xibo - en to fa translation catalogue (694 entries)

en: # Layouts
fa: صفحه آرایی #

en: %d Media Items Assigned
fa: آیتم های رسانه %d تعیین شد

en: A file exists with the name you gave for the Library Location. Please choose another location
fa: يک فايل با نامي که براي محل بايگاني فايل ها داده ايد، در حال حاضر وجود دارد. لطفاً محل ديکري را انتخاب نماييد

en: About
fa: درباره

en: Access Denied
fa: امکان دسترسی وجود ندارد

en: Access denied
fa: دسترسی رد شد

en: Action
fa: اقدام

en: Active
fa: فعال

en: Add
fa: افزودن

en: Add Application
fa: افزودن برنامه

en: Add Campaign
fa: افزودن یک سلسله عملیات

en: Add Column
fa: افزودن ستون

en: Add Counter
fa: افزودن شمارنده

en: Add DataSet
fa: افزودن مجموعه اطلاعات

en: Add DataSet View
fa: افزودن نمای مجموعه اطلاعات

en: Add Display Group
fa: افزودن گروه صفحه نمایش

en: Add Help Link
fa: افزودن لینک راهنما

en: Add Image
fa: افزودن تصویر

en: Add Layout
fa: افزودن چیدمان

en: Add Media
fa: افزودن رسانه

en: Add Media to the Library
fa: افزودن رسانه به کتابخانه

en: Add Region
fa: افزودن ناحیه

en: Add Shell Command
fa: افزودن فرمان پوسته

en: Add Text
fa: افزودن متن

en: Add User
fa: افزودن کاربر

en: Add User Group
fa: افزودن گروه کاربر

en: Add Webpage
fa: افزودن صفحه وب

en: Administration
fa: مدیریت

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: All fields must be filled in
fa: تمامی فیلد ها باید پر شود.

en: Allow PHP to open external URLs
fa: اجازه به PHP برای باز کردن URL های خارجی

en: An optional description of the Layout. (1 - 250 characters)
fa: یک توصیف انتخابی صفحه آرایی. (1 - 250 کاراکتر)

en: Application
fa: برنامه‌ی کاربردی

en: Applications
fa: برنامه‌های کاربردی

en: Are you sure you want to delete this media?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید این رسانه را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this template?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید این قالب حذف شود؟

en: Are you sure you want to delete?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید حذف نمایید؟

en: Are you sure you want to logout this user?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید این کاربر از سیستم خارج شود

en: Are you sure you want to send a Wake On Lan message to this display?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید یک پیام  Wake On Lan به این صفحه نمایش بفرستید؟

en: Assign
fa: تعیین کنید

en: Assign / Unassign
fa: معین کردن / غیرمعین

en: Assign an item from the Library
fa: یک آیتم از کتابخانه تعیین کنید

en: Assigned
fa: تعیین شده

en: Auditing
fa: رسیدگی/ممیزی

en: Authorized applications for user
fa: برنامه های کاربردی مجاز برای کاربر

en: Automatically collect and export relevant information into a text file.
fa: اطلاعات مربوطه را داخل یک فایل متنی به طور خودکار جمع آوری و صادر کنید.

en: Available
fa: دردسترس

en: Background Image
fa: تصویر پس زمینه

en: Backup File
fa: فایل پشتیبان

en: Before reporting a fault it would be appreciated if you follow the below steps.
fa: قبل از گزارش یک نقص، قابل تقدیر است اگر شما مراحل زیر را دنبال نمایید.

en: BroadCast Address is not a valid IP Address
fa: BroadCast Address یک آی پی آدرس معتبر نیست

en: Browser
fa: مرورگر

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 till 32.
fa: ماسک تحت شبکه CIDR یک عدد در محدودهء صفر تا 32 نیست.

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 to 32.
fa: ماسک تحت شبکه CIDR یک عدد در محدودهء صفر تا 32 نیست.

en: Calendar Extension
fa: الحاقی تقویم

en: Campaign Added
fa: رشته عملیات افزوده شد.

en: Campaign Deleted
fa: رشته عملیات حذف شد

en: Campaign Edited
fa: رشته عملیات ویرایش شد

en: Campaign ID is missing
fa: شناسه رشته عملیات از دست می رود

en: Campaign name cannot be empty
fa: اسم رشته عملیات، نمی تواند خالی باشد.

en: Campaigns
fa: رشته عملیات

en: Can not get Group information.
fa: نمی توان به اطلاعات گروه دست یافت

en: Can not get group information.
fa: نمی توان به اطلاعات گروه دست یافت

en: Can not get the data row/column
fa: نمی تواند ردیف/ ستون داده ها را به دست آورد

en: Can not have a display without a name
fa: نمی توان یک صفحه نمایش بدون نام داشت

en: Can not have an end time earlier than your start time
fa: نمی توانید یک زمان پایانی زودتر از زمان شروعتان داشته باشید

en: Can't assign this menu item to this group
fa: این بخش فهرست را نمی توان به این گروه اختصاص داد

en: Can't assign this page to this group
fa: نمی توان این صفحه را به این گروه اختصاص داد

en: Can't get this groups information
fa: نمی توان به اطلاعات این گروه دست یافت

en: Can't remove this menu item from this group
fa: نمی توان این بخش فهرست را از این گروه برطرف نمود

en: Can't remove this page from this group
fa: نمی توان این صفحه را از این گروه برطرف کرد

en: Cancel
fa: لغو

en: Cannot Edit this Display
fa: نمی توان این صفحه نمایش را ویرایش نمود

en: Cannot add this resolution.
fa: این رزولوشن قابل اضافه شدن نیست.

en: Cannot delete dataset, columns could not be deleted.
fa: دیتاست را نمی توان حذف کرد، ستون ها امکان حذف نداشتند.

en: Cannot delete this resolution.
fa: این رزولوشن قابل پاک شدن نیست.

en: Cannot delete this user, they have applications
fa: نمی توان این کاربر را حذف کرد، آن ها برنامه های کاربردی دارند

en: Cannot delete this user, they have layouts
fa: نمی توان این کاربر را حذف نمود، آن ها صفحه آرایی هایی دارند.

en: Cannot delete this user, they have media
fa: این کاربر را نمی توان حذف کرد، آن ها رسانه دارند

en: Cannot delete this user, they have permissions to data sets
fa: نمی توان این کاربر را حذف نمود، آن ها مجازند تا اطلاعات را تنظیم کنند

en: Cannot delete this user, they have permissions to display groups
fa: نمی توان این کاربر را حذف نمود، آن ها برای گروه های صفحه نمایش اجازه دارند

en: Cannot delete this user, they have permissions to layouts
fa: نمی توان این کاربر را حذف نمود، آن ها برای صفحه آرایی ها اجازه دارند

en: Cannot delete this user, they have permissions to media
fa: نمی توان این کاربر را حذف نمود، آن ها برای رسانه اجازه دارند

en: Cannot delete this user, they have permissions to media on layouts
fa: نمی توان این کاربر را حذف نمود، آن ها برای رسانهء صفحه آرایی ها اجازه دارند

en: Cannot delete this user, they have permissions to regions on layouts
fa: نمی توان این کاربر را حذف نمود، آن ها برای نواحی/فضاهای صفحه آرایی اجازه دارند

en: Cannot delete this user, they have permissions to templates
fa: نمی توان این کاربر را حذف نمود، ان ها برای قالب ها مجاز هستند

en: Cannot delete this user, they have schedule detail records
fa: نمی توان این کاربر را حذف کرد، آن ها سوابق تفصیلی زمان بندی دارند

en: Cannot delete this user, they have scheduled layouts
fa: این کاربر را نمی توان حذف کرد، آن ها فحه آرایی های زمان بندی شده دارند

en: Cannot delete this user, they have templates
fa: نمی توان این کاربر را حذف کرد، آ ن ها قالب هایی دارند

en: Cannot determine if this media has been used.
fa: اگر این رسانه استفاده شده باشد نمی توان تعیین نمود.

