xibo - en to nb translation catalogue (649 entries)

en: # Layouts
nb: Ant. layouter

en: %d Media Items Assigned
nb: %d Mediaobjekter tildelt

en: A file exists with the name you gave for the Library Location. Please choose another location
nb: Det finnes en fil med navnet du gav for biblioteklokaliseringen. Vennligst velg en annen lokalisering

en: About
nb: Om

en: Access Denied
nb: Ingen tilgang

en: Access denied
nb: Tilgang nektes

en: Action
nb: Handling

en: Active
nb: I bruk

en: Add
nb: Legg til

en: Add Application
nb: Legg til applikasjon

en: Add Campaign
nb: Legg til kampanje

en: Add Column
nb: Legg til kolonne

en: Add Counter
nb: Legg til teller

en: Add DataSet
nb: Legg til datasett

en: Add DataSet View
nb: Legg til Datasett-visning

en: Add Display Group
nb: Legg til skjermgruppe

en: Add Help Link
nb: Legg til hjelpelenke

en: Add Image
nb: Legg til bilde

en: Add Layout
nb: Legg til en plakat

en: Add Media
nb: Legg til media

en: Add Media to the Library
nb: Legg media til biblioteket

en: Add Region
nb: Legg til region

en: Add Shell Command
nb: Legg till Shell-kommando

en: Add Text
nb: Legg til tekst

en: Add User
nb: Legg til Bruker

en: Add User Group
nb: Legg til brukergruppe

en: Add Webpage
nb: Legg til en webside

en: Administration
nb: Administrasjon

en: Advanced
nb: Avansert

en: Allow PHP to open external URLs
nb: Tillat PHP å åpne eksterne (URLer) nettadresser

en: An optional description of the Layout. (1 - 250 characters)
nb: En valgfri beskrivelse av plakaten (1 - 50 tegn)

en: Application
nb: Applikasjon

en: Applications
nb: Applikasjoner

en: Are you sure you want to delete this media?
nb: Er du sikker på at du vil slette dette media?

en: Are you sure you want to delete this template?
nb: Er du sikker på at du vil slette denne malen?

en: Are you sure you want to delete?
nb: Er du sikker på at du vil slette?

en: Are you sure you want to logout this user?
nb: Er du sikker på at du ønsker å lgge ut denne brukeren?

en: Are you sure you want to send a Wake On Lan message to this display?
nb: Sikker på at du vil sende en oppvåkningsmelding til denne skjermen?

en: Assign
nb: Tildel

en: Assign / Unassign
nb: Tilordnet /Fjern tilordning

en: Assign an item from the Library
nb: Angi et element fra biblioteket

en: Assigned
nb: Tilordnet

en: Auditing
nb: Reviderer

en: Authorized applications for user
nb: Brukerens autoriserte applikasjoner

en: Automatically collect and export relevant information into a text file.
nb: Samle og eksporter relevant informasjon til en tekstfil automatisk.

en: Available
nb: Tilgjengelig

en: Background Image
nb: Bakgrunnsbilde

en: Backup File
nb: Sikkerhetskopi

en: Before reporting a fault it would be appreciated if you follow the below steps.
nb: Før du rapporterer en feil, vil det være satt pris på om du følger trinnene oppgitt under.

en: BroadCast Address is not a valid IP Address
nb: BroadCast adresse er ikke en gjyldig IP adresse

en: Browser
nb: Nettleser

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 till 32.
nb: Subnettmasken er ikke et nummer mellom 0 og 32.

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 to 32.
nb: Subnettmasken er ikke et tall mellom 0 og 32.

en: Calendar Extension
nb: Kalenderutvidelse

en: Campaign Added
nb: Kampanje lagt til

en: Campaign Deleted
nb: Kampanje slettet

en: Campaign Edited
nb: Kampanje endret

en: Campaign ID is missing
nb: Kampanje-ID mangler

en: Campaign name cannot be empty
nb: Kampanjenavnet kan ikke være tomt

en: Campaigns
nb: Kampanjer

en: Can not get Group information.
nb: Kan ike finne Gruppeinformasjon

en: Can not get group information.
nb: Kan ikke finne gruppeinformasjon

en: Can not get the data row/column
nb: Kan ikke hente rad/kolonne data

en: Can not have a display without a name
nb: Kan ikke ha en skjerm uten navn

en: Can not have an end time earlier than your start time
nb: Sluttidspunkt kan ikke være før starttidspunkt

en: Can't assign this menu item to this group
nb: Kan ikke angi denne menyoppføringen til denne gruppen

en: Can't assign this page to this group
nb: Kan ikke angi denne siden til denne gruppen

en: Can't get this groups information
nb: Kan ikke finne denne gruppens informasjon

en: Can't remove this menu item from this group
nb: Kan ikke fjerne denne menyoppføringen fra denne gruppen

en: Can't remove this page from this group
nb: Kan ikke fjerne denne siden fra denne gruppen

