extension
cs: DOM rozšíření

en: DOM XML Extension
cs: DOM XML rozšíření

en: Daily
cs: Denně

en: Dashboard
cs: Nástěnka

en: Data Added
cs: Data přidána

en: Data Deleted
cs: Data smazána

en: Data Edited
cs: Data upravena

en: Data Type
cs: Datový typ

en: DataSet Added
cs: Dataset přidáno

en: DataSet Deleted
cs: DataSet smazán

en: DataSet Edited
cs: DataSet upraven

en: DataSet View
cs: Zobrazení DataSet

en: DataSets
cs: Datové sady

en: Database Name
cs: Název databáze

en: Database Password
cs: Heslo k databázi

en: Database error adding this link record.
cs: Při přidávání tohoto záznamu propojení došlo k chybě v databázi.

en: Database error checking module
cs: Při kontrole modulu došlo k chybě v databázi

en: Database error deleting this link record.
cs: Při mazáni tohoto záznamu propojení došlo k chybě v databázi.

en: Database error updating this link record.
cs: Při aktualizaci tohoto záznamu propojení došlo k chybě v databázi.

en: Date
cs: Datum

en: Date / Time Information
cs: Informace o datumu / času

en: Date Format
cs: Formát datumu

en: Day
cs: Den

en: Debugging switched Off.
cs: Ladění přepnuto na vypnuto.

en: Debugging switched On.
cs: Ladění přepnuto na zapnuto.

en: December
cs: Prosinec

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Flash Duration
cs: Výchozí doba Flash

en: Default Image Duration
cs: Výchozí doba obrázku

en: Default Language
cs: Výchozí jazyk

en: Default Latitude
cs: Výchozí šířka

en: Default Layout
cs: Výchozí rozvržení

en: Default Longitude
cs: Výchozí délka

en: Default PowerPoint Duration
cs: Výchozí doba PowerPoint

en: Default User Type
cs: Výchozí typ uživatele

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Campaign
cs: Smazat kampaň

en: Delete Display Group
cs: Odstranit zobrazovací skupinu

en: Delete Event.
cs: Smazat událost.

en: Delete Group
cs: Smazat skupinu

en: Delete Help Link
cs: Smazat odkaz nápovědy

en: Delete Media
cs: Smazat médium

en: Delete Resolution
cs: Smazat rozlišení

en: Delete Template
cs: Vymazat šablonu

en: Delete this Column?
cs: Smazat tento sloupec?

en: Delete this DataSet?
cs: Smazat tento DataSet?

en: Delete this Display?
cs: Smazat tuto obrazovku?

en: Delete this User?
cs: Chcete smazat tohoto uživatele?

en: Delete this media
cs: Smazat toto médium

en: Delete this region?
cs: Smazat tuto oblast?

en: Deleting media cannot be undone
cs: Smazání média nelze vrátit zpět

en: Describe the problem and upload the file you obtained earlier.
cs: Popište problém a nahrajte soubor, který jste předtím získali.

en: Description
cs: Popis

en: Description can not be longer than 254 characters
cs: Popis nemůže mít více než 254 znaků

en: Design
cs: Návrh

en: Detect language?
cs: Zjistit jazyk?

en: Detect the browser language?
cs: Zjistit jazyk prohlížeče?

en: Direction
cs: Směr

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Display
cs: Obrazovka

en: Display %s with ID %d is now back online.
cs: Obrazovka %s ID %d je nyní znovu online.

en: Display %s with ID %d was last seen at %s.
cs: Obrazovka %s s ID %d byla naposledy aktivní v %s.

en: Display Group Added
cs: Zobrazovací skupina přidána

en: Display Group Deleted
cs: Zobrazovací skupina smazána

en: Display Group Edited
cs: Zobrazovací skupina upravena

en: Display Groups
cs: Zobrazovací skupiny

en: Display Profile Saved.
cs: Profil displeje uložen.

en: Display Saved.
cs: Obrazovka uložena.

en: Display Settings
cs: Nastavení displeje

en: Displays
cs: Obrazovky

en: Distance
cs: Vzdálenost

en: Do you want to be notified by email if there is a problem with this display?
cs: Přejete si být upozorňováni e-mailem, pokud je problém s touto obrazovkou?

en: Done.
cs: Dokončeno.

en: Download
cs: Stáhnout

en: Drag or double click to move items between lists
cs: Uchopte nebo dvojklikem přesuňte položky mezi listy

en: Duration
cs: Délka

en: Duration is per item
cs: Trvání je za jednu položku

en: East
cs: Východ

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit %s
cs: Upravit %s

en: Edit Campaign
cs: Upravit kampaň

en: Edit Column
cs: Upravit sloupec

en: Edit Counter
cs: Upravit počítadlo

en: Edit DataSet
cs: Upravit DataSet

en: Edit Default Layout
cs: Upravit výchozí rozvržení

en: Edit Display Group
cs: Upravit zobrazovací skupinu

en: Edit Event
cs: Upravit událost

en: Edit Help Link
cs: Upravit odkaz nápovědy

en: Edit Layout
cs: Upravit rozvržení

en: Edit Local Video
cs: Upravit lokální video

en: Edit Module
cs: Upravit modul

en: Edit Profile
cs: Upravit profil

en: Edit Resolution
cs: Upravit rozlišení

en: Edit Shell Command
cs: Upravit příkaz Shell

en: Edit Template
cs: Upravit šablonu

en: Edit Text
cs: Upravit text

en: Edit Timeline
cs: Upravit časovou osu

en: Edit Webpage
cs: Upravit internetovou stránku

en: Edit a Display
cs: Úprava obrazovky

en: Edit your Display
cs: Upravit váš displej

en: Effect
cs: Efekt

en: Email Address
cs: Emailová adresa

en: Email Alert
cs: Upozornění emailem

en: Email Alert for Display %s
cs: Emailové upozornění pro displej %s

en: Email Alerts
cs: Upozornění emailem

en: Email Test
cs: Zkouška emailu

en: Embedded
cs: Vložené

en: Empty
cs: Prázdné

en: Empty Region
cs: Prázdná oblast

en: Enable Double Buffering
cs: Povolit Double Buffering

en: Enable PowerPoint?
cs: Povolit PowerPoint?

en: Enable?
cs: Povolit?