en: Cannot edit dataset %s
fa: نمی توان مجموعهء دیتای %s را ویرایش نمود

en: Cannot edit this resolution.
fa: این رزولوشن قابل ویرایش نیست.

en: Cannot find display record
fa: قادر به پیدا کردن رکورد نمایش نیستم

en: Cannot find the background image selected
fa: عکس پیش زمینه ی مورد نظر پیدا نشد.

en: Cannot find this media item. Please refresh the region options.
fa: این آیتم رسانه را نمی تواند پیدا کند. لطفاً گزینه های منطقه را نوسازی کنید.

en: Cannot get list of display groups.
fa: نمی توان به لیست گروه های صفحه نمایش دست پیدا کرد.

en: Cannot get the menu items for this Group.
fa: نمی توان به بخش فهرست برای این گروه دست یافت.

en: Cannot locate the files for this media. Unable to delete.
fa: نمی توان محل فایل ها را برای این رسانه مشخص کرد. قادر به حذف نمی باشد.

en: Cannot retrieve the Information relating to this layout. The layout may be corrupt.
fa: نمی تواند اطلاعات مربوط به این صفحه آرایی را بازیابی کند. شاید صفحه آرایی خراب شده باشد.

en: Cannot set audit to Off
fa: نمی توان بررسی را به حالت خاموش تنظیم نمود

en: Cannot set audit to On
fa: نمی توان بررسی را به حالت روشن تنظیم نمود

en: Cannot switch modes.
fa: نمی توان حالت ها را به جریان انداخت.

en: Cant get this user's name. Please try another.
fa: به نام این کاربر نمی تواند دست پیدا کند.لطفاً یکی دیگر را امتحان کنید.

en: Category
fa: دسته‌بندی

en: Category is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
fa: دسته بندی ، یک فیلد ضروری است. آن می بایست بین 1 و 254 کاراکتر باشد.

en: Change Password
fa: تغییر کلمه عبور

en: Change the Background Properties
fa: ویژگی های پس زمینه را تغییر دهید

en: Check that the Environment passes all the Xibo Environment checks.
fa: بررسی کنید که محیط از تمام نشان گذاری های محیط اگزیبو عبور می کند.

en: Click here to Export
fa: برای صادر کردن، اینجا را کلیک کنید

en: Click on the below link to open the bug report page for this Xibo release.
fa: بر روی لینک زیر کلیک کنید تا صفحه گزارش اشکال برای این پخش اگزیبو باز شود.

en: Click to delete this media
fa: برای حذف این رسانه کلیک کنید

en: Click to edit this media
fa: برای ویرایش این رسانه کلیک کنید

en: Click to show more time information
fa: برای نمایش اطلاعات بیشتر زمانی، کلیک نمایید

en: Close
fa: بستن

en: Collect and Save Data
fa: جمع آوری و ذخیره دیتا

en: Collect auditing from this client. Should only be used if there is a problem with the display.
fa: بازبینی و بررسی وضعیت این سیستم کلاینت جمع آوری کنید. تنها در صورتی که مشکلی برای صفحه نمایش وجود دارد بایستی به کار برده شود.

en: Collection Interval (seconds)
fa: فواصل زمانی مجموعه ها

en: Column Deleted
fa: ستون ،حذف شد

en: Column Edited
fa: ستون ویرایش شد

en: Column Order
fa: آرایش ستون

en: Columns for %s
fa: ستون ها برای %s

en: Content
fa: محتوا

en: Copy
fa: کپی کردن

en: Copy a Layout.
fa: کپی یک صفحه آرایی

en: Could Not Complete, Duplicate User Name Exists
fa: نتوانست کامل کند، نام کاربر که وجود دارد را دوبرابر کنید

en: Could not Copy All Campaign Security
fa: نتوانست تمام امنیت رشته عملیات را کپی نماید

en: Could not Copy All Layout Media Security
fa: نتوانست تمام امنیت رسانه صفحه آرایی را کپی کند

en: Could not Copy All Layout Region Security
fa: نتوانست تمام امنیت ناحیهء صفحه آرایی را کپی کند

en: Could not Copy Layout Media Security
fa: نتوانست ایمنی رسانه صفحه آرایی را کپی کند

en: Could not INSERT a new Schedule
fa: نتوانست جدول زمانی جدیدی وارد کند

en: Could not Link Campaign to Group
fa: رشته عملیات را به گروه، نتوانست لینک نماید

en: Could not Link DataSet to Group
fa: نتوانست مجموعهء دیتا را به گروه لینک دهد

en: Could not Link Display Group to Display
fa: نتوانست گروه صفحه نمایش را به صفحه نمایش لینک دهد

en: Could not Link Display Group to User Group
fa: نتوانست گروه صفحه نمایش را به گروه کاربر لینک دهد

en: Could not Link Layout Media to Group
fa: نتوانست رسانه صفحه آرایی را به گروه لینک دهد

en: Could not Link Layout Region to Group
fa: نتوانست ناحیهء صفحه آرایی را به گروه، لینک دهد

en: Could not Link Media to Group
fa: نتوانست رسانه را به گروه لینک دهد

en: Could not Link User Group to User
fa: نتوانست گروه کاربر را به کاربر لینک دهد

en: Could not Unlink All Display Groups from User Group
fa: قادر به پاک کردن ارتباط گروه های صفحه نمایش از گروه کابران نیستم.

en: Could not Unlink Campaign from Group
fa: نتوانست طشته عملیات را از گروه، رفع لینک کند

en: Could not Unlink DataSet from Group
fa: نتوانست مجموعهء دیتا را از گروه رفع لینک کند

en: Could not Unlink Display Group from Display
fa: نتوانست گروه صفحه نمایش را از صفحه نمایش رفع لینک کند

en: Could not Unlink Display Group from User Group
fa: نتوانست گروه صفحه نمایش را از گروه کاربر رفع لینک کند

en: Could not Unlink Groups from User
fa: نتوانست گروه ها را از کاربر، رفع لینک کند

en: Could not Unlink Layout Media from Group
fa: نتوانست رسانه صفحه آرایی را از گروه رفع لینک کند

en: Could not Unlink Layout Region from Group
fa: ناحیهء صفحه آرایی را نتوانست از گروه رفع لینک نماید

en: Could not Unlink Layout Region from Groups
fa: قادر به پاک کردن ارتباط بین ناحیه چیدمان و گروه ها نیستم

en: Could not Unlink Media from Group
fa: نتوانست رسانه را از گروه، رفع لینک کند

en: Could not Unlink Media from Groups
fa: قادر به پاک کردن ارتباط بین رسانه و گروها نیستم.

en: Could not Unlink User from User Group
fa: نتوانست کاربر را از گروه کاربر رفع لینک کند

en: Could not Unlink all Users from User Group
fa: نتوانست تمام کاربران را از گروه کاربر، رفع لینک کند

en: Could not add DataSet
fa: نتوانست مجموعهء دیتا اضافه کند

en: Could not add DataSet Column
fa: نتوانست ستون مجموعه داده ها را اضافه نماید

en: Could not add DataSet Data
fa: اطلاعات مجموعهء داده ها را نتوانست بیفزاید

en: Could not add Display Group
fa: نتوانست گروه صفحه نمایش را بیفزاید

en: Could not add Layout
fa: نتوانست چیدمانی اضافه کند

en: Could not add User Group
fa: نتوانست گروه کاربر را بیفزاید

en: Could not add a display group for the new display.
fa: نتوانست یک گروه صفحه نمایش برای صفحه نمایش جدید بیفزاید

en: Could not add a user group for this user.
fa: نتوانست یک گروه کاربر برای این کاربر اضافه کند.

en: Could not add display
fa: نتوانست صفحه نمایش بیفزاید

en: Could not create the Library Location directory for you. Please ensure the webserver has permission to create a folder in this location, or create the folder manually and grant permission for the webserver to write to the folder.
fa: فهرست راهنماي محل دايرکتوري(بايگاني) را نتوانست برايتان ايجاد نمايد.لطفاً اطمينان يابيد 
    که آيا وب سرور اجازه دارد که در اين محل ، يک فولدر بسازيد يا به طور دستي فولدر ايجاد کنيد و براي وب سرور 
    نوشتن بر فولدر ، مجاز شده است

en: Could not delete Data for Column/Row
fa: نتوانست دیتا را برای ستون/ردیف حذف نماید

en: Could not delete Data for entire DataSet
fa: قادر به پاک کردن اطلاعات برای این DataSet نیستم.