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Cannot Edit this Display
nb: Kan ikke redigere denne skjermen

en: Cannot delete dataset, columns could not be deleted.
nb: Kan ikke slette datasettet, kolonner kunne ikke slettes.

en: Cannot delete this user, they have applications
nb: Kan ikke slette denne brukeren, han/hun har applikasjoner

en: Cannot delete this user, they have layouts
nb: Kan ikke slette denne brukeren, han/hun har layouter

en: Cannot delete this user, they have media
nb: Kan ikke slette denne brukeren, han/hun har media

en: Cannot delete this user, they have permissions to data sets
nb: Kan ikke slette denne brukeren, han/hun har tilgang til datasett

en: Cannot delete this user, they have permissions to display groups
nb: Kan ikke slette brukeren. Han/hun har tilgang til skjermgrupper

en: Cannot delete this user, they have permissions to layouts
nb: Kan ikke slette brukeren. Han/hun har tilgang til layouter

en: Cannot delete this user, they have permissions to media
nb: Kan ikke slette brukeren. Han/hun har tilgang til media

en: Cannot delete this user, they have permissions to media on layouts
nb: Kan ikke slette brukeren. Han/hun har tilgang til media på layouter

en: Cannot delete this user, they have permissions to regions on layouts
nb: Kan ikke slette brukeren. Han/hun har tilgang til områder på layouter

en: Cannot delete this user, they have permissions to templates
nb: Kan ikke slette brukeren. Han/hun har tilgang til maler

en: Cannot delete this user, they have schedule detail records
nb: Kan ikke slette denne brukeren, han/hun har tidsstyringsdetaljer

en: Cannot delete this user, they have scheduled layouts
nb: Kan ikke slette denne brukeren, han/hun har tidsstyrte layouter

en: Cannot delete this user, they have templates
nb: Kan ikke slette denne brukeren, han/hun har maler

en: Cannot determine if this media has been used.
nb: Kan ikke avgjøre om dette media er i bruk.

en: Cannot edit dataset %s
nb: Kan ikke redigere datasett %s

en: Cannot find display record
nb: Kan ikke finne skjerm fortegnelse

en: Cannot find this media item. Please refresh the region options.
nb: Kan ikke finne dette mediaelementet. Vennligst oppfrisk regionsvalgene.

en: Cannot get list of display groups.
nb: Kan ikke hente listen over skjermgrupper

en: Cannot get the menu items for this Group.
nb: Kan ikke finne menyoppføringer for denne gruppen

en: Cannot locate the files for this media. Unable to delete.
nb: Kunne ikke lokalisere filer tilhørende dette media. Ikke mulig å slette.

en: Cannot retrieve the Information relating to this layout. The layout may be corrupt.
nb: Kan ikke motta informasjon i relasjon til denne plakaten. Plakaten kan være ødelagt.

en: Cannot set audit to Off
nb: Kan ikke skru av revisjon

en: Cannot set audit to On
nb: Klarte ikke å skru på revisjon

en: Cannot switch modes.
nb: Kan ikke bytte modus

en: Cant get this user's name. Please try another.
nb: Kan ikke nå denne brukerens navn. Vær vennlig å forsøk et annet.

en: Category
nb: Kategori

en: Category is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
nb: Kategori er et obligatorisk felt. Det må være på mellom 1 og 254 tegn

en: Change Password
nb: Endre passord

en: Change the Background Properties
nb: Forandre bakgrunnsegenskaper

en: Check that the Environment passes all the Xibo Environment checks.
nb: Sjekk at miljøet passerer alle Xibo Miljø-tester

en: Click here to Export
nb: Klikk her for å eksportere

en: Click on the below link to open the bug report page for this Xibo release.
nb: Klikk på lenken under for å åpne feilrapportside for denne Xibo-versjonen.