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Enabled?
cs: Povoleno?

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: Enter text...
cs: Vložte text...

en: Enter your API Key from Twitter.
cs: Vložte váš API klíč pro Twitter.

en: Error
cs: Chyba

en: Error adding this media to the library
cs: Chyba při přidávání tohoto média do knihovny

en: Error copying media.
cs: Chyba při kopírování média.

en: Error deleting media.
cs: Chyba při mazání média.

en: Error getting Campaign
cs: Chyba při získávání kampaně

en: Error getting Display Group
cs: Chyba při načítání zobrazovací skupiny

en: Error getting Display Groups
cs: Chyba při získávání zobrazovacích skupin

en: Error getting Displays
cs: Chyba při získávání obrazovek

en: Error getting Help Link
cs: Chyba při získávání odkazu nápovědy

en: Error getting Layouts
cs: Chyba při získávání rozvržení

en: Error getting Module
cs: Chyba při ziskávání modulu

en: Error getting Users
cs: Chyba při získávání uživatelů

en: Error getting details for this event.
cs: Chyba při získávání informací o této události.

en: Error getting media extension before copy.
cs: Chyba při získávání rozšíření média před kopírováním.

en: Error getting type from a media item.
cs: Chyba při získávání typu z položky média.

en: Error getting user information.
cs: Chyba při získávání informací o uživateli.

en: Error listing Applications.
cs: Chyba při vypisování aplikací.

en: Error listing Log.
cs: Chyba při výpisu záznamu.

en: Error querying for the Media information
cs: Chyba při dotazu na informace o médiu

en: Error retiring media.
cs: Chyba při zastavení používání média.

en: Error retriving information necessary to delete this event
cs: Chyba k znovu získání informace potřebné k smazání této události

en: Error updating this displays default layout.
cs: Chyba při aktualizaci výchozího rozvržení této obrazovky

en: Error updating this displays last accessed information.
cs: Chyba při aktualizaci naposledy získaných informací v těchto obrazovkách.

en: Error updating user
cs: Chyba při aktualizaci uživatele

en: Export Database Backup
cs: Exportovat zálohu databáze

en: Export Database. Right click to save as.
cs: Exporotvat databázi. Klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte uložit jako.

en: Export raw data to CSV
cs: Exportovat prostá data do CSV

en: Failure
cs: Došlo k chybě

en: February
cs: Únor

en: Feed
cs: Kanál

en: Feed URL
cs: Adresa kanálu

en: File
cs: Soubor

en: File Name
cs: Název souboru

en: File does not exist
cs: Soubor neexistuje

en: Filter
cs: Filtr

en: First Shown
cs: Poprvé zobrazeno

en: Flip Horizontal
cs: Převrátit horizontálně

en: Flip Vertical
cs: Převrátit vertikálně

en: Forecast
cs: Předpověď

en: Forecast IO
cs: Předpovědět IO

en: Format
cs: Formát

en: Formula
cs: Vzorec

en: From Date
cs: Od data

en: Full Name
cs: Celé jméno

en: Function
cs: Funkce

en: GD Extension
cs: Rozšíření GD

en: General
cs: Obecné

en: Generic File
cs: Obecný soubor

en: Group
cs: Skupina

en: Group Members
cs: Členové skupiny

en: Group Name cannot be empty.
cs: Název skupiny nemůže být prázdný.

en: Group membership set
cs: Členové skupiny nastavení

en: Groups
cs: Skupiny

en: Header
cs: Hlavička

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Height
cs: Výška

en: Height of the Region
cs: Výška oblasti

en: Help
cs: Nápověda

en: Help Link Added
cs: Odkaz nápovědy přidán

en: Help Link Deleted
cs: Odkaz nápovědy smazán

en: Help Link Edited
cs: Odkaz nápovědy upraven

en: Homepage
cs: Domovská stránka

en: Homepage has been set
cs: Domovská stránka byla nastavena

en: Host
cs: Hostitel

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Hours
cs: Hodin

en: However sometimes this will not be enough and you will be asked to put your Xibo installation into "Test" mode.
cs: Někdy to ale nebude stačit a budete požádáni o přepnutí své instalace Xibo do režimu "Test".

en: ID does not match [%s vs %s]
cs: ID nesouhlasí [%s vs %s]

en: IP Address
cs: IP adresa

en: IP Address Incorrectly Formed
cs: IP adresa má špatný formát

en: Icons
cs: Ikony

en: Id
cs: ID

en: Image
cs: Obrázek

en: Image Uri
cs: Platné přípony

en: Image Uri is a required field.
cs: Url obrázku je vyžadované pole

en: Import CSV
cs: Importovat CSV

en: Import Database Backup
cs: Importovat zálohu databáze

en: Import Tags?
cs: Importovat žnačky?