en: Could not delete DataSet Column
fa: نتوانست ستون مجموعه داده ها را حذف نماید

en: Could not determine the Column Order
fa: نتوانست دستور ستون را تعیین کند

en: Could not determine the Max row number
fa: قادر به مشخص کردن مازیمم تعداد ردیف نیستم

en: Could not edit DataSet Column
fa: نتوانست ستون مجموعه داده ها را ویرایش کند

en: Could not edit DataSet Data
fa: نتوانست دیتای مجموعهء داده ها را ویرایش کند

en: Could not edit Password
fa: نتوانست کلمه عبور را ویرایش کند

en: Could not edit User Group
fa: نتوانست گروه کاربر را ویرایش نماید

en: Could not link the new display with its group.
fa: نتوانست صفحه نمایش جدید را با گروه خودش لینک دهد.

en: Could not link the new user with its group.
fa: کاربر جدید را نتوانست به با گروهش لینک دهد.

en: Could not update Layout on Schedule
fa: نتوانست صفحه آرایی را روی جدول زمانی، به روز رسانی نماید

en: Could not update display
fa: نتوانست صفحه نمایش را به روزرسانی کند

en: Could not update this display with a new name.
fa: نتوانست این صفحه نمایش را با یک نام جدید، به روز رسانی کند.

en: DOM Extension
fa: الحاقی DOM

en: DOM XML Extension
fa: الحاقی DOM XML

en: Dashboard
fa: پیش‌خوان

en: Data Added
fa: اطلاعات اضافه شد

en: Data Deleted
fa: اطلاعات حذف شد

en: Data Edited
fa: اطلاعات ویرایش شد

en: DataSet Added
fa: مجموعه داده ها اضافه شد

en: DataSet Deleted
fa: مجموعه داده حذف شد

en: DataSet Edited
fa: مجموعه داده ها ویرایش شد

en: DataSet View
fa: نمای مجموعه اطلاعات

en: DataSets
fa: مجموعه داده ها

en: Database error adding this link record.
fa: خطای پایگاه داده، هنگام افزودن سابقه این لینک

en: Database error checking module
fa: ماژول بررسی خطای پایگاه داده

en: Database error deleting this link record.
fa: خطای پایگاه داده هنگام حذف سابقه این لینک

en: Database error updating this link record.
fa: خطای پایگاه داده در به روز رسانی سابقه این لینک

en: Date / Time Information
fa: اطلاعات زمان / تاریخ

en: Debugging switched Off.
fa: اشکال زدایی خاموش شد.

en: Debugging switched On.
fa: اشکال زدایی به جریان افتاد.

en: Default
fa: پیش فرض

en: Default Layout
fa: صفحه آرایی پیش فرض

en: Delete
fa: حذف

en: Delete Campaign
fa: رشته عملیات حذف شود

en: Delete Display Group
fa: حذف گروه صفحه نمایش

en: Delete Event.
fa: حذف رویداد

en: Delete Group
fa: گروه حذف

en: Delete Help Link
fa: حذف لینک راهنما

en: Delete Media
fa: حذف مدیا

en: Delete this Column?
fa: این ستون حذف شود؟

en: Delete this DataSet?
fa: این مجموعه داده حذف شود؟

en: Delete this Display?
fa: این صفحه نمایش حذف شود؟

en: Delete this User?
fa: آیا این کاربر حذف شود؟

en: Delete this media
fa: این رسانه را حذف نمایید

en: Delete this region?
fa: این ناحیه حذف شود؟

en: Deleting media cannot be undone
fa: حذف مدیا را نمی توان ناتمام گذاشت

en: Describe the problem and upload the file you obtained earlier.
fa: مشکل را شرح دهید و فایلی را که شما پیشتر فراهم کردید آپلود نمایید

en: Description
fa: توصیف‌

en: Description can not be longer than 254 characters
fa: توصیف نمی تواند طولانی تر از 254 کاراکتر باشد

en: Design
fa: طراحی

en: Disabled
fa: غیرفعال شد

en: Display
fa: صفحه نمایش

en: Display %s with ID %d is now back online.
fa: صفحه نمایش %s با شناسه %d هم اکنون بر روی خط برگردانده شده است.

en: Display %s with ID %d was last seen at %s.
fa: صفحه نمایش %s با شناسه %d آخرین بار در %s دیده شد.

en: Display Group Added
fa: گروه صفحه نمایش افزوده شد

en: Display Group Deleted
fa: گروه صفحه نمایش حذف شد

en: Display Group Edited
fa: گروه صفحه نمایش ویرایش شد.

en: Display Groups
fa: گروه های صفحه نمایش

en: Display Saved.
fa: صفحه نمایش ذخیره شد.

en: Displays
fa: صفحه نمایش ها

en: Do you want to be notified by email if there is a problem with this display?
fa: آیا می خواهید به وسیله ایمیل اطلاع رسانی شوید اگر مشکلی با این صفحه نمایش وجود دارد؟

en: Done.
fa: انجام شد

en: Drag or double click to move items between lists
fa: بکشید یا دوبار کلیک کنید تا آیتم ها را بین لیست ها حرکت دهید.

en: Duration
fa: مدت‌زمان

en: Duration is per item
fa: طول مدت، جهت هر آیتم است

en: Edit
fa: ويرايش

en: Edit Campaign
fa: ویرایش رشته عملیات

en: Edit Column
fa: ویرایش ستون

en: Edit Counter
fa: ویرایش شمارنده

en: Edit DataSet
fa: ویرایش مجموعه داده ها

en: Edit Default Layout
fa: ویرایش صفحه آرایی پیش فرض

en: Edit Display Group
fa: ویرایش گروه صفحه نمایش

en: Edit Event
fa: ویرایش رویداد

en: Edit Help Link
fa: ویرایش لینک راهنما

en: Edit Module
fa: ویرایش ماژول

en: Edit Shell Command
fa: وثرایش فرمان پوسته

en: Edit Text
fa: ویرایش متن

en: Edit Timeline
fa: ویرایش محور نمایش زمان

en: Edit Webpage
fa: ویرایش صفحه وب

en: Edit a Display
fa: ویرایش یک صفحه نمایش

en: Edit your Display
fa: صفحه نمایش خود را ویرایش کنید

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Email Alert
fa: هشدار دهنده ایمیل

en: Email Alert for Display %s
fa: اطلاع رسانی ایمیلی برای نمایشگر %s

en: Email Alerts
fa: آگاهي دهنده ايميل

en: Email Test
fa: تست ایمیل

en: Empty Region
fa: ناحیه خالی

en: Enable PowerPoint?
fa: نمایش فایلهای پاور پوینت؟

en: Enable stats reporting?
fa: فعال سازی گزارش آماری؟

en: Enabled
fa: فعال شد

en: Error
fa: خطا

en: Error adding media.
fa: خطای اضافه کردن رسانه

en: Error adding this media to the library
fa: خطا در افزودن این رسانه به کتابخانه

en: Error copying media.
fa: خطا در کپی کردن رسانه

en: Error deleting media.
fa: خطا در حذف رسانه.

en: Error getting Campaign
fa: خطا در دستیابی به رشته عملیات

en: Error getting Display Group
fa: خطا در دستیابی به گروه صفحه نمایش

en: Error getting Display Groups
fa: خطا در دستیابی به گروه های صفحه نمایش

en: Error getting Displays
fa: خطا در دستیابی به صفحه نمایش ها

en: Error getting Help Link
fa: خطا در دستیابی به لینک راهنما

en: Error getting Layouts
fa: خطا در دستیابی به صفحه آرایی ها

en: Error getting Module
fa: خطا در دستیابی به ماژول

en: Error getting Users
fa: خطا در دستیابی به کاربران

en: Error getting details for this event.
fa: خطا در دریافت جزئیات برای این رویداد

en: Error getting media extension before copy.
fa: خطا در گرفتن الحاقی رسانه قبل از کپی کردن.

