xibo - en to el translation catalogue (376 entries)

en: # Layouts
el: # Σχέδια

en: %d Media Items Assigned
el: %d πολυμέσα εκχωρίστηκαν

en: A file exists with the name you gave for the Library Location. Please choose another location
el: Υπάρχει είδη ένα αρχείο με το όνομα που δώσατε στην βιβλιοθήκη πολυμέσων. Παρακαλώ διαλέξτε άλλη τοποθεσία.

en: About
el: Σχετικά

en: About the CMS
el: Σχετικά

en: Access Denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Active
el: Ενεργό

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add Application
el: Προσθήκη εφαρμογής

en: Add Campaign
el: Προσθήκη καμπάνιας

en: Add Column
el: Προσθήκη στήλης

en: Add Counter
el: Προσθήκη μετρητή

en: Add DataSet
el: Προσθήκη συνόλου δεδομένων

en: Add DataSet View
el: Προσθήκη προβολής συνόλου δεδομένων

en: Add Display Group
el: Πρόσθηκη ομάδας οθόνης

en: Add Help Link
el: Προσθήκη συνδέσμου βοήθειας

en: Add Image
el: Προσθήκη εικόνας

en: Add Layout
el: Προσθήκη Σχεδίου

en: Add Media
el: Προσθήκη πολυμέσων

en: Add Media to the Library
el: Προσθήκη πολυμέσων στη βιβλιοθήκη

en: Add New %s
el: Προσθήκη %s

en: Add Region
el: Προσθήκη περιοχής

en: Add Shell Command
el: Προσθήκη εντολή κέλυφους

en: Add Text
el: Προσθήκη κειμένου

en: Add User
el: Προσθήκη χρήστη

en: Add User Group
el: Προσθήκη ομάδας χρήστη

en: Add Webpage
el: Προσθήκη ιστοσελίδας

en: Add a new User
el: Προσθήκη νέου χρήστη

en: Add files
el: Προσθήκη αρχείων

en: Administration
el: Διαχείριση συστήματος

en: Advanced
el: Για προχωρημένους

en: An optional description of the Layout. (1 - 250 characters)
el: Προεραιτική περιγραφή του σχεδίου. (1 - 250 χαρακτήρες)

en: Application
el: Εφαρμογή

en: Applications
el: Εφαρμογές

en: Are you sure you want to delete this media?
el: Είστε σίγουροι πως θέλετε να διαγράψετε αυτό το πολυμέσο;

en: Are you sure you want to delete?
el: Είστε σίγουροι πως θέλετε να γίνει διαγραφή;

en: Are you sure you want to logout this user?
el: Είστε σύγουροι πως θέλετε να αποσυνδέσετε το χρήστη;

en: Assign
el: Ορισμός

en: Assign an item from the Library
el: Ορισμός αντικειμένου από τη βιβλιοθήκη

en: Available
el: Διαθέσιμος/η

en: Available for In Transitions?
el: Διαθέσιμο για μεταβάσεις εισόδου;

en: Available for Out Transitions?
el: Διαθέσιμο για μεταβάσεις εξόδου;

en: Background Image
el: Εικόνα φόντου

en: Backup File
el: Αρχείο αντιγράφου

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Campaign Added
el: Καμπάνια προστέθηκε

en: Campaign Deleted
el: Καμπάνια διαγράφτηκε

en: Campaign Edited
el: Καμπάνια επεξεργάστηκε

en: Campaign ID is missing
el: Το ID της καμπάνιας λείπει

en: Campaign name cannot be empty
el: Το όνομα της καμπάνιας δεν μπορεί να είναι κενό

en: Campaigns
el: Καμπάνιες

en: Can not have an end time earlier than your start time
el: Δεν μπορείτε να έχετε την ώρα λήξης νωρίτερα από την ώρα έναρξης