en: Incorrect Password Provided
cs: Zadáno nesprávné heslo

en: Initial User Group
cs: Pořáteční uživatelská skupina

en: Interleave Default
cs: Proložit výchozí

en: Invalid Media Inventory
cs: Neplatný inventář médií

en: Invalid file extension
cs: Neplatná přípona souboru

en: It will be lost
cs: Bude navždy ztracena

en: Item
cs: Položka

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: JSON Extension
cs: JSON rozšíření

en: January
cs: Leden

en: July
cs: Červenec

en: June
cs: Červen

en: Keep Open
cs: Ponechat otevřené

en: Key
cs: Klíč

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Last Accessed
cs: Poslední přístup

en: Last Page
cs: Poslední stránka

en: Last Shown
cs: Naposledy zobrazeno

en: Latest News
cs: Novinky

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Layer
cs: Vrstva

en: Layout
cs: Rozvržení

en: Layout Copied
cs: Rozvržení zkopírováno

en: Layout Details Changed.
cs: Podrobnosti rozvržení změněny.

en: Layout Name must be between 1 and 50 characters
cs: Název rozvržení musí být od 1 do 50 znaků

en: Layout has no associated Campaign, corrupted Layout
cs: Rozvržení nemá přidělenou kampaň, poškozené rozvržení

en: Layouts
cs: Rozvržení

en: Layouts Added to Campaign
cs: Rozvržení přidaná do kampaně

en: Layouts on Campaign
cs: Rozvržení v kampani

en: Left
cs: Vlevo

en: Left to Right (LRT)
cs: Zleva doprava

en: Library
cs: Knihovna

en: Library Location
cs: Umístění knihovny

en: Library Media
cs: Média knihovny

en: License
cs: Licence

en: Limits cannot be lower than 0
cs: Limit nemůže být menší než 0

en: Limits must be numbers
cs: Limit musí být číslo

en: Link
cs: Odkaz

en: Link is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
cs: Odkaz je povinné pole. Musí být dlouhé 1 až 254 znaků.

en: Linux Command
cs: Příkaz Linux

en: List Content
cs: Vypsat obsah

en: Local Date
cs: Místní datum

en: Local Time
cs: Místní čas

en: Local Video
cs: Lokální video

en: Location
cs: Umístění

en: Location of the Manual
cs: Umístění návodu

en: Log Level
cs: Úroveň protokolování

en: Logged In
cs: Přihlášen

en: Login
cs: Přihlášení

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Logout User
cs: Odhlásit uživatele

en: Logs
cs: Protokoly

en: Longitude
cs: Délka

en: Loop?
cs: Smyčka?

en: Lower Row Limit
cs: Limit spodní řady

en: Mac Address
cs: Mac adresa

en: Mail sending FAILED
cs: Odeslání emailu selhalo

en: Mail sent OK
cs: Email odeslán v pořádku

en: Maintenance
cs: Údržba

en: Maintenance Disabled
cs: Udržba zakázána

en: Maintenance key invalid.
cs: Neplatný klíč údržby.

en: Maintenance tasks are disabled at the moment. Please enable them in the &quot;Settings&quot; dialog.
cs: Úkoly údržby jsou v tuto chvíli zakázané. Prosím, povolte je v dialogovém okně menu &quot;Nastavení&quot;

en: Make new copies of all media on this layout?
cs: Vytvořit nové kopie všech médií v tomto rozvržení?

en: Manage Membership
cs: Správa členů

en: Manual
cs: Návod

en: March
cs: Březen

en: May
cs: Květen

en: Media
cs: Média

en: Media Inventory
cs: Inventář médií

en: Media you own already has this name. Please choose another.
cs: Tento název již má médium, které vlastníte. Prosím zvolte jiné.

en: Members
cs: Členové

en: Menu
cs: Nabídka

en: Menu Item
cs: Položka nabídky

en: Menu Item Security
cs: Zabezpečení položky nabídky

en: Menu Security
cs: Zabezpečení nabídky

en: Message
cs: Zpráva

en: Middle
cs: Střední

en: Minutes
cs: Minut

en: Missing API Key
cs: Chybí API klíč

en: Module Config Locked
cs: Nastavení modulu uzamčeno

en: Module Edited
cs: Modul upraven

en: Module ID is missing
cs: ID modulu chybí

en: Modules
cs: Moduly

en: Modules available to Install
cs: Moduly dostupné pro instalaci

en: Month
cs: Měsíc

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: My Applications
cs: Mé aplikace

en: Name
cs: Název

en: Name is a required field.
cs: Název je povinné pole.

en: Name must be between 1 and 50 characters
cs: Název musí mít délku 1 až 50 znaků

en: Name of the Region
cs: Název oblasti

en: New Password
cs: Nové heslo

en: New Passwords do not match
cs: Nová hesla se neshodují

en: New list content value is invalid as it doesnt include values for existing data
cs: Hodnota obsahu nového seznamu je neplatná, protože nezahrnuje hodnoty existujících dat

en: Next
cs: Dále

en: No
cs: Ne

en: No Display selected for Deletion.
cs: Není zvolena žádná obrazovka pro smazání.

en: No DisplayId Given
cs: Nezadáno ID obrazovky

en: No IP Address Specified
cs: Nezadána žádní IP adresa

en: No Layout selected
cs: Není zvoleno žádné rozvržení

en: No Module of this type found
cs: Nenalezen žádný modul tohoto typu

en: No User Id Present
cs: Není přítomno žádné ID uživatele

en: No data
cs: Chybí Data

en: No display group found.
cs: Zobrazovací skupina nenalezena.