en: Error getting type from a media item.
fa: خطا در به دست آوردن الگو از یک آیتم رسانه

en: Error getting user information.
fa: خطا در دست یابی به اطلاعات کاربر

en: Error listing Applications.
fa: خطا در فهرست کردن برنامه های کاربردی

en: Error listing Log.
fa: خطا در لیست کردن ورود به سیستم

en: Error querying for the Media information
fa: خطا در پرس و جو برای اطلاعات رسانه

en: Error retiring media.
fa: خطا در کنارگذاری رسانه.

en: Error retriving information necessary to delete this event
fa: خطا در بازیابی اطلاعات، ضروری است تا این رویداد حذف شود

en: Error updating this displays default layout.
fa: خطا در به روز رسانی این صفحه آرایی پیش فرض صفحه نمایش ها.

en: Error updating this displays last accessed information.
fa: خطا در به روز رسانی آخرین اطلاعات مورد دستیابی این صفحه نمایش.

en: Error updating user
fa: خطا در به روز رسانی کاربر

en: Export
fa: خروجی

en: Export Database Backup
fa: پشتیبان پایگاه داده را صادر کنید

en: Export Database. Right click to save as.
fa: پایگاه داده را صادر کنید. برای ذخیره سازی، کلیک راست کنید.

en: Export raw data to CSV
fa: داده های نارسا را به  CSV صادر کنید

en: Feed
fa: برنامه/فید

en: FileInfo
fa: سازنده اطلاعات فایل

en: Filter
fa: فیلتر

en: First Shown
fa: نمایش اول

en: Flash
fa: فلش

en: From Date
fa: از تاریخ

en: Function
fa: عملکرد

en: GD Extension
fa: الحاقی GD

en: General
fa: عمومی

en: Gettext
fa: انجام آزمایش

en: Group
fa: گروه

en: Group Members
fa: اعضای گروه

en: Group Name cannot be empty.
fa: اسم گروه نمی تواند خالی بماند

en: Group membership set
fa: تنظیم عضویت گروه

en: Groups
fa: گروه ها

en: Header
fa: سرساز

en: Heading
fa: عنوان

en: Height
fa: ارتفاع

en: Height must be greater than 0
fa: ارتفاع باید بزرگتر از ۰ یاشدو

en: Help
fa: راهنما

en: Help Link Added
fa: لینک راهنما اضافه شد

en: Help Link Deleted
fa: لینک راهنما حذف شد

en: Help Link Edited
fa: لینک راهنما ویرایش شد

en: Help Link not selected
fa: لینک کمک انتخاب نشده است

en: Homepage
fa: صفحه  اصلی

en: Homepage has been set
fa: صفحه اصلی تنظیم شده است

en: However sometimes this will not be enough and you will be asked to put your Xibo installation into "Test" mode.
fa: اگرچه گاهی اوقات این کافی نخواهد بود و از شما خواسته خواهد شد که نصب اگزیبو خود را در حالت"تست" قرار دهید.

en: IP Address
fa: آدرس آی‌پی

en: IP Address Incorrectly Formed
fa: آدرس IP به شکل غلط ایجاد شد

en: Image
fa: تصویر

en: Image Uri
fa: تصویر Uri

en: Image Uri is a required field.
fa: تصویر Uri یک فیلد مورد نیاز است.

en: Import
fa: ورودی

en: Import Database Backup
fa: ورود پشتیبان پایگاه داده

en: Incorrect Password Provided
fa: کلمهء عبور اشتباه در اختیار گذاشته شد

en: Initial User Group
fa: گروه کاربر نخستین

en: Interleave Default
fa: پیش فرض جاگذاری

en: Invalid Media Inventory
fa: کنترل موجودی غیرمجاز رسانه

en: Invalid file extension
fa: الحاقی فایل غیرمجاز

en: It will be lost
fa: آن از دست خواهد رفت

en: JSON Extension
fa: الحاقی JSON

en: Last Accessed
fa: آخرین دستیابی

en: Last Page
fa: صفحۀ آخر

en: Last Shown
fa: آخرین نمایش

en: Layout
fa: صفحه آرایی

en: Layout Copied
fa: صفحه آرایی کپی شد

en: Layout Details Changed.
fa: جزئیات صفحه آرایی تغییر کرد.

en: Layout Name must be between 1 and 50 characters
fa: نام صفحه آرایی باید بین 1 و 50 کاراکتر باشد

en: Layout has no associated Campaign, corrupted Layout
fa: چیدمان، همراه با سلسله عملیات نمی باشد، چیدمان خراب شده

en: Layout not selected
fa: چیدمانی انتخاب نشده است.

en: Layouts
fa: چیدمان‌ها

en: Layouts Added to Campaign
fa: صفحه آرایی ها به رشته عملیات اضافه شد

en: Layouts on Campaign
fa: صفحه آرایی های موجود در رشته عملیات

en: Left Coordinate
fa: مختصات چپ

en: Library
fa: کتابخانه

en: Library Location
fa: محل کتابخانه

en: Library Media
fa: رسانه کتابخانه

en: License
fa: پروانه

en: Link
fa: لینک

en: Link is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
fa: لینک، یک فیلد ضروری است. آن می بایست بین 1 و 254 کاراکتر باشد.

en: Linux Command
fa: فرمان لینوکس

en: List Content
fa: فهرست نمودن محتوا

en: Local Date
fa: تاریخ محلی

en: Local Time
fa: وقت محلی

en: Location
fa: موقعیت مکانی

en: Log
fa: درج

en: Logged In
fa: وارد سیستم شد

en: Login
fa: ورود به سیستم

en: Lower Row Limit
fa: محدودیت ردیف پایین تر

en: Mail sending FAILED
fa: ارسال ایمیل ناموفق بود

en: Mail sent OK
fa: ایمیل با موفقیت ارسال شد

en: Maintenance Disabled
fa: عمل نگهداري، از کار افتاد

en: Maintenance key invalid.
fa: کلید نگهداری، غیرمجاز است

en: Maintenance tasks are disabled at the moment. Please enable them in the &quot;Settings&quot; dialog.
fa: وظايف نگهداري در اين لحظه غيرفعال شده اند. لطفاً آن ها را در بخش «تنظيمات» فعال نماييد

en: Make new copies of all media on this layout?
fa: آیا کپی های جدیدی از تمام رسانه بر روی این صفحه آرایی ایجاد شود؟

en: Manage Membership
fa: مدیریت کردن عضویت

en: Mcrypt Extension
fa: ماژول Mcrypt

en: Media
fa: رسانه

en: Media Inventory
fa: کنترل موجودی رسانه

en: Media you own already has this name. Please choose another.
fa: رسانه ای که دارید، هم اکنون این نام را دارد. لطفا یکی دیگر انتخاب نمایید.

en: Menu
fa: فهرست

en: Menu Item
fa: بخش فهرست

en: Menu Item Security
fa: امنیت بخش فهرست

en: Menu Security
fa: امنیت فهرست

en: Message
fa: پیام

en: Module Config Locked
fa: پیکربندی ماژول قفل شد

en: Module Edited
fa: ماژول ویرایش شد

en: Module ID is missing
fa: شناسه ماژول از دست رفته

en: Modules
fa: ماژول ها

en: My Applications
fa: برنامه های/Applications من

en: MySQL database (PDO MySql)
fa: پایگاه داده MySQL،--- نسخه PDO MySQL

en: MySQL database (PHP MySql)
fa: پایگاه داده MySQL،--- نسخه PHP MySQL

en: Name
fa: نام

en: Name is a required field.
fa: نام، یک فیلد ضروری است

en: Name must be between 1 and 50 characters
fa: اسم باید بین 1 و 50 کاراکتر باشد

en: New Password
fa: کلمه عبور جدید

en: New Passwords do not match
fa: کلمهء عبور جدید، مطابقت ندارد

en: New list content value is invalid as it doesnt include values for existing data
fa: ارزش محتوای لیست جدید غیر مجاز است، از آنجایی که این شامل مقادیری برای دیتای موجود نمی باشد

en: Next
fa: بعدی

en: No
fa: خیر

en: No Display Group Selected
fa: هیچ گروه نمایشگری انتخاب نشده

en: No Display selected for Deletion.
fa: هیچ صفحه نمایشی برای حذف انتخاب نشد.