en: Click to delete this media
nb: Klikk for å slette dette mediet

en: Click to edit this media
nb: Klikk for å endre dette mediet

en: Click to show more time information
nb: Klikk for å viser mer tidsinformasjon

en: Close
nb: Lukk

en: Collect and Save Data
nb: Samle og lagre data

en: Collect auditing from this client. Should only be used if there is a problem with the display.
nb: Samler revisjon fra denne klienten. Bør kun brukes dersom det finnes et problem ved visningen.

en: Column Deleted
nb: Kolonne slettet

en: Column Edited
nb: Kolonne redigert

en: Column Order
nb: Rekkefølge for kolonner

en: Columns for %s
nb: Kolonner for %s

en: Content
nb: Innhold

en: Copy
nb: Kopier

en: Copy a Layout.
nb: Kopier en plakat

en: Could Not Complete, Duplicate User Name Exists
nb: Kunne ikke fullføre, dobble brukernavn eksisterer.

en: Could not Copy All Campaign Security
nb: Kunne ikke kopiere alle kampanjeinnstillinger

en: Could not Copy All Layout Media Security
nb: Kunne ikke kopiere alle innstillinger for media i layouten

en: Could not Copy All Layout Region Security
nb: Kunne ikke kopiere alle innstillinger for layoutområdet

en: Could not Copy Layout Media Security
nb: Kunne ikke kopiere mediemalens sikkerhetsinstillinger

en: Could not INSERT a new Schedule
nb: Klarte ikke å legge til ny tidsstyring

en: Could not Link Campaign to Group
nb: Kunne ikke koble kampanje til gruppe

en: Could not Link DataSet to Group
nb: Kunne ikke koble datasett til gruppe

en: Could not Link Display Group to Display
nb: Klarte ikke å koble skjermgruppe til skjerm

en: Could not Link Display Group to User Group
nb: Kunne ikke koble skjermgruppen til brukergruppen

en: Could not Link Layout Media to Group
nb: Kunne ikke koble mediamal til gruppe

en: Could not Link Layout Region to Group
nb: Kunne ikke koble mal-regionen til gruppen

en: Could not Link Media to Group
nb: Kune ikke koble media til gruppen

en: Could not Link User Group to User
nb: Kunne ikke kople opp brukergruppe til bruker

en: Could not Unlink Campaign from Group
nb: Kunne ikke koble kampanje fra gruppe

en: Could not Unlink DataSet from Group
nb: Kunne ikke koble datasettet bort fra gruppen

en: Could not Unlink Display Group from Display
nb: Klarte ikke å fjerne lenke mellom skjermgruppe og skjerm

en: Could not Unlink Display Group from User Group
nb: Kunne ikke koble skjermgruppen fra brukergruppen

en: Could not Unlink Groups from User
nb: Kunne ikke koble grupper fra brukeren

en: Could not Unlink Layout Media from Group
nb: Kunne ikke koble mediamalen bort fra gruppen

en: Could not Unlink Layout Region from Group
nb: Kunne ikke fjerne kobling for mal-regionen fra gruppen

en: Could not Unlink Media from Group
nb: Kunne ikke koble media bort fra gruppen

en: Could not Unlink User from User Group
nb: Kunne ikke koble fra bruker fra brukergruppe

en: Could not Unlink all Users from User Group
nb: Kunne ikke koble alle brukere fra brukergruppen

en: Could not add DataSet
nb: Kunne ikke legge til datasettet

en: Could not add DataSet Column
nb: Kunne ikke legge til kolonne i datasettet

en: Could not add DataSet Data
nb: Kunne ikke legge til informasjon i datasettet

en: Could not add Display Group
nb: Klarte ikke å legge til skjermgruppe

en: Could not add Layout
nb: Kunne ikke legge til denne malen

en: Could not add User Group
nb: Kunne ikke legge til brukergruppe

en: Could not add a display group for the new display.
nb: Klarte ikke å legge til skjerm-gruppe for den nye skjermen

en: Could not add a user group for this user.
nb: Kunne ikke legge til brukergruppe for denne bruker

en: Could not add display
nb: Klarte ikke å legge til skjerm

en: Could not create the Library Location directory for you. Please ensure the webserver has permission to create a folder in this location, or create the folder manually and grant permission for the webserver to write to the folder.
nb: Kunne ikke opprette bibliotekmappe for deg. Forsikre deg om at webserveren har tillatelse til å lage en folder på denne lokaliseringen, eller lag folderen manuelt og gi tillatelse for webserveren til å skrive til denne mappen.