en: No display groups selected
cs: Nezvolena žádná zobrazovací skupina

en: No displays selected
cs: Není zvolena žadná obrazovka

en: No layout information available, please refresh the page.
cs: Nejsou dostupné informace o rozvržení, prosím obnovte stránku.

en: No layout selected
cs: Není zvoleno žádné rozvržení

en: No layout/region information available, please refresh the page and try again.
cs: Nejsou dostupné informace o rozvržení/oblasti, prosím obnovte stránku a zkuste to znovu.

en: No magic packet can been sent, since UDP is unsupported (not a registered socket transport)
cs: Nebyla zaslán žádný kouzelný paket, protože UDP není podporováno (není registrovaný přenos soketů)

en: No media to assign
cs: Žádná média k přidělení

en: No media to reorder
cs: Žádná média k uspořádání

en: No menu provided
cs: Žádná nabídka není poskytnuta

en: No module type given
cs: Nezadán typ modulu

en: No permissions for this menu.
cs: Pro tuto nabídku není žádné oprávnění.

en: No region ID provided, cannot delete
cs: Nezadáno žádné ID oblasti, nelze smazat

en: No regions present
cs: Oblast není přítomná

en: No template selected
cs: Nebyla zvolena šablona

en: None
cs: Žádné

en: North
cs: Sever

en: North East
cs: Severovýchod

en: North West
cs: Severozápad

en: Not a valid uploaded file
cs: Nahraný soubor není platný

en: Notes
cs: Poznámky

en: November
cs: Listopad

en: Number
cs: Číslo

en: Number of Items
cs: Počet položek

en: Number of Plays
cs: Počet přehrání

en: OAuth Access Log
cs: Záznam přístupu OAuth

en: October
cs: Říjen

en: Offset
cs: Posun

en: Offset Left
cs: Posun vlevo

en: Offset Top
cs: Posun nahoru

en: Old Password
cs: Staré heslo

en: Only an adminitrator can export a database
cs: Pouze správce může exportovat databázi

en: Only an adminitrator can import a database
cs: Pouze správce může importovat databázi

en: Options
cs: Možnosti

en: Order
cs: Řazení

en: Order Changed
cs: Pořadí změněno

en: Orientation
cs: Otočení

en: Owner
cs: Vlastník

en: PHP Version
cs: PHP verze

en: PHP version %s or later required.
cs: Požadována PHP verze %s nebo novějsí.

en: Page
cs: Stránka

en: Page Height
cs: Výška stránky

en: Page Security
cs: Zabezpečení stránky

en: Page Width
cs: Šířka stránky

en: Password
cs: Heslo

en: Password Changed
cs: Heslo bylo změněno

en: Path
cs: Cesta

en: Pattern of MAC-address is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or letter)
cs: Vzor adresy mac není "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = číslo nebo písmeno)

en: Pattern of SecureOn-password is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or CAPITAL letter)
cs: Vzor hesla SecureOn není "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = číslo nebo VELKÉ písmeno)

en: Per Minute
cs: Za minutu

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Permissions Changed
cs: Oprávnění změněna

en: Play again?
cs: Přehrát znova?

en: Please Login
cs: Přihlašte se prosím

en: Please enter a User Name.
cs: Prosím zadejte uživatelské jméno.

en: Please enter a display group name
cs: Prosím vložte jméno zobrazovací skupiny

en: Please enter your current password
cs: Prosím zadejte současné heslo

en: Please enter your new password
cs: Zadejte prosím své nové heslo

en: Please note: The folder location for mysqldump must be available in your path environment variable for this to work and the php "exec" command must be enabled.
cs: Nezapomeňte prosím: Aby toto mohlo fungovat, musí být umístění složky pro mysqldump dostupné ve vaší proměnné prostředí path a php příkaz "exec" musí být povolen.

en: Please repeat the new Password.
cs: Prosím zadejte nové heslo znovu.

en: Please save this file to your PC.
cs: Tento soubor prosím uložte ve svém počítači.

en: Please select a DataSet
cs: Prosím zvolte DataSet

en: Please select from the following options
cs: Prosím zvolte jednu z následujících možností

en: Please select the type of clock to display.
cs: Prosím zvolte typ hodin pro zobrazení

en: Popular
cs: Oblíbené

en: Port is not a number within the range of 0 till 65536. Port Provided:
cs: Port není číslo v rozsahu od 0 do 65536. Zadaný port:

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Prev
cs: Předchozí

en: Preview Layout
cs: Náhled rozložení

en: Priority
cs: Priorita

en: Priority?
cs: Priorita?

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Read more
cs: Přečíst si více

en: Recent
cs: Naposledy použité

en: Recreate the Problem in a new window and Capture a screenshot.
cs: Problém znovu způsobte v novém okně a vytvořte snímek obrazovky.

en: Recreate the Problem in a new window.
cs: Pokuste se znovu způsobit problém v novém okně.