en: No DisplayId Given
fa: هیچ شناسه صفحه نمایشی داده نشد.

en: No IP Address Specified
fa: هیچ آدرس IP مشخص نشد

en: No Layout selected
fa: هیچ صفحه آرایی انتخاب نشد

en: No Module of this type found
fa: هیچ ماژولی از این نوع یافت نشد

en: No User Id Present
fa: هیچ شناسه کاربری موجود نیست

en: No Version information - please contact technical support
fa: اطلاعاتی از این نسخه موجود نمیباشد لطفا با بخش فنی ارتباط برقرار کنید.

en: No display group found.
fa: هیچ گروه صفحه نمایش یافت نشد.

en: No display groups selected
fa: هیچ گروه صفحه نمایشی انتخاب نشد

en: No displays selected
fa: هیچ صفحه نمایشی انتخاب نشد

en: No layout information available, please refresh the page.
fa: هیچ اطلاعات صفحه آرایی در دسترس نیست، لطفا صفحه را تازه سازی نمایید.

en: No layout selected
fa: هیچ صفحه آرایی انتخاب نشد

en: No layout/region information available, please refresh the page and try again.
fa: هیچ اطلاعات صفحه آرایی/ناحیه در دسترس نمی باشد، لطفا صفحه را تازه سازی کرده و مجددا سعی نمایید.

en: No magic packet can been sent, since UDP is unsupported (not a registered socket transport)
fa: هیچ بسته جادویی نمی تواند فرستاده شود، از آنجایی که UDP پشتیبانی نمی شود (یک انتقال متصل منطبق نیست)

en: No media to assign
fa: رسانه ای برای تعیین کردن نیست

en: No media to reorder
fa: هیچ رسانه ای برای دستور مجدد نیست

en: No menu provided
fa: هیچ فهرستی مهیا نشده

en: No module type given
fa: هیچ نوع ماژولی داده نشده

en: No permissions for this menu.
fa: برای این فهرست، هیچ اجازه ای وجود ندارد.

en: No region ID provided, cannot delete
fa: هیچ شناسه ناحیه مهیا نیست، نمی تواند حذف شود

en: Not a valid uploaded file
fa: یک فایل آپلود شدهء مجاز نیست

en: Notes
fa: نکات

en: Number of Items
fa: تعداد آیتم ها

en: Number of Plays
fa: تعداد پخش ها

en: OAuth Access Log
fa: ورود برای دستیابی OAuth

en: Offset Left
fa: جابجا سازی چپ

en: Offset Top
fa: جابجا سازی بالا

en: Old Password
fa: کلمه عبور قدیمی

en: Only an adminitrator can export a database
fa: فقط یک مدیر می تواند پایگاه داده ای را صادر نماید

en: Only an adminitrator can import a database
fa: فقط یک مدیر می تواند پایگاه داده ای را وارد نماید

en: Options
fa: گزینه ها

en: Order
fa: سفارش

en: Order Changed
fa: دستور تغییر کرد

en: Owner
fa: دارنده

en: PHP Calendar extension to function.
fa: استفاده از PHP Calendar برای استفاده

en: PHP DOM XML extension to function.
fa: استفاده از ماژول PHP DOM XML برای استفاده.

en: PHP DOM core functionality enabled.
fa: استفاده از PHP DOM core برای استفاده

en: PHP GD extension to function.
fa: PHP GD نیاز است

en: PHP Gettext support to function.
fa: استفاده از Gettext برای استفاده

en: PHP JSON extension required to function.
fa: PHP JSON نیاز است

en: PHP Mcrypt extension to function.
fa: استفاده از ماژول PHP Mcrypt برای استفاده.

en: PHP PCRE support to function.
fa: استفاده از PHP PCRE برای استفاده

en: PHP SOAP extension required to function.
fa: PHP SOAP نیاز است

en: PHP Version
fa: نسخه PHP

en: PHP session support to function.
fa: PHP session نیاز است

en: Page
fa: صفحه

en: Page Security
fa: امنیت صفحه

en: Password
fa: کلمه عبور

en: Password Changed
fa: کلمه عبور تغییر کرد

en: Path
fa: مسیر

en: Pattern of MAC-address is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or letter)
fa: الگوی MAC-address به صورت "xx-xx-xx-xx-xx-xx" نمی باشد (x = عدد یا حرف)

en: Pattern of SecureOn-password is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or CAPITAL letter)
fa: الگوی کلمه عبور SecureOn به شکل  "xx-xx-xx-xx-xx-xx" نمی باشد ( x = عدد یا حروف بزرگ)

en: Pattern of secureOn-password is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or CAPITAL letter)
fa: الگوی مشخص شده برای رمز عبور دارای از الگوی "xx-xx-xx-xx-xx-xx" پیروی نمیکند.  (x = عدد یا کاراکتر با حرف بزرگ)

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Permissions Changed
fa: مجوزها تغییر یافت

en: Please enter a User Name.
fa: لطفاً نام یک کاربر را وارد نمایید.

en: Please enter a display group name
fa: لطفاً نام یک گروه صفحه نمایش را وارد نمایید

en: Please note: The folder location for mysqldump must be available in your path environment variable for this to work and the php "exec" command must be enabled.
fa: لطفا توجه کنید: مکان فولدر برای mysqldump بایستی در محیط مسیر آدرس در دسترس باشد تا عمل نماید و فرمان php "exec" باید قابل اجرا باشد.

en: Please save this file to your PC.
fa: لطفا این فایل را در کامپیوتر خود ذخیره نمایید.

en: Please select a DataSet
fa: لطفاً یک مجموعه اطلاعات انتخاب نمایید

en: Please select from the following options
fa: لطفاً از گزینه های زیر یکی را انتخاب نمایید

en: Port is not a number within the range of 0 till 65536. Port Provided:
fa: پورت یک عددی در محدودهء صفر تا 65536 نیست. پورتی که مهیا شده:

en: PowerPoint
fa: پاورپوینت

en: Properties
fa: ویژگی ها

en: Recreate the Problem in a new window and Capture a screenshot.
fa: مشکل را در پنجره ای جدید بازسازی کنید و یک اسکرین شات (عکس) از آن بگیرید.

en: Recreate the Problem in a new window.
fa: بازسازی مجدد مشکل در پنجره ای جدید

en: Refresh
fa: نوسازی

en: Region
fa: ناحیه

en: Region Added.
fa: ناحیه اضافه شد.

en: Region Deleted.
fa: ناحیه حذف شد.

en: Region Timeline
fa: محور نمایش زمان ناحیه

en: Register
fa: ثبت نام کردن

en: Registration for Consumer Information
fa: ثبت نام برای اطلاعات مصرف کننده

en: Report Fault
fa: گزارش اشتباه

en: Report a fault with Xibo
fa: گزارش نقصی با Xibo

en: Request authorized. Please return to your application.
fa: درخواست ،مجاز شد. لطفاً به برنامه کاربردیتان برگردید.

en: Resolution
fa: رزولوشن

en: Resolution not selected
fa: رزولوشنی انتخاب نشده است.

en: Retest
fa: امتحان مجدد

en: Retire this layout or not? It will no longer be visible in lists
fa: این صفحه آرایی کنار گذاشته شود یا خیر؟ این دیگر قابل مشاهده در لیست نخواهد بود

en: Retire this media
fa: این رسانه را کنار بگذارید

en: Retired
fa: کنار گذاشته شد

en: Return to the Region Options
fa: به گزینه های منطقه برگردید

en: Retype New Password
fa: کلمه عبور جدید را مجدد تایپ کنید

en: SOAP Extension
fa: الحاقی SOAP

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Order
fa: ذخیره دستور

en: Save Template
fa: ذخیره قالب

en: Schedule
fa: جدول زمانی

en: Schedule Now
fa: حالا زمان بندی کنید

en: Security Group
fa: گروه امنیت

en: Select a file to import and then click the import button below. You will be taken to another page where the file will be imported.
fa: یک فایل را برای ورود انتخاب نموده و سپس بر دگمهء ورود زیر کلیک نمایید. شما به صفحهء دیگر، جایی که فایل وارد شده، برده خواهید شد.