en: Could not delete Data for Column/Row
nb: Kunne ikke slette data for kolonne/rad

en: Could not delete Data for entire DataSet
nb: Kunne ikke slette data for hele datasettet.

en: Could not delete DataSet Column
nb: Kunne ikke slette kolonne fra datasett

en: Could not determine the Column Order
nb: Kunne ikke avgjøre rekkefølge på kolonnene

en: Could not determine the Max row number
nb: Kunne ikke fastslå makimal rad antall

en: Could not edit DataSet Column
nb: Kunne ikke redigere kolonne i datasettet

en: Could not edit DataSet Data
nb: Kunne ikke redigere informasjon i datasettet

en: Could not edit Password
nb: Kunne ikke endre passord

en: Could not edit User Group
nb: Kunne ikke redigere brukergruppe

en: Could not link the new display with its group.
nb: Kunne ikke koble den nye skjermen til den valgte gruppen

en: Could not link the new user with its group.
nb: Kunne ikke linke den nye brukeren til gruppen

en: Could not update Layout on Schedule
nb: Klarte ikke å oppdatere plakaten for tidsstyring

en: Could not update display
nb: Kunne ikke oppdatere skjermen

en: Could not update this display with a new name.
nb: Klarte ikke å oppdatere denne skjermen med nytt navn

en: DOM Extension
nb: DOM utvidelse

en: DOM XML Extension
nb: DOM XML Utvidlese

en: Dashboard
nb: Kontrollpanel

en: Data Added
nb: Informasjon lagt til

en: Data Deleted
nb: Informasjon slettet

en: Data Edited
nb: Informasjon redigert

en: DataSet Added
nb: Datasett lagt til

en: DataSet Deleted
nb: Datasettet er slettet

en: DataSet Edited
nb: Datasett redigert

en: DataSet View
nb: Datasett-visning

en: DataSets
nb: Datasett

en: Database error adding this link record.
nb: Databasefeil legger til dene lenkeoppføringen.

en: Database error checking module
nb: Databserfeil under sjekk av modulen

en: Database error deleting this link record.
nb: Databasefeil sletter denne lenkeoppføringen.

en: Database error updating this link record.
nb: Databasefeil oppdaterer denne lenkeoppføringen

en: Date / Time Information
nb: Dato / Tid informasjon

en: Debugging switched Off.
nb: Feilsøking skrudd av

en: Debugging switched On.
nb: Feilsøking er skrudd på

en: Default
nb: Standard

en: Default Layout
nb: Standard Plakat

en: Delete
nb: Slett

en: Delete Campaign
nb: Slett kampanjen

en: Delete Display Group
nb: Slett skjermgruppe

en: Delete Event.
nb: Slett hendelse

en: Delete Group
nb: Slett gruppe

en: Delete Help Link
nb: Slett hjelpelenke

en: Delete Media
nb: Slett media

en: Delete this Column?
nb: Slette denne kolonnen?

en: Delete this DataSet?
nb: Skal dette datasettet slettes?

en: Delete this Display?
nb: Slette denne skjermen?

en: Delete this User?
nb: Slette denne bruker?

en: Delete this media
nb: Slett dette media

en: Delete this region?
nb: Slett denne regionen?

en: Deleting media cannot be undone
nb: Sletting av media kan ikke angres

en: Describe the problem and upload the file you obtained earlier.
nb: Beskriv problemet og last opp filen do skaffet tidligere.

en: Description
nb: Beskrivelse

en: Description can not be longer than 254 characters
nb: Beskrivelse kan ikke være lengre enn 254 tegn

en: Design
nb: Utforming

en: Disabled
nb: Deaktivert

en: Display
nb: Visning

en: Display %s with ID %d is now back online.
nb: Display %s med ID %d er nå tilgjengelig online.

en: Display %s with ID %d was last seen at %s.
nb: Display %s med ID %d ble sist sett på %s.

en: Display Group Added
nb: La til skjermgruppe

en: Display Group Deleted
nb: Skjermgruppe slettet

en: Display Group Edited
nb: Skjermgruppe redigert

en: Display Groups
nb: Skjermgrupper

en: Display Saved.
nb: Skjerm ble lagret

en: Displays
nb: Skjermer

en: Do you want to be notified by email if there is a problem with this display?
nb: Vil du ha en epost hvis det er et problem med denne skjermen?