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Cancel upload
el: Ακύρωση μεταφόρτωσης

en: Cannot Edit this Display
el: Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε αυτή την οθόνη

en: Cannot delete this user, they have layouts
el: Δεν είναι δυνατή η διαγραφή αυτού του χρήστη, έχει κάποια σχέδια

en: Cannot delete this user, they have media
el: Δεν είναι δυνατή η διαγραφή αυτού του χρήστη, έχει κάποια πολυμέσα

en: Cannot delete this user, they have scheduled layouts
el: Δεν είναι δυνατή η διαγραφή αυτού του χρήστη, έχει προγραμματισμένα σχέδια

en: Cannot determine if this media has been used.
el: Δεν μπορεί να καθοριστεί αν το πολυμέσο έχει χρησιμοποιηθεί.

en: Cannot get the menu items for this Group.
el: Δεν είναι δυνατή η λήψη του μενού αντικειμένων για αυτήν την ομάδα.

en: Cant get this user's name. Please try another.
el: Δεν γίνεται να δώσετε αυτό το όνμα χρήστη. Παρακαλώ δοκιμάστε ένα άλλο.

en: Category
el: Κατηγορία

en: Change Password
el: Αλλαγή κωδικού πρόσβασης

en: Change the Background Properties
el: Αλλαγή ρυθμίσεων φόντου

en: Click here to Export
el: Κλικάρετε εδώ για εξαγωγή

en: Click to delete this media
el: Κλικάτερε για να διαγράψετε αυτό το πολυμέσο

en: Click to edit this media
el: Κλικάρετε για να επεξεργαστείτε αυτό το πολυμέσο

en: Click to show more time information
el: Κάντε κλικ για να δείτε περισσότερες πληροφορίες

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Column Deleted
el: Στήλη διαγράφτηκε

en: Columns for %s
el: Στήλες για %s

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Copy a Layout.
el: Αντιγραφή ενός σχεδίου.

en: Could not add Layout
el: Δεν είναι δυνατή η προσθήκη σχεδίου

en: Could not add a display group for the new display.
el: Δεν είναι δυνατή η προσθήκη ομάδας οθόνης για αυτή τη νέα οθόνη.

en: Could not add display
el: Δεν είναι δυνατή η προσθήκη οθόνης

en: Daily
el: Ημερήσια

en: Dashboard
el: Πίνακας διαχείρισης

en: DataSet Added
el: Σύνολο δεδομένων προστέθηκε

en: DataSet Deleted
el: Σύνολο δεδομένων διαγράφτηκε

en: DataSet View
el: Προβολή συνόλου δεδομένων

en: Date / Time Information
el: Πληροφορίες Ημ/νίας / Ωρας

en: Default
el: Προεπιλογή

en: Default Layout
el: Προκαθορισμένο σχέδιο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Delete Campaign
el: Διαγραφή καμπάνιας

en: Delete Display Group
el: Διαγραφή ομάδας οθόνης

en: Delete Event.
el: Διαγραφή γεγονότος.

en: Delete Group
el: Διαγραφή ομάδας

en: Delete Layout
el: Διαγραφή Σχεδίου

en: Delete Media
el: Διαγραφή πολυμέσου

en: Delete this Column?
el: Διαγραφή της στήλης;

en: Delete this DataSet?
el: Διαγραφή του συνόλου δεδομένων;

en: Delete this Display?
el: Διαγραφή αυτής της οθόνης;

en: Delete this User?
el: Διαγραφή αυτού του χρήστη;

en: Delete this media
el: Διαγράψτε αυτό το πολυμέσο

en: Delete this region?
el: Διαγραφή περιοχής;

en: Deleting media cannot be undone
el: Η διαγραφή πολυμέσων δεν μπορεί να αναιρεθεί

en: Description
el: Περιγραφή

en: Design
el: Σχεδίαση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Display
el: Όθόνη

en: Display %s with ID %d was last seen at %s.
el: Οθόνη %s με ID %d ελέγθηκε τελευταία στις %s

en: Display Group Added
el: Η ομάδα οθόνης προστέθηκε

en: Display Group Deleted
el: Η ομάδα οθόνης διγράφτηκε

en: Display Group Edited
el: Η ομάδα οθόνης επεξεργαστηκε

en: Display Groups
el: Ομάδες οθονών

en: Display Order
el: Ταξινόμηση εμφάνισης

en: Displays
el: Οθόνες

en: Do you want to be notified by email if there is a problem with this display?
el: Θέλετε να ειδοποιήστε με email όταν υπάρχει πρόβλημα με αυτήν την οθόνη;

en: Done.
el: Ολοκληρώθηκε.