en: Select the background image from the library
fa: تصویر پس زمینه را از کتابخانه برگزینید

en: Send
fa: ارسال

en: Sending test email to %s.
fa: ارسال ایمیل آزمایشی به %s

en: Sequence
fa: رشته

en: Server Key
fa: کليد سرور

en: Server switched to Production Mode
fa: سرور به حالت تولید راه اندازی شد

en: Server switched to Test Mode
fa: سرور به حالت آزمایشی راه اندازی شد

en: Session
fa: دوره

en: Sessions
fa: دوره ها

en: Set Homepage
fa: تنظیم صفحه اصلی

en: Set the homepage for this user
fa: صفحه اصلی را برای این کاربر تنظیم کنید

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Should Microsoft PowerPoint be Enabled?
fa: فایلهای مایکروسافت پاور پوینت نمایش داده شود؟

en: Should the application send proof of play stats to the CMS.
fa: نرم افزار بایستی آمار مقادیر نمایش را به سیستم مدیریت محتوا ارسال کند؟

en: Show the table headings?
fa: عناوین جدول نشان داده شود؟

en: Size
fa: اندازه

en: Size and coordinates must be generic
fa: سایز و مختصات باید عمومی ( Generic ) باشد.

en: Sorry, you are not allowed to directly access this page.<br /> Please press the back button in your browser.
fa: با پوزش، شما اجازه ندارید که مستقیماً به این صفحه دسترسی داشته باشید.<br />لطفاً دگمهء back را در مرورگرتان فشار دهید.

en: Start
fa: شروع

en: Statistics
fa: آمارها

en: Status
fa: وضعیت

en: Switch to Production Mode
fa: به حالت محصول سوئیچ کنید.

en: Switch to Production Mode.
fa: به حالت محصول سوئیچ کنید.

en: Switch to Test Mode
fa: به حالت تست، سوئیچ کنید.

en: Switch to Test Mode.
fa: به حالت تست، سوئیچ کنید.

en: System Date
fa: تاریخ سیستم

en: System Time
fa: زمان سیستم

en: Tags
fa: برچسب ها

en: Tags can not be longer than 254 characters
fa: برچسب ها نمی توانند طولانی تر از 254 کاراکتر باشند

en: Take the items from the beginning or the end of the list
fa: آیتم ها را از شروع یا پایان فهرست بگیرید

en: Templates
fa: قالب ها

en: The Category for this Help Link
fa: دسته بندی برای این لینک راهنما

en: The Default Layout to Display where there is no other content.
fa: صفحه آرایی پیش فرض برای نمایش در جایی که هیچ محتوای دیگری نیست.

en: The Display has been Deleted
fa: صفحه نمایش، حذف شده است

en: The Event has been Added.
fa: رویداد، اضافه شده است.

en: The Event has been Deleted.
fa: رویداد حذف شده است.

en: The Event has been Modified.
fa: رویداد ،اصلاح شده است.

en: The Event has been Scheduled
fa: رویداد، زمان بندی شده است.

en: The Layout has been Deleted
fa: صفحه آرایی حذف شده است

en: The Library Location you gave is not empty. Please give the location of an empty folder
fa: محل بايگاني را که داده ايد، خالي نيست.لطفاً محل فولدري خالي را بدهيد

en: The Library Location you gave is not writable by the webserver. Please fix the permissions and try again.
fa: محل بايگاني را که داده ايد، توسط وب سرور قابل نوشتن نشده است. لطفاً مجوزها را اصلاح کرده و مجدداً سعي نماييد

en: The Link to open for this help topic and category
fa: لینکی که برای این سرفصل و دسته بندی راهنما باز می شود

en: The Name for this Campaign
fa: نامگذاری برای این رشته عملیات

en: The Name of the Display - (1 - 50 characters).
fa: نام صفحه نمایش (1 تا 50 کاراکتر)

en: The Name of the Layout - (1 - 50 characters)
fa: نام صفحه آرایی - (1 - 50 کاراکتر)

en: The Number of RSS items you want to display
fa: تعداد آیتم های RSS که می خواهید نمایش دهید

en: The Template has been Deleted
fa: قالب، حذف شده است

en: The Topic for this Help Link
fa: سرفصل برای این لینک راهنما

en: The Width of the Display Window. 0 means full width.
fa: پهنای پنجره نمایش. عدد صفر به معنای تمام صفحه است.

en: The left pixel position the display window should be sized from.
fa: موقعیت پیکسلهای چپ ، پنجره صفحه نمایش بایستی به درستی تنظیم شود.

en: The name cannot be longer than 100 characters
fa: اسم نمی تواند طولانی تر از 100 کاراکتر باشد

en: The requested theme item does not exist. [%s, %s]
fa: مورد تم خواسته شده وجود ندارد. [%s,%s]

en: The theme "%s" config file does not exist
fa: فایل کانفیگ تم "%s" وجود ندارد

en: The theme "%s" does not exist
fa: تم "%s" وجود ندارد

en: The value in Number of Items must be numeric.
fa: ارزش تعداد آیتم ها بایستی عددی باشند.

en: Theme not initialised
fa: تم آماده نیست

en: There has been an application error.
fa: خطایی در برنامه کاربردی به وجود آمده است.

en: There is already dataset called '%s'. Please choose another name.
fa: تاحال پایگاه داده ای به نام '%s' وجود دارد.لطفا نام دیگری انتخاب نمایید.

en: There is an error in the HTML/XML
fa: خطایی در HTML/XML وجود دارد

en: There is data assigned to this data set, cannot delete.
fa: داده ها یا اطلاعاتی به این دیتاست تخسیس داده شده، بنابراین نمی توان حذفش کرد.

en: This Module does not exist
fa: این ماژول وجود ندارد

en: This display has no mac address recorded against it yet. Make sure the display is running.
fa: این صفحه نمایش هنوز هیچ آدرس فلان ثبت شده دربرابر آن ندارد. مطمئن شوید که صفحه نمایش در حال اجراست.

en: This media is in use, please retire it instead.
fa: این رسانه در حال استفاده است، لطفا درعوض، آن را کنار گذارید.

en: This will create a dump file of your database that you can restore later using the import functionality.
fa: این یک فایل رونوشت از پایگاه دادهء شما ایجاد خواهد کرد که شما بعدا با استفاده ازدریافت دیتا عملاً می توانید آن را بازیابی نمایید.

en: Tidy Stats
fa: آمارهای مرتب شده

en: Timeline
fa: محور زمان

en: Timestamp
fa: زمان ثبت شده در سیستم

en: Top Coordinate
fa: مختصات بالا

en: Topic
fa: سرفصل

en: Topic is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
fa: سرفصل ،یک فیلد ضروری است. آن می بایست بین 1 و 254 کاراکتر باشد.

en: Total Duration
fa: کل مدت زمان

en: Total Duration (s)
fa: کل مدت زمان

en: Troubleshooting
fa: عیب یابی

en: Turn OFF Debugging
fa: اشکال زدایی را خاموش کنید

en: Turn ON Debugging
fa: اشکال زدایی را به جریان بیندازید

en: Turn ON full auditing and debugging.
fa: بازرسی و اشکال زدایی کامل را به جریان بیندازید.

en: Turn full auditing and debugging OFF.
fa: رسیدگی و اشکال زدایی کامل را خاموش نمایید.

en: Type
fa: نوع

en: Unable to Add Help record
fa: قادر به افزودن سابقه راهنما نیست

en: Unable to Copy this Layout
fa: قادر به کپی این چیدمان نمی باشد.

en: Unable to Delete Help record
fa: قادر به حذف سابقه راهنما نیست

en: Unable to Edit Help record
fa: قادر به ویرایش سابقه راهنما نیست

en: Unable to Import
fa: قادر به واردسازی ( Import ) نیستم.