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Region
cs: Oblast

en: Region Added.
cs: Oblast přidána.

en: Region Deleted.
cs: Oblast smazána.

en: Region Options
cs: Možnosti oblasti

en: Region Timeline
cs: Časová osa oblasti

en: Register
cs: Registrovat

en: Registration for Consumer Information
cs: Registrace informací o zakázníkovy

en: Remaining
cs: Zbývá

en: Remove
cs: Odstranit

en: Repeat every
cs: Opakovat každých

en: Repeats
cs: Opakování

en: Report Fault
cs: Nahlásit chybu

en: Report a fault with Xibo
cs: Nahlásit chybu v Xibo

en: Request
cs: Žádost

en: Request Forecast
cs: Vyžádat předpověď

en: Request authorized. Please return to your application.
cs: Požadavek schválen. Vraťte se prosím zpět na vaší žádost.

en: Resolution
cs: Rozlišení

en: Resolutions
cs: Rozlišení

en: Retest
cs: Znovu vyzkoušet

en: Retire this layout or not? It will no longer be visible in lists
cs: Chcete toto rozvržení přestat používat? V seznamech již nebude zobrazeno

en: Retire this media
cs: Přestat používat toto médium

en: Retired
cs: Nepoužívaný

en: Return to the Region Options
cs: Návrat k možnostem oblasti

en: Retype New Password
cs: Znovu zadejte nové heslo

en: Reverse Landscape
cs: Obráceně na šířku

en: Reverse Portrait
cs: Obráceně na výšku

en: Right
cs: Vpravo

en: Right to Left (RTL)
cs: Zprava doleva

en: Rows per page
cs: Řádků na stránku

en: SOAP Extension
cs: Rozšíření SOAP

en: Save
cs: Uložit

en: Save Order
cs: Uložit seřazení

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Save Template
cs: Uložit šablonu

en: Save this Layout as a Template?
cs: Uložit tento návrh jako šablonu?

en: Schedule
cs: Plán

en: Schedule Now
cs: Naplánovat nyní

en: Scroll Horizontal
cs: Posun horizontálně

en: Scroll Vertical
cs: Posun vertikálně

en: Seconds
cs: Sekund

en: Secret
cs: Tajné

en: Security Group
cs: Bezpečnostní skupina

en: Select a file to import and then click the import button below. You will be taken to another page where the file will be imported.
cs: Vyberte soubor pro import a pak klikněte na tlačítko import níže. Budete přesměrování na další stránku kde souboru bude importován.

en: Select the background image from the library
cs: Zvolit obrázek pozadí z knihovny

en: Send
cs: Odeslat

en: Sending test email to %s.
cs: Odesílání zkušebního emailu na %s.

en: September
cs: Září

en: Sequence
cs: Posloupnost

en: Server Key
cs: Klíč serveru

en: Server switched to Production Mode
cs: Server byl přepnut do provozního režimu

en: Server switched to Test Mode
cs: Server přepnut do zkušebního režimu

en: Session
cs: Sezení

en: Sessions
cs: Sezení

en: Set Background
cs: Nastavit pozadí

en: Set Full Screen
cs: Nastavit celou obrazovku

en: Set Homepage
cs: Nastavit domovskou stránku

en: Set Password
cs: Nastavit heslo

en: Set the homepage for this user
cs: Nastavit domovskou stránku pro tohoto uživatele

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings Updated
cs: Nastavení Aktualizováno

en: Shell Command
cs: Příkaz Shell

en: Should Microsoft PowerPoint be Enabled?
cs: Má být PowerPoint povolen?

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show Thumbnails
cs: Zobrazovat miniatury

en: Show the table headings?
cs: Zobrazit záhlaví tabulky?

en: Shuffle
cs: Náhodné pořadí

en: Size
cs: Velikost

en: Sorry, you are not allowed to directly access this page.<br /> Please press the back button in your browser.
cs: Je nám líto, ale nemáte oprávnění k přímému vstupu na tuto stránku.<br />Prosím stiskněte tlačítko Zpět ve svém prohlížeči.

en: Source
cs: Zdroj

en: Source Type
cs: Typ zdroje

en: South
cs: Jih

en: South East
cs: Jihovýchod

en: South West
cs: Jihozápad

en: Speed
cs: Rychlost

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: Start upload
cs: Začít nahrávání

en: Statistics
cs: Statistiky:

en: Status
cs: Stav

en: Store HTML resources on the Internal Storage?
cs: Uložit HTML zdroje na lokálním uložišti?

en: Stretch
cs: Roztáhnout

en: String
cs: Řetězec

en: Success
cs: Podařilo se

en: Switch to Production Mode
cs: Přepnout do provozního režimu

en: Switch to Production Mode.
cs: Přepnout do provozního režimu.

en: Switch to Test Mode
cs: Přepnout do režimu Test

en: Switch to Test Mode.
cs: Přepnout do režimu Test.

en: System Date
cs: Systémové datum

en: System Time
cs: Systémový čas

en: Tag
cs: Štítek

en: Tags
cs: Značky

en: Tags can not be longer than 254 characters
cs: Popisky nesmí být delší než 254 znaků

en: Take the items from the beginning or the end of the list
cs: Brát položky od začátku nebo konce seznamu

en: Template
cs: Šablona

en: Template Details Changed.
cs: Detail šablony změněn.

en: Templates
cs: Šablony

en: Text direction
cs: Směr textu

en: The Category for this Help Link
cs: Kategorie pro tento odkaz nápovědy

en: The Default Layout to Display where there is no other content.
cs: Výchozí rozvržení obrazovky, které je zobrazeno, když není žádný jiný obsah.

en: The Display has been Deleted
cs: Obrazovka byla smazána.

en: The Event has been Added.
cs: Událost byla přidána.

en: The Event has been Deleted.
cs: Událost byla smazána.

en: The Event has been Modified.
cs: Událost byla upravena.

en: The Event has been Scheduled
cs: Událost byla naplánována

en: The Layout has been Deleted
cs: Rozvržení bylo smazáno

en: The Library Location you gave is not empty. Please give the location of an empty folder
cs: Zadané umístění knihovny není prázdné. Prosím zadejte umístění prázdné složky.