en: Done.
nb: Ferdig

en: Drag or double click to move items between lists
nb: Dra eller dobbelklikk for å flytte elementer mellom listene

en: Duration
nb: Varighet

en: Duration is per item
nb: Varighet er per element

en: Edit
nb: Rediger

en: Edit Campaign
nb: Endre Kampanje

en: Edit Column
nb: Rediger kolonne

en: Edit Counter
nb: Rediger teller

en: Edit DataSet
nb: Rediger datasett

en: Edit Default Layout
nb: Redigere standard plakat

en: Edit Display Group
nb: Rediger skjermgruppe

en: Edit Event
nb: Rediger hendelse

en: Edit Help Link
nb: Endre hjelpelenken

en: Edit Module
nb: Redigér modul

en: Edit Shell Command
nb: Endre Shell-kommando

en: Edit Text
nb: Rediger tekst

en: Edit Timeline
nb: Endre tidslinjen

en: Edit Webpage
nb: Rediger webside

en: Edit a Display
nb: Rediger en visning

en: Edit your Display
nb: Rediger din skjerm

en: Email Address
nb: E-postadresse

en: Email Alert
nb: Epost alarm

en: Email Alerts
nb: Epost varslinger

en: Email Test
nb: Epost test

en: Empty Region
nb: Tom region

en: Enabled
nb: Aktivert

en: Error
nb: Feil

en: Error adding this media to the library
nb: Kunne ikke legge media til biblioteket

en: Error copying media.
nb: Feil med kopiering av media.

en: Error deleting media.
nb: Feil under sletting av media.

en: Error getting Campaign
nb: Feil ved henting av kampanje

en: Error getting Display Group
nb: Klarte ikke å hente skjermgruppe

en: Error getting Display Groups
nb: Feil ved innhenting av skjermgrupper

en: Error getting Displays
nb: Klarte ikke å hente skjermer

en: Error getting Help Link
nb: Feil ved mottak av Hjelpelenken

en: Error getting Layouts
nb: Feil ved henting av layouter

en: Error getting Module
nb: Feil ved innhenting av modulen

en: Error getting Users
nb: Feil ved henting av brukere

en: Error getting details for this event.
nb: Klarte ikke å hente detaljer for denne hendelsen

en: Error getting media extension before copy.
nb: Feil ved innhenting av media-tillegget før kopiering

en: Error getting type from a media item.
nb: Feil ved henting av type fra et mediaelement

en: Error getting user information.
nb: Feil ved opphenting av brukerinformasjon

en: Error listing Applications.
nb: Feil under opplisting av applikasjoner.

en: Error listing Log.
nb: Feil under vising av logg.

en: Error querying for the Media information
nb: Feil under etterførsel av mediainformasjon

en: Error retiring media.
nb: En feil oppstod når media skulle pensjoneres.

en: Error retriving information necessary to delete this event
nb: Klarte ikke å hente nødvendig informasjon for å slette denne hendelsen

en: Error updating this displays default layout.
nb: Feil ved oppdatering av standard mal.

en: Error updating this displays last accessed information.
nb: En feil oppstod under oppdatering av 'sist aksessert' informasjon.

en: Error updating user
nb: Feil ved oppdatering av bruker

en: Export
nb: Eksporter

en: Export Database Backup
nb: Eksportér sikkerhetskopi av databasen

en: Export Database. Right click to save as.
nb: Eksportér databasen. Høyreklikk for å lagre annet sted.

en: Export raw data to CSV
nb: Eksportér rådata til CSV

en: Feed
nb: Strøm

en: FileInfo
nb: Fil info

en: First Shown
nb: Først vist

en: From Date
nb: Fra dato

en: Function
nb: Funksjon

en: GD Extension
nb: GD utvidelse

en: General
nb: Generelt

en: Gettext
nb: Hent tekst

en: Group
nb: Gruppe(r)

en: Group Members
nb: Gruppemedlemmer

en: Group Name cannot be empty.
nb: Gruppenavn kan ikke stå tomt.