en: Unable to Remove this media from the Layout
fa: قادر به پاک کردن این رسانه از چیدمان نیست

en: Unable to Unlink
fa: قادر به پاک کردن لینک نیستم.

en: Unable to add Campaign, Step 1
fa: قادر به افزودن رشته عملیات نیست، مرحله 1

en: Unable to assign to the Region
fa: قادر به تعیین تکلیف منطقه نیست

en: Unable to copy layout
fa: قادر به کپی چیدمان نیست

en: Unable to create Module [No registered modules of this type] - please refer to the Module Documentation.
fa: قادر به ساخت ماژول نیست { ماژول های این نوع، ثبت نشده اند } - لطفاً به مستندات ماژول رجوع کنید.

en: Unable to create Module [No type given] - please refer to the Module Documentation.
fa: قادر به ساخت ماژول نیست {هیچ نوعی داده نشده } - لطفاً به مستندات ماژول رجوع نمایید.

en: Unable to delete Campaign
fa: قادر به حذف رشته عملیات نیست

en: Unable to delete Display Group.
fa: ناتوان در حذف گروه صفحه نمایش

en: Unable to delete Schedule records for this DisplayGroup.
fa: قادر به حذف سوابق جدول زمانبندی برای این گروه صفحه نمایش نیست.

en: Unable to delete User Group.
fa: قادر به حذف گروه کاربر نیست

en: Unable to delete campaign
fa: قادر به حذف رشته عملیات نیست

en: Unable to delete display record.
fa: قادر به پاک کردن رکورد نمایش نیستم

en: Unable to delete install.php. Please ensure the webserver has permission to unlink this file and retry
fa: قادر نيست که install.php  را حذف نمايد. لطفاً مطمئن شويد که وب سرور براي رفع اتصال اين فايل ، اجازه دارد؛ 
    و دوباره تلاش نماييد

en: Unable to delete layout
fa: قادر به حذف چیدمان نیست

en: Unable to delete schedule record for this Event.
fa: قادر به حذف سابقهء جدول زمانی برای این رویداد نمی باشد.

en: Unable to delete schedule records for this Display Group.
fa: قادر به حذف سوابق جدول زمانی برای این گروه صفحه نمایش نیست.

en: Unable to delete schedule records for this Event and DisplayGroup.
fa: قادر به حذف سوابق جدول زمانی برای این رویداد و گروه صفحه نمایش نیست.

en: Unable to delete schedule records for this Event.
fa: قادر به حذف سوابق جدول زمانی برای این رویداد نمی باشد.

en: Unable to determine permissions
fa: قادر به تعیین مجوزها نیست

en: Unable to edit Campaign, Step 1
fa: قادر به ویرایش رشته عملیات نیست، مرحله 1

en: Unable to edit display record.
fa: قادر به ویرایش رکورد نمایش نیستم

en: Unable to edit tags
fa: قادر به ویرایش تگ ها نیستم

en: Unable to edit the display groups for this Event.
fa: قادر به ویرایش گروه صفحه نمایش برای این رویداد نمی باشد.

en: Unable to find media type
fa: قادر به پیدا کردن نوع رسانه ی جدید نیستم.

en: Unable to find stored value of newly copied media
fa: قادر به پیدا کردن مقدار ذخیره شده برای رسانه ی کپی شده ی جدید نیستم.

en: Unable to find the column headings
fa: قادر به یافتن عناوین ستون نمی باشد

en: Unable to find the number of data points
fa: قادر به یافتن تعداد جزئیات و نکات داده نیست

en: Unable to get DataSet information
fa: قادر به دستیابی به مجموعه داده ها نیست

en: Unable to get Library Media Ran
fa: قادر نیست رسانه کتابخانه اجرا شود.

en: Unable to get count of licensed displays.
fa: قادر به گرفتن تعداد صحفه نمایش های مجوز دار نیستم

en: Unable to get group information for dataset
fa: قادر به دستیابی اطلاعات گروه ،برای مجموعه داده ها نیست

en: Unable to get group information for layout
fa: قادر به دستیابی به اطلاعات گروه برای صفحه آرایی نیست

en: Unable to get group information for media
fa: قادر به دستیابی اطلاعات گروه برای رسانه نیست

en: Unable to get group information for template
fa: قادر به دست یافتن به اطلاعات گروه برای قالب نمی باشد

en: Unable to get list of campaigns
fa: قادر به دست یافتن به لیست رشته عملیات نمی باشد

en: Unable to get permissions for this Campaign
fa: قادر به دستیابی به مجوز برای این رشته عملیات نیست

en: Unable to get permissions for this dataset
fa: قادر به دریافت مجوز برای این مجموعه داده نیست

en: Unable to get the DisplayGroup for this Display
fa: قادر به دستیابی به گروه صفحه نمایش برای این صفحه نمایش نیست

en: Unable to get the Inventory for this Display
fa: قادر به دستیابی به کنترل موجودی برای این صفحه نمایش نیست

en: Unable to get the Mac or Client Address
fa: قادر به کسب آدرس  Mac یا Client نیست

en: Unable to get the Resolution information
fa: قادر به دستیابی به اطلاعات رزولوشن نیست

en: Unable to get the UserGroup for this User.
fa: قادر به دستیابی به گروه کاربر برای این کاربر نمی باشد.

en: Unable to get the default layout
fa: قادر به دستیابی به صفحه آرایی پیش فرض نمی باشد.

en: Unable to get the list of modules
fa: قادر به دستیابی به فهرست ماژول ها نمی باشد

en: Unable to link Campaign to Layout
fa: قادر به لینک کردن رشته عملیات به صفحه آرایی نیست

en: Unable to log out this user
fa: قادر به خارج کردن این کاربر از سیستم نمی باشد.

en: Unable to open connection and start transaction
fa: قادر به باز کردن ارتباط برای شروع تراکنش نیستم.

en: Unable to retire this layout.
fa: قادر به غیر فعال کردن این چیدمان نیستم.

en: Unable to set XML
fa: قادر به ایجاد XML نیستم

en: Unable to set permissions
fa: ناتوان برای راه اندازی مجوز

en: Unable to unlink Campaign from Layout
fa: قادر به رفع لینک رشته عملیات از صفحه آرایی نمی باشد

en: Unable to unlink all Layouts
fa: قادر به رفع لینک تمام صفحه آرایی ها نیست

en: Unable to update background information
fa: قادر به روز رسانی اطلاعات پس زمینه نیست

en: Unable to update module
fa: قادر به به روز رسانی ماژول نیست

en: Unable to update the DisplayGroup for this Display
fa: ناتوان در به روز رسانی گروه صفحه نمایش برای این صفحه نمایش

en: Unable to upload file
fa: ناتوان در آپلود فایل

en: Unable to write to settings.php. We already checked this was possible earlier, so something changed.
fa: قادر به نوشتن تنظيمات .php نيست.ما قبلاً چک کرديم که اين مورد ،جلوتر امکان پذير بود؛ بنابراين چيزي تغيير کرده است

en: Unabled to get Data Column information
fa: قادر به دریافت اطلاعات ستون داده ها نبود

en: Unassign from this region and retire
fa: برای این پنجره لحاظ نکنید و کنار بگذارید

en: Unassign from this region only
fa: فقط برای این بخش لحاظ نشود

en: Unknown Error
fa: خطای نامعلوم

en: Unknown Error.
fa: خطای نامشخص

en: Unknown Module
fa: ماژول نامشخص

en: Unknown User
fa: کاربر ناشناس

en: Unknown error editing %s
fa: خطای ناشناخته در ویرایش %s

en: Unknown error setting this users homepage
fa: خطای ناشناخته در تنظیمات صفحه اصلی این کاربر

en: Unsigned requests are not allowed to the authorize page.
fa: به درخواست های بدون تایید، اجازهء ورود به صفحهء مجاز داده نمی شود.