en: The Library Location you gave is not writable by the webserver. Please fix the permissions and try again.
cs: DO daného umístění nemůže server zapisovat. Prosím změňte oprávnění a zkuste to znovu.

en: The Link to open for this help topic and category
cs: Odkaz pro otevření tohoto tématu nápovědy a kategorie

en: The Name for this Campaign
cs: Název pro tuto kampaň

en: The Name of the Display - (1 - 50 characters).
cs: Název obrazovky - (1 - 50 znaků)

en: The Name of the Layout - (1 - 50 characters)
cs: Název rozvržení - (1 - 50 znaků)

en: The Number of RSS items you want to display
cs: Počet položek RSS které chcete zobrazit

en: The Template has been Deleted
cs: Šablona byla smazána

en: The Topic for this Help Link
cs: Téma pro tento odkaz nápovědy

en: The name cannot be longer than 100 characters
cs: Název nemůže být delší než 100 znaků

en: The new Password for this user.
cs: Nové heslo pro tohotouživatele.

en: The value in Number of Items must be numeric.
cs: Hodnota v počtu položek musí být číslo.

en: There has been an application error.
cs: Došlo v chzbě aplikace.

en: There is already dataset called '%s'. Please choose another name.
cs: Již existuje datová sada s názvem '%s'. Prosím zvolte jiný název.

en: There is an error in the HTML/XML
cs: V HTML/XML je chyba

en: This Module does not exist
cs: Tento modul neexistuje

en: This display has no mac address recorded against it yet. Make sure the display is running.
cs: Tato obrazovka zatím nemá zaznamenánu mac adresu. Ujistěte se, že obrazovka běží.

en: This media is in use, please retire it instead.
cs: Toto médium je používáno, místo toho ho prosím přestaňte používat.

en: This will create a dump file of your database that you can restore later using the import functionality.
cs: Toto vytvoří soubor s výpisem vaší databáze, kterou pak můžete později obnovit pomocí funkce import.

en: Thumbnail
cs: Miniatura

en: Thumbnails
cs: Miniatury

en: Tidy Logs
cs: Uklidit záznamy

en: Tidy Stats
cs: Uklidit záznamy

en: Timeline
cs: Časová osa

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Title
cs: Název

en: To Date
cs: Do data

en: Today
cs: Dnes

en: Top
cs: Nahoru

en: Topic
cs: Téma

en: Topic is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
cs: Téma je povinné pole. Musí být dlouhé 1 až 254 znaků.

en: Total Duration
cs: Celkové trvání

en: Total Duration (s)
cs: Celkové trvání (s)

en: Transition
cs: Přechod

en: Troubleshooting
cs: Řešení problémů

en: Turn OFF Debugging
cs: Vypněte ladění

en: Turn ON Debugging
cs: Zapněte ladění

en: Turn ON full auditing and debugging.
cs: Zapněte úplnou kontrolu a ladění.

en: Turn full auditing and debugging OFF.
cs: Vypněte úplnou kontrolu a ladění.

en: Type
cs: Typ

en: Unable to Add Help record
cs: Nelze přidat záznam nápovědy

en: Unable to Copy this Layout
cs: Nelze zkopírovat toto rozvržení

en: Unable to Delete Help record
cs: Nelze smazat záznam nápovědy

en: Unable to Edit Help record
cs: Nelze upravit záznam nápovědy

en: Unable to Remove this media from the Layout
cs: Nelze odstranit toto médium z rozvržení

en: Unable to add Campaign, Step 1
cs: Nelze přidat kampaň, Krok 1

en: Unable to assign to the Region
cs: Nelze přiřadit k oblasti

en: Unable to copy layout
cs: Nelze zkopírovat rozvržení

en: Unable to create Module [No registered modules of this type] - please refer to the Module Documentation.
cs: Nelze vytvořit Modul [Žádný registrovaný typ těchto modulů] - prosím prohlédněte si dokumentaci Modulu.

en: Unable to create Module [No type given] - please refer to the Module Documentation.
cs: Nelze vytvořit Modul [není zadán typ] - prosím prohlédněte si dokumentaci Modulu.

en: Unable to delete Campaign
cs: Nelze smazat kampaň

en: Unable to delete Display Group.
cs: Nelze smazat zobrazovací skupinu.

en: Unable to delete Schedule records for this DisplayGroup.
cs: Nelze smazat záznamy plánu pro tuto zobrazovací skupinu.

en: Unable to delete User Group.
cs: Nelze smazat skupinu uživatelů.

en: Unable to delete campaign
cs: Nelze smazat kampaň

en: Unable to delete install.php. Please ensure the webserver has permission to unlink this file and retry
cs: Nelze smazat install.php. Prosím ujistěte se, že internetový server má oprávnění k odstranění tohoto souboru a zkuste to znovu.

en: Unable to delete layout
cs: Nelze smazat rozvržení

en: Unable to delete schedule record for this Event.
cs: Nelze smazat záznam plánu pro tuto událost.

en: Unable to delete schedule records for this Display Group.
cs: Nelze smazat záznamy plánu pro tuto zobrazovací skupinu.

en: Unable to delete schedule records for this Event and DisplayGroup.
cs: Nelze smazat záznamy plánu pro tuto událost a zobrazovací skupinu.

en: Unable to delete schedule records for this Event.
cs: Nelze smazat záznamy plánu pro tuto událost.

en: Unable to determine permissions
cs: Nelze zjistit oprávnění

en: Unable to edit Campaign, Step 1
cs: Nelze upravit kampaň, Krok 1

en: Unable to edit the display groups for this Event.
cs: Nelze upravit zobrazovací skupiny pro tuto událost.