en: Drag or double click to move items between lists
el: Σύρετε ή διπλό-κλικάρετε για να μταφέρετε τα αντικείμενα στη λίστα

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Duration is per item
el: Διάρκεια ανά αντικείμενο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit Campaign
el: Επεξεργασία καμπάνιας

en: Edit Column
el: Επεξεργασία στήλης

en: Edit Counter
el: Επεξεργασία μετρητή

en: Edit DataSet
el: Επεξεργασία συνόλου δεδομένων

en: Edit Default Layout
el: Επεξεργασία προεπιλεγμένου σχεδίου

en: Edit Display Group
el: Επεξεργασίας ομάδας οθόνης

en: Edit Event
el: Επεξεργασία γεγονότος

en: Edit Shell Command
el: Επεξεργασία εντολής κέλυφους

en: Edit Text
el: Επεξεργασία κειμένου

en: Edit Timeline
el: Επεξεργασία χρονικής σειράς

en: Edit Webpage
el: Επεξεργασία ιστοσελίδας

en: Edit your Display
el: Επεξεργασία αυτής της οθόνης

en: Email Address
el: Διεύθυνση Email

en: Email Alert
el: Εΐδοποιήση με email

en: Email Alerts
el: Ειδοποιήσεις με e-mail

en: Email Test
el: Δοκιμή email

en: Empty Region
el: Άδεια περιοχή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: End Time
el: Ώρα λήξης

en: Error
el: Σφάλμα

en: Error adding this media to the library
el: Σφάλμα κατά την προσθήκη του πολυμέσου

en: Error getting Campaign
el: Σφάλμα στη λήψη της καμπάνιας

en: Error getting Display Group
el: Σφάλμα κατά τη λήψη της ομάδας οθόνης

en: Error getting Display Groups
el: Σφάλμα κατά τη λήψη ομάδων οθόνης

en: Error getting Layouts
el: Αδυναμία λήψης σχεδίων

en: Error getting details for this event.
el: Σφάλμα κατά τη λήψη λεπτομερειών για αυτό το γενονός.

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Export Database Backup
el: Εξαγωγή αντιγράφου ασφαλείας της βάσης δεδομένων

en: Export Database. Right click to save as.
el: Εξαγωγή βάσης. Δεξί κλικ για αποθήκευση ως.

en: Feed
el: Ροή (Feed)

en: Filter
el: Φιλτράρισμα

en: From Date
el: Από Ημερ/νία

en: Function
el: Λειτουργία

en: General
el: Γενικά

en: Group
el: Ομάδα

en: Group Members
el: Μέλη ομάδας

en: Group Name cannot be empty.
el: Το όνομα ομάδας δεν μπορεί να είναι κενό.

en: Groups
el: Ομάδες

en: Help
el: Βοήθεια

en: Homepage
el: Αρχική σελίδα

en: Hourly
el: Ωριαία

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Image
el: Εικόνα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Import Database Backup
el: Εισαγωγή αντιγράφου ασφαλείας βάσης δεδομένων

en: It will be lost
el: Θα χαθεί

en: Last Accessed
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Last Page
el: Τελευταία σελίδα

en: Layout
el: Σχέδιο

en: Layout Copied
el: Το σχέδιο αντιγράφτηκε

en: Layout has no associated Campaign, corrupted Layout
el: Το σχέδιο δεν σχετίζεται με καμπάνια, αλλοιωμένο σχέδιο

en: Layouts
el: Σχέδια

en: Layouts Added to Campaign
el: Σχέδια προστέθηκαν στη καμπάνια

en: Layouts on Campaign
el: Σχέδια σε καμπάνια

en: Library
el: Βιβλιοθήκη

en: Library Location
el: Τοποθεσία βιβλιοθήκης

en: Library Media
el: Βιβλιοθήκη πολυμέσων

en: Licence
el: Άδεια χρήσης

en: License
el: Άδεια χρήσης

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Linux Command
el: Εντολή Linux