en: Update Interval (mins)
fa: به هنگام سازی بازه زمانی

en: Update of settings failed
fa: به روز رسانی تنظیمات ناموفق بود

en: Upper Row Limit
fa: محدودیت ردیف بالاتر

en: User Deleted.
fa: کاربر حذف شد

en: User Logged Out.
fa: کاربر از سیستم خارج شد.

en: User Name
fa: نام کار‌بری

en: User Type
fa: نوع کاربر

en: User does not have a group and Xibo is unable to add one.
fa: کاربر ، گروهی ندارد و اگزیبو قادر نیست که یکی بیفزاید.

en: Users
fa: کاربران

en: Using "fwrite()" failed, due to error:
fa: استفاده از "fwrite()" ناموفق بود، ناشی از خطای

en: Using "socket_sendto()" failed, due to error:
fa: استفاده از "socket_sendto()" ناموفق بود، ناشی از خطای

en: Using "socket_set_option()" failed, due to error:
fa: استفاده از "socket_set_option()" ناموفق بود، ناشی از خطای

en: Using fsockopen() failed, due to denied permission
fa: استفاده از fsockopen() ناموفق بود، ناشی از مجوزی که رد شد

en: Valid Extensions
fa: الحاقی های مجاز

en: Video
fa: ویدئو

en: View
fa: نما

en: View Columns
fa: نمایش ستون ها

en: View Data
fa: نمایش داده ها

en: Wake On Lan
fa: احیاء شبکه

en: Wake On Lan Failed as there are no functions available to transmit it
fa: از آنجایی که هیچ عملکردی برای انتقال آن در دسترس نیست، Wake On Lan موفق نشد

en: Wake on LAN
fa: احیاء شبکه محلی

en: Wake on Lan command sent.
fa: فرمان احیاء شبکه ارسال شد.

en: Warning: Importing a file here will overwrite your existing database. This action cannot be reversed.
fa: اخطار: ورود یک فیل به اینجا بر روی پایگاه دادهء موجود شما، بازنویسی خواهد شد. این عمل نمی تواند برگردانده شود.

en: We suggest setting your PHP post_max_size and upload_max_size to at least 128M, and also increasing your max_execution_time to at least 120 seconds.
fa: ما پیشنهاد می کنیم که post_max_size و upload_max_size را در تنظیمات PHP حداقل 128 مگابایت قرار دهید، و مقدار max_execution_time را به 120 ثانیه افزایش دهید.

en: We will do our best to use the information collected above to solve your issue.
fa: با استفاده از اطلاعاتی که در بالا جمع آوری شده است ،ما نهایت تلاشمان را برای حل موضوع ارسالی شما خواهیم نمود.

en: What is the initial user group for this user?
fa: گروه کاربر نخستین برای این کاربر چیست؟

en: When Enabled users will be able to add media using this module
fa: هنگامی که به کاربران اختیار داده شد، قادر خواهند بود که با استفاده از این ماژول ،رسانه اضافه کند.

en: Width
fa: پهنا

en: Width must be greater than 0
fa: عرض باید بزرگتر از ۰ باشد.

en: Windows Command
fa: فرمان ویندوز

en: Yes
fa: بله

en: You MUST have a valid database backup to continue. Please take and verify a backup and upgrade again.
fa: شما باید یک نسخه ی پشتیبان مورد قبول برای ادامه داشته باشید.

en: You already own a display group called "%s". Please choose another name.
fa: شما مالک گروه نمایشگر "%s" هستید. لطفا نام دیگری را انتخاب کنید.

en: You already own a layout called '%s'. Please choose another name.
fa: شما درحال حاضر یک چیدمان به نام '%s' دارید. لطفا نام دیگری انتخاب نمایید.

en: You do not have permission to access this page.
fa: شما برای دسترسی به این صفحه اجازه ندارید

en: You do not have permission to alter/delete this media.
fa: شما مجاز به جایگزینی یا حذف این رسانه نمی باشید.

en: You do not have permission to change Display Groups on this display
fa: شما مجاز به تغییر گروه های صفحه نمایش برروی این صفحه نمایش نمی باشید

en: You do not have permission to change this users homepage
fa: شما مجاز به تغییر صفحه اصلی این کاربر نمی باشید

en: You do not have permission to delete this campaign
fa: شما مجاز به حذف این رشته عملیات نیستید

en: You do not have permission to edit this campaign
fa: شما مجاز به ویرایش این رشته عملیات نمی باشید

en: You do not have permission to edit this display
fa: شما مجاز به ویرایش این صفحه نمایش نیستید

en: You do not have permission to edit this display group
fa: شما مجاز به ویرایش این گروه صفحه نمایش نمی باشید

en: You do not have permission to edit this event.
fa: شما مجاز به ویرایش این رویداد نمی باشید.

en: You do not have permission to use that dataset
fa: اجازهء استفاده از این مجموعه اطلاعات را ندارید

en: You do not have permission to view this display
fa: شما مجاز به دیدن این صفحه نمایش نیستید

en: You do not have permissions to delete this layout
fa: شما مجاز به حذف این صفحه آرایی نیستید

en: You do not have permissions to delete this region
fa: شما هیچ اجازه ای برای حذف این ناحیه ندارید.

en: You do not have permissions to delete this template
fa: شما مجاز به حذف این قالب نیستید

en: You do not have permissions to edit this campaign
fa: شما مجاز به ویرایش این رشته عملیات نمی باشید

en: You do not have permissions to edit this dataset
fa: شما برای ویرایش این مجموعه داده، مجاز نمی باشید

en: You do not have permissions to edit this display group
fa: شما مجاز به ویرایش این گروه صفحه نمایش نیستید

en: You do not have permissions to edit this layout
fa: شما مجوزی برای ویرایش این چیدمان ندارید

en: You do not have permissions to edit this media
fa: شما مجاز به ویرایش این رسانه نیستید

en: You do not have permissions to edit this region
fa: شما اجازهء ویرایش این ناحیه را ندارید

en: You do not have permissions to edit this regions permissions
fa: شما مجاز به ویرایش دستورات این نواحی نیستید

en: You have exceeded your maximum number of licensed displays. %d
fa: شما از تعداد حداکثر صفحه نمایش های %d خود، تجاوز کرده اید.

en: You have selected media that you no longer have permission to use. Please reload Library form.
fa: شما رسانه ای را انتخاب کردید که دیگر مجاز به استفاده آن نمی باشید. لطفا قالب کتابخانه را دوباره بارگذاری کنید.

en: You must enter a duration
fa: شما می بایستی یک مدت زمان را وارد نماید

en: You must enter a duration.
fa: شما باید یک مدت زمان را وارد کنید.

en: You should send your screenshot to info@xibo.org.uk with a reference to the Launchpad Question/Bug you have created previously.
fa: شما بایستی اسکرین شات خود را با یک رجوع به قسمت سوال/اشکال Launchpad که قبلا ایجاد کرده اید به آدرس  info@xibo.org.uk ارسال نمایید.

en: Your consumer key is: %s
fa: کلید مصرف کنندهء شما عبارت است از:%s

en: Your consumer secret is: %s
fa: رمز مصرف کنندهء شما عبارت است از: %s

en: Your library is full. Library Limit: %s K
fa: ظرفیت کتابخانه شما تکمیل است. محدودیت کتابخانه :  %s K

en: Your password does not meet the required complexity
fa: کلمه عبورتان شایستهء پیچیدگی مورد لزوم نمی باشد

en: Your permissions to view a layout you are adding have been revoked. Please reload the Layouts form.
fa: مجوزهای شما برای دیدن یک صفحه آرایی که درحال افزودن هستید، لغو شده است. لطفا شکل صفحه آرایی ها را دوباره بارگذاری کنید.

en: Your repeat until date is in the past. Cannot schedule events to repeat in to the past
fa: تکرار برنامهء شما تا تاریخ قید شده، در گذشته است. نمی توان رویدادها را طوری زمان بندی کرد که به سوی گذشته تکرار شوند.

en: Your start time is in the past. Cannot schedule events in the past
fa: زمان آغازین شما در گذشته واقع شده است.نمی توان رویدادها را در گذشته، زمان بندی نمود.

en: seconds
fa: ثانیه ها