en: Unable to find Template
cs: Nemohu nalést šablonu

en: Unable to find the column headings
cs: Nelze zjistit záhlaví sloupce

en: Unable to find the number of data points
cs: Nelze zjistit počet datových bodů

en: Unable to get DataSet information
cs: Nelze získat informace o DataSet

en: Unable to get Library Media Ran
cs: Nelze získat spuštěná média z knihovny

en: Unable to get group information for dataset
cs: Nelze získat skupinové informace pro sadu dat

en: Unable to get group information for layout
cs: Nelze získat informaci o skupině pro rozvržení

en: Unable to get group information for media
cs: Nelze získat informace o skupině pro médium

en: Unable to get group information for template
cs: Nelze získat informace o skupině pro šablonu

en: Unable to get list of campaigns
cs: Nelze získat seznam kampaní

en: Unable to get permissions for this Campaign
cs: Nelze získat oprávnění pro tuto kampaň

en: Unable to get permissions for this dataset
cs: Nelze získat oprávnění pro tuto sadu dat

en: Unable to get the DisplayGroup for this Display
cs: Nelze získat zobrazovací skupinu pro tuto obrazovku

en: Unable to get the Inventory for this Display
cs: Neze získat inventář pro tuto obrazovku

en: Unable to get the Mac or Client Address
cs: Nelze získat Adresu mac nebo klienta

en: Unable to get the Resolution information
cs: Nelze získat informaci o rozlišení

en: Unable to get the UserGroup for this User.
cs: Nelze dostat skupinu uživatelů pro tohoto uživatele.

en: Unable to get the default layout
cs: Nelze získat výchozí rozvržení

en: Unable to get the list of modules
cs: Nelze získat sezna modulů

en: Unable to link Campaign to Layout
cs: Nelze propojit kampaň s rozvržením

en: Unable to log out this user
cs: Nemohu odhlásit tohoto uživatele

en: Unable to set permissions
cs: Nelze nastavit oprávnění

en: Unable to unlink Campaign from Layout
cs: Nelze odpojit kampaň od rozvržení

en: Unable to unlink all Layouts
cs: Nelze odpojit všechna rozvržení

en: Unable to update background information
cs: Nelze aktualizovat informace o pozadí

en: Unable to update module
cs: Nelze aktualizovat modul

en: Unable to update the DisplayGroup for this Display
cs: Nelze aktualizovat zobrazovací skupinu pro tuto obrazovku.

en: Unable to upload file
cs: Nelze nahrát soubor

en: Unable to write to settings.php. We already checked this was possible earlier, so something changed.
cs: Nelze psát do souboru settings.php. Již bylo zjištěno, že toto bylo dříve možné, takže se něco změnilo.

en: Unabled to get Data Column information
cs: Nelze získat informace o sloupci dat

en: Unassign from this region and retire
cs: Zrušit přidělení v této oblasti a přestat jej používat

en: Unassign from this region only
cs: Zrušit přidělení pouze v této oblasti

en: Unknown Display
cs: Neznámý displej

en: Unknown Error
cs: Neznámá chyba

en: Unknown Error.
cs: Neznámá chyba.

en: Unknown User
cs: Neznámý uživatel

en: Unknown error editing %s
cs: Neznámá chyba při úpravě %s

en: Unknown error setting this users homepage
cs: Při změně domovská stránky uživatele došlo k neznámé chybě

en: Unsigned requests are not allowed to the authorize page.
cs: Nepodepsané žádosti nejsou posílány na stránku schválení.

en: Until
cs: Do

en: Update Interval
cs: Interval aktualizace

en: Update Interval (mins)
cs: Aktualizovat interval (v min)

en: Update of settings failed
cs: Aktualizace nastavení selhala.

en: Upper Row Limit
cs: Limit vrchní řady

en: User
cs: Uživatel

en: User Deleted.
cs: Uživatel smazán.

en: User Group
cs: Skupina uživatelů

en: User Groups
cs: Skupiny uživatelů

en: User Logged Out.
cs: Uživatel odhlášen.

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: User Type
cs: Typ uživatele

en: User does not have a group and Xibo is unable to add one.
cs: Uživatel nemá přiřazenou skupinu a Xibo není schopen ji přidat.

en: Username or Password incorrect
cs: Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

en: Users
cs: Uživatelé

en: Using "fwrite()" failed, due to error:
cs: Použití "fwrite()" selhalo kvůli chybě:

en: Using "socket_sendto()" failed, due to error:
cs: Použití "socket_sendto()"selhalo kvůli chybě:

en: Using "socket_set_option()" failed, due to error:
cs: Použití "socket_set_option()"selhalo kvůli chybě:

en: Using fsockopen() failed, due to denied permission
cs: Použití fsockopen() selhalo kvůli zamítnutým oprávněním

en: Valid Extensions
cs: Platné přípony

en: Value
cs: Hodnota

en: Verified
cs: Ověřeno

en: Verify
cs: Ověřit

en: Version
cs: Verze

en: Version %s
cs: Verze %s

en: Version Information
cs: Informace o verzi

en: Vertical Align
cs: Vertikální zarovnání

en: Video Path
cs: Cesta k videu

en: View
cs: Zobrazit

en: View Columns
cs: Zobrazit sloupce

en: View Data
cs: Zobrazit data

en: Wake On LAN
cs: Budit pomocí LAN

en: Wake On Lan
cs: Vzbudit pomocí LAN

en: Wake On Lan Failed as there are no functions available to transmit it
cs: Vzbuzení pomocí Lan selhalo protože neexistuje funkci k přenosu signálu

en: Wake on LAN
cs: Vzbudit pomocí LAN

en: Wake on Lan command sent.
cs: Přikaz pro vzbuzení odeslán.