en: Local Date
el: Τοπική ημ/νία

en: Local Time
el: Τοπική ώρα

en: Log
el: Αρχείο καταγραφής

en: Logged In
el: Συνδεδεμένος

en: Login
el: Είσοδος

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Logout User
el: Αποσύνδεση Χρήστη

en: Lower Row Limit
el: Κατώτατο όριο γραμμής

en: Mail sending FAILED
el: Αποστολή mail ΑΠΕΤΥΧΕ

en: Mail sent OK
el: Αποστολή mail ΕΝTΑΞΕΙ

en: Maintenance Disabled
el: Συντήρηση απενεργοιημένη

en: Make new copies of all media on this layout?
el: Δημιουργία νέων αντιγράφων για όλα τα πολυμέσα σε αυτό το σχέδιο;

en: Media
el: Πολυμέσο

en: Menu
el: Μενού

en: Menu Security
el: Μενού Ασφαλείας

en: Message
el: Μήνυμα

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: My Applications
el: Οι εφαρμογές μου

en: Name
el: Όνομα

en: Name is a required field.
el: Το όνομα είναι υποχρεωτικό πεδίο.

en: Name must be between 1 and 50 characters
el: Το όνομα πρέπει να είναι από 1 έως 50 χαρακτήρες

en: New Password
el: Νέος Κωδικός

en: New Passwords do not match
el: Οι νέοι κωδικοί πρόσβασης δεν ταιριάζουν

en: Next
el: Επόμενο

en: No
el: Όχι

en: No Display selected for Deletion.
el: Δεν έχει επιλεγεί οθόνη για διαγραφή;

en: No IP Address Specified
el: Δεν έχει οριστεί διεύθυνση IP

en: No Layout selected
el: Δεν έχει επιλεχτεί σχέδιο

en: No display group found.
el: Δεν βρέθηκε ομάδα οθόνης.

en: No displays selected
el: Δεν επιλέχτηκαν οθόνες

en: No layout information available, please refresh the page.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες πληροφορίες σχεδίου, παρακαλώ ανανεώστε τη σελίδα.

en: No layout selected
el: Δεν επιλέχτηκε σχέδιο

en: No media to assign
el: Κανένα πολυμέσο για εκχώρηση

en: No template selected
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα Πρότυπο

en: None
el: Καμία

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: Number of Items
el: Αριθμός αντικειμένων

en: Number of Plays
el: Αριθμός Εκτελέσεων

en: Offset Left
el: Μετατόπιση αριστερα

en: Offset Top
el: Μετατόπιση πάνω

en: Only an adminitrator can export a database
el: Μόνο ο διαχειριστής μπορεί να κάνει εξαγωγή της βάσης δεδομένων

en: Only an adminitrator can import a database
el: Μόνο ο διαχειριστής μπορεί να κάνει εισαγωγή βάσης δεδομένων

en: Options
el: Επιλογές

en: Order
el: Σειρά

en: Order Changed
el: Η σειρά άλλαξε

en: Owner
el: Κάτοχος

en: Page
el: Σελίδα

en: Page Security
el: Σελίδα Ασφαλείας

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Path
el: Διαδρομή

en: Permissions
el: Δικαιώματα

en: Permissions Changed
el: Αλλαγή διακιωμάτων

en: Please enter a User Name.
el: Παρακαλώ εισάγετε ένα όνομα χρήστη.

en: Please enter a display group name
el: Παρακαλώ δώστε ένα όνομα ομάδας οθόνης

en: Please provide your credentials
el: Παρακαλούμε συμπληρώστε τα στοιχεία εισόδου σας

en: Please select a DataSet
el: Παρακαλώ επιλέξτε ένα σύνολο δεδομένων

en: Please select from the following options
el: Παρακαλώ επιλέξτε από τις ακόλουθες επιλογές

en: Preview Layout
el: Προεπισκόπηση Σχεδίου

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Properties
el: Ιδιότητες

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Region
el: Περιοχή

en: Region Added.
el: Προστέθηκε περιοχή.

en: Region Deleted.
el: Περιοχή διαγράφτηκε.

en: Region Timeline
el: Χρονική σειρά περιοχής

en: Register
el: Εγγραφή

en: Repeat every
el: Επανάληψη κάθε

en: Repeats
el: Επαναλήψεις

en: Resolution
el: Ανάλυση

en: Resolutions
el: Αναλύσεις

en: Retest
el: Επανεξέταση

en: Retire this media
el: Απόσυρση αυτού του πολυμέσου

en: Retired
el: Αποσύρθηκε

en: Return to the Region Options
el: Επιστρφή στις ρυθμίσεις περιοχής

en: Retype New Password
el: Επαναπληκτρολόγηση Νέου Κωδικού

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Save Order
el: Αποθήκευση σειράς

en: Save this Layout as a Template?
el: Αποθήκευση αυτής της Διάταξης ως Πρότυπο;

en: Schedule
el: Πρόγραμμα

en: Schedule Event
el: Προγραμματισμός Γεγονότων

en: Schedule Now
el: Προγραμματίστε τώρα

en: Select the background image from the library
el: Επιλέξτε την εικόνα φόντου από την βιβλιοθήκη

en: Send
el: Αποστολή

en: Sending test email to %s.
el: Αποστολή δοκιμαστικού email σε %s.

en: Server Key
el: Κλειδί server

en: Session
el: Συνεδρία

en: Sessions
el: Συνεδρίες

en: Set Homepage
el: Ορισμός αρχικής σελίδας

en: Set Password
el: Ορισμός Κωδικού Πρόσβασης

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Size
el: Μέγεθος

en: Start
el: Έναρξη

en: Start Time
el: Ώρα Έναρξης

en: Start upload
el: Έναρξη μεταφόρτωσης

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Status
el: Κατάσταση

en: System Date
el: Ημ/νία συστήματος

en: System Time
el: Ώρα συστήματος

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Tags can not be longer than 254 characters
el: Οι ετικέτες δεν μπορούν να είναι μεγαλύτερες από 254 χαρακτήρες

en: Take the items from the beginning or the end of the list
el: Πάρτε τα αντικείμενα από την αρχή ή το τέλος της λίστας

en: Template
el: Πρότυπο

en: Templates
el: Πρότυπα

en: The Display has been Deleted
el: Η οθόνη διαγράφτηκε

en: The Event has been Added.
el: Το γεγονός προστέθηκε.

en: The Event has been Deleted.
el: Το γεγονός διαγράφτηκε.

en: The Event has been Modified.
el: Το γεγονός τροποποιήθηκε.

en: The Event has been Scheduled
el: Το γεγονός έχει προγραμματιστεί

en: The Layout has been Deleted
el: Το σχέδιο έχει διαγραφεί

en: The Library Location you gave is not empty. Please give the location of an empty folder
el: Η τοποθεσία της βιβλιοθήκης που δώσατε δεν είναι άδεια. Παρακαλώ δώστε τη τοποθεσία ενός άδειου φακέλου.

en: The Library Location you gave is not writable by the webserver. Please fix the permissions and try again.
el: Δεν είναι δυνατή η εγγραφή από τον webserver στην τοποθεσία της βιβλιοθήκης. Παρακαλώ διορθώστε το και προσπαθήστε ξανά.

en: The Name for this Campaign
el: Το όνομα για αυτή την καμπάνια

en: The Name of the Layout - (1 - 50 characters)
el: Το όνομα του σχεδίου (1 - 50 χαρακτήρες)

en: The Number of RSS items you want to display
el: Ο αριθμός των RSS αντικειμένων που θέλετε να εμφανίζονται

en: The Status of this Layout is not known
el: Η κατάσταση αυτού του σχεδίου είναι άγνωστη

en: The Template has been Deleted
el: Το πρότυπο έχει διαγραφεί

en: The duration in seconds this image should be displayed (may be overridden on each layout)
el: Η διάρκεια σε δευτερόλεπτα όπου θα μπορεί να εμφανίζετε αυτή η εικόνα (μπορεί να παρακαμφθεί σε κάθε διάταξη)

en: The name cannot be longer than 100 characters
el: Το όνομα δεν μπορεί να είναι μεγαλύτερο από 100 χαρακτήρες

en: The value in Number of Items must be numeric.
el: Η τιμή για τον αριθμό αντικειμένων πρέπει να είναι νούμερο.