en: Warning: Importing a file here will overwrite your existing database. This action cannot be reversed.
cs: Varování: Importováním souboru zde bude přepsána vaše existující databáze. Tuto činnost nelze zvrátit.

en: We will do our best to use the information collected above to solve your issue.
cs: Uděláme vše, co je v našich silách, abychom z údajů získaných výše vyřešili váš problém.

en: Web Page
cs: Webová stránka

en: Week
cs: Týden

en: Weekly
cs: Týdně

en: Welcome to the %s CMS!
cs: Vítejte v  %s CMS!

en: Welcome to the %s Installation!
cs: Vítejte v %s instalaci!

en: Welcome to the %s Upgrade!
cs: Vítejte v %s Upgrade!

en: West
cs: Západ

en: What is the initial user group for this user?
cs: Jaká je počáteční uživatelská skupina pro tohoto uživatele?

en: When Enabled users will be able to add media using this module
cs: Při povolení budou uživatelé pomocí tohoto modulu přidat média

en: Width
cs: Šířka

en: Width of the Region
cs: Šířka oblasti

en: Windows Command
cs: Příkaz Windows

en: Year
cs: Rok

en: Yearly
cs: Ročně

en: Yes
cs: Ano

en: You already own a layout called '%s'. Please choose another name.
cs: Již vlastníte rozvržení s názvem '%s'. Prosím zvolte jiný název.

en: You do not have permission to access this page.
cs: Namáte oprávnění k přístupu na tuto stránku.

en: You do not have permission to alter/delete this media.
cs: Nemáte oprávnění ke změně/smazání tohoto média.

en: You do not have permission to change Display Groups on this display
cs: Nemáte oprávnění ke změně zobrazovacích skupin pro tuto obrazovku

en: You do not have permission to change this users homepage
cs: Nemáte oprávnění ke změně domovské stránky tohoto uživatele

en: You do not have permission to delete this campaign
cs: Nemáte oprávnění ke smazání této kampaně

en: You do not have permission to edit this campaign
cs: Nemáte oprávnění k úpravě této kampaně

en: You do not have permission to edit this display
cs: Nemáte oprávnění k úpravě této obrazovky

en: You do not have permission to edit this display group
cs: Nemáte oprávnění k úpravě této zobrazovací skupiny

en: You do not have permission to edit this event.
cs: Nemáte práva na úpravu této události.

en: You do not have permission to use that dataset
cs: Nemáte oprávnění k použití této datové sady

en: You do not have permission to view this display
cs: Nemáte oprávnění k zobrazení této obrazovky

en: You do not have permissions to delete this layout
cs: Nemáte oprávnění ke smazání tohoto rozvržení

en: You do not have permissions to delete this region
cs: Nemáte oprávnění ke smazání této oblasti

en: You do not have permissions to delete this template
cs: Nemáte oprávnění ke smazání této šablony

en: You do not have permissions to edit this campaign
cs: Nemáte oprávnění k úpravě této kampaně

en: You do not have permissions to edit this dataset
cs: Nemáte oprávnění k úpravě této sady dat

en: You do not have permissions to edit this display group
cs: Nemáte oprávnění k úpravě této zobrazovací skupiny

en: You do not have permissions to edit this layout
cs: Nemáte práva na úpravu tohoto rozvržení

en: You do not have permissions to edit this media
cs: Nemáte oprávnění k úpravě tohoto média

en: You do not have permissions to edit this region
cs: Nemáte oprávnění k úpravě této oblasti

en: You do not have permissions to edit this regions permissions
cs: Nemáte oprávnění k úpravě oprávnění těchto oblastí

en: You have exceeded your maximum number of licensed displays. %d
cs: Překročili jste maximální počet licencovaných obrazovek. %d

en: You have selected media that you no longer have permission to use. Please reload Library form.
cs: Zvolili jste médium, ke kterému nemáte oprávnění k použití. Prosím obnovte formulář knihovny.

en: You must enter a duration
cs: Muíste zadat trvání

en: You must enter a duration.
cs: Musíte zadat trvání.

en: You should send your screenshot to info@xibo.org.uk with a reference to the Launchpad Question/Bug you have created previously.
cs: Svůj snímek obrazovky pošlete na info@xibo.org.uk s odkazem na Otázku/Chybu v Launchpad, které jste předtím vytvořili.

en: Your consumer key is: %s
cs: Váš zákaznický klíč je: %s

en: Your consumer secret is: %s
cs: Vaše tajné heslo zákazníka je: %s

en: Your library is full. Library Limit: %s K
cs: Vaše knihovna je plná. Limit knihovny: %s K

en: Your password does not meet the required complexity
cs: Vaše heslo nedosahuje požadované složitosti

en: Your permissions to view a layout you are adding have been revoked. Please reload the Layouts form.
cs: Vaše oprávnění k zobrazení rozvržení, které přidáváte, byla zrušena. Prosím obnovte formulář rozvržení.

en: Your repeat until date is in the past. Cannot schedule events to repeat in to the past
cs: Datum opakování je v minulosti. Nelze naplánovat události opakující se do minulosti.

en: Your start time is in the past. Cannot schedule events in the past
cs: Startovní čas je v minulosti. Nelze naplánovat události v minulosti

en: large
cs: velký

en: seconds
cs: vteřin