en: There are items on this Layout that can only be assessed by the client
el: Υπάρχουν στοιχεία σε αυτό το σχέδιο που μπορεί να εμφανίζονται μόνο από τον πελάτη

en: There has been an application error.
el: Υπήρξε ένα σφάλμα στην εφαρμογή.

en: This form accepts: %s files up to a maximum size of %s
el: Αυτή η φόρμα δέχεται αρχεία : %s μέχρι ένα μέγιστο μέγεθος έως %s

en: Timeline
el: Χρονική σειρά

en: Timestamp
el: Χρονική Σήμανση

en: Total Duration
el: Συνολική διάρκεια

en: Total Duration (s)
el: Συνολική διάρκεια (ες)

en: Transitions
el: Μεταβάσεις

en: Type
el: Τύπος

en: Unable to Copy this Layout
el: Αδυναμία αντιγραφής αυτού του σχεδίου

en: Unable to Remove this media from the Layout
el: Αδύνατη η αφαίρεση αυτού του πολυμέσου από το σχέδιο

en: Unable to add Campaign, Step 1
el: Αδυναμία προσθήκης καμπάνιας, βήμα 1

en: Unable to copy layout
el: Αδυναμία αντιγραφής σχεδίου

en: Unable to delete Campaign
el: Αδυναμία διαγραφής καμπάνιας

en: Unable to delete campaign
el: Αδυναμία διαγραφής καμπάνιας

en: Unable to delete layout
el: Αδυναμία διαγραφής σχεδίου

en: Unable to determine permissions
el: Αδυναμία καθορισμού δικαιωμάτων

en: Unable to edit Campaign, Step 1
el: Αδυναμία επεξεργασίας καμπάναις, βήμα 1

en: Unable to get list of campaigns
el: Αδυναμία λήψης λίστας με καμπάνιες

en: Unable to get list of templates for this user
el: Αδυναμία λήψης της λίστας προτύπων για αυτόν τον χρήστη

en: Unable to get permissions for this Campaign
el: Αδυναμία λήψης δικαιωμάτων για αυτή την καμπάνια

en: Unable to get the Resolution information
el: Αδυναμία λήψης της ανάλυσης

en: Unable to get the default layout
el: Αδυναμία λήψης του προεπιλεγμένου σχεδίου

en: Unable to get the list of transitions
el: Αδυναμία λήψης του καταλόγου μεταβάσεων

en: Unable to link Campaign to Layout
el: Αδυναμία σύνδεσης καμπάνιας σε σχέδιο

en: Unable to log out this user
el: Αδυναμία αποσύνδεσης του χρήστη

en: Unable to set permissions
el: Αδυναμία ορισμού δικαιωμάτων

en: Unable to unlink Campaign from Layout
el: Αδυναμία αποσύνδεσης καμπάνιας από σχέδιο

en: Unable to update background information
el: Αδυναμία ανανέωσης των πληροφοριών φόντου.

en: Unable to write to settings.php. We already checked this was possible earlier, so something changed.
el: Δεν ήταν δυνατή η εγγραφή στο αρχείο ρυθμίσεων settings.php. Είχαμε είδη ελέγξει ότι ήταν δυνατό νωρίτερα, προφανώς κάτι άλλαξε.

en: Unassign from this region and retire
el: Αναίρεση εκχώρησης από την περιοχή και απόσυρση

en: Unassign from this region only
el: Εκχώρηση μόνο από αυτήν την περιοχή

en: Unknown Error
el: Άγνωστο σφάλμα

en: Unknown Type %s
el: Άγνωστος τύπος %s

en: Unknown User
el: Άγνωστος χρήστης

en: Unknown error editing %s
el: Άγνωστο σφάλμα κατά την επεξεργασία του %s

en: Until
el: Μέχρι

en: Update Interval (mins)
el: Διάστημα ενημέρωσης(λεπτά)

en: Upper Row Limit
el: Ανώτατο όριο γραμμής

en: User
el: Όνομα Χρήστη

en: User Group Menu Security Edited
el: Το Μενού Ασφαλείας τις Ομάδας Χρηστών επεξεργάστηκε

en: User Group Page Security Edited
el: Η Σελίδα Ασφαλείας τις Ομάδας Χρηστών επεξεργάστηκε

en: User Groups
el: Ομάδες Χρήστη

en: User Logged Out.
el: Χρήστης αποσυνδέθηκε.

en: User Name
el: Όνομα χρήστη

en: User Type
el: Τύπος χρήστη

en: Username or Password incorrect
el: Το Όνομα χρήστη ή ο Κωδικός πρόσβασης είναι λανθασμένα

en: Users
el: Χρήστες

en: Valid Extensions
el: Έγκυρες επεκτάσεις

en: Video
el: Βίντεο

en: View
el: Προβολή

en: View Columns
el: Προβολή στηλών

en: View Data
el: Προβολή δεδομένων

en: Wake On LAN
el: Αφύπνιση μέσω τοπικού δικτύου (Wake On Lan)

en: Wake On Lan
el: Άνοιγμα μέσω Lan

en: Wake on LAN
el: Άνοιγμα μέσω LAN

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Windows Command
el: Εντολή Windows

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Yes
el: Ναι

en: You already own a layout called '%s'. Please choose another name.
el: Έχετε είδη ένα σχέδιο με το όνομα '%s'. παρακαλώ επιλέξτε ένα άλλο όνομα.

en: You do not have permission to access this page.
el: Δεν έχετε δικαιώματα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα.

en: You do not have permission to change Display Groups on this display
el: Δεν έχετε το δικαίωμα να αλλάξετε ομάδα οθόνης για αυτή την οθόνη

en: You do not have permission to delete this campaign
el: Δεν έχετε το δικαίωμα να διαγράψετε αυτή τη καμπάνια

en: You do not have permission to edit this campaign
el: Δεν έχετε τα δικαιώματα να επεξεργαστείτε αυτήν την καμπάνια.

en: You do not have permission to edit this event.
el: Δεν έχετε τα δικαιώματα να επεξεργαστείτε αυτό το γεγονός.

en: You do not have permissions to delete this layout
el: Δεν έχετε τα διακαιώματα για να διαγράψετε αυτό το σχέδιο

en: You do not have permissions to delete this region
el: Δεν έχετε τα δικαιώματα να διαγράψετε αυτή την περιοχή

en: You do not have permissions to edit this campaign
el: Δεν έχετε δικαιώματα να επεξεργαστείτε αυτή την καμπάνια

en: You do not have permissions to edit this layout
el: Δεν έχετε τα διακιώματα να επεξεργαστείτε αυτό το σχέδιο

en: You do not have permissions to edit this media
el: Δεν έχετε τα διακιώματα να επεξεργαστείτε αυτό το πολυμέσο

en: You do not have permissions to edit this region
el: Δεν έχετε τα διακαιώματα να επεξεργαστείτε αυτή την περιοχή

en: You must enter a duration
el: Πρέπει να εισάγετε διάρκεια

en: You must enter a duration.
el: Πρέπει να εισάγετε διάρκεια

en: Your library is full. Library Limit: %s K
el: Η βιβλιοθήκη σας είναι γεμάτη. Όριο βιβλιοθήκης: %s K

en: Your repeat until date is in the past. Cannot schedule events to repeat in to the past
el: Η ημ/νία για το "επανάληψη μέχρι", έχει οριστεί στο παρελθόν. Δεν γίνεται να προγραμματίσετε γεγονότα στο παρελθόν.

en: Your start time is in the past. Cannot schedule events in the past
el: Η ώρα έναρξης είναι στο παρελθόν. Δεν μπορούν να προγραμματιστούν γεγονότα στο παρελθόν

en: seconds
el: δευ/τα