en: Group membership set
nb: Gruppemedlemsskap lagret

en: Groups
nb: Grupper

en: Header
nb: Overskrift

en: Heading
nb: Overskrift

en: Help
nb: Hjelp

en: Help Link Added
nb: Hjelpelenke lagt til

en: Help Link Deleted
nb: Hjelpelenke slettet

en: Help Link Edited
nb: Hjelpelenke endret

en: Homepage
nb: Hjemmeside

en: Homepage has been set
nb: Hjemmeside er definert

en: However sometimes this will not be enough and you will be asked to put your Xibo installation into "Test" mode.
nb: Noen ganger vil ikke dette være nok og du vil bli spurt om å sette din Xibo-installasjon til "Test" modus.

en: IP Address
nb: IP addresse

en: IP Address Incorrectly Formed
nb: IP-adressen feil formatert

en: Image
nb: Bilde

en: Image Uri
nb: Bilde-URI

en: Image Uri is a required field.
nb: Bilde-URI er et obligatorisk felt

en: Import
nb: Importer

en: Import Database Backup
nb: Import fra sikkerhetskopi

en: Incorrect Password Provided
nb: Feil passord oppgitt

en: Initial User Group
nb: Standard brukergruppe

en: Interleave Default
nb: Legg inn en standard

en: Invalid Media Inventory
nb: Ugyldig media katalog

en: Invalid file extension
nb: Ugyldig filetternavn (type)

en: It will be lost
nb: Det vil gå tapt

en: JSON Extension
nb: JSON utvidelse

en: Last Accessed
nb: Sist besøkt

en: Last Page
nb: Siste side

en: Last Shown
nb: Sist vist

en: Layout
nb: Plakat

en: Layout Copied
nb: Plakat er kopiert

en: Layout Details Changed.
nb: Plakatdetaljer er endret.

en: Layout Name must be between 1 and 50 characters
nb: Plakatnavn må være mellom 1 og 50 tegn

en: Layout has no associated Campaign, corrupted Layout
nb: Layouten har ingen kampanje tilknyttet seg, korrupt layou

en: Layouts
nb: Plakater

en: Layouts Added to Campaign
nb: Layouter lagt til kampanjen

en: Layouts on Campaign
nb: Layouter i kampanjen

en: Library
nb: Bibliotek

en: Library Location
nb: Plassering av biblioteket

en: Library Media
nb: Media i biblioteket

en: License
nb: Lisens

en: Link
nb: Lenke

en: Link is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
nb: Lenke er et obligatorisk felt. Det må være på mellom 1 og 254 tegn

en: Linux Command
nb: Linux-kommando

en: List Content
nb: List innhold

en: Local Date
nb: Lokal dato

en: Local Time
nb: Lokal tid

en: Log
nb: Logg

en: Logged In
nb: Logget inn

en: Login
nb: Logg inn

en: Lower Row Limit
nb: Minimum antall rader

en: Mail sending FAILED
nb: Epost sending feilet

en: Mail sent OK
nb: Epost er sendt - OK

en: Maintenance Disabled
nb: Vedlikehold er koblet ut

en: Maintenance key invalid.
nb: Vedlikeholdsnøkkel er ugyldig

en: Maintenance tasks are disabled at the moment. Please enable them in the &quot;Settings&quot; dialog.
nb: Vedlikeholdsopgaver er koblet ut. Koble inn i &quot;Settings&quot; dialog.

en: Make new copies of all media on this layout?
nb: Lage nye kopier av alle medier på denne layouten?

en: Manage Membership
nb: Behandle medlemsskap

en: Media Inventory
nb: Media katalog

en: Media you own already has this name. Please choose another.
nb: Du har allerede media med dette navnet. Velg et nytt navn.

en: Menu
nb: Meny

en: Menu Item
nb: Menyoppføring

en: Menu Item Security
nb: Menyoppføringssikkerhet

en: Menu Security
nb: Menysikkerhet

en: Message
nb: Melding

en: Module Config Locked
nb: Modulkonfigurasjon låst

en: Module Edited
nb: Modulen ble endret

en: Module ID is missing
nb: Modul-ID mangler

en: Modules
nb: Moduler

en: My Applications
nb: Mine applikasjoner

en: Name
nb: Navn

en: Name is a required field.
nb: Navn er obligatorisk

en: Name must be between 1 and 50 characters
nb: Navn må være mellom 1 og 50 tegn

en: New Password
nb: Nytt passord

en: New Passwords do not match
nb: Det nye passordet er ikke repetert riktig

en: New list content value is invalid as it doesnt include values for existing data
nb: Nytt innhold i listen er ugyldig ettersom det ikke inkluderer verdier for eksisterende data

en: Next
nb: Neste

en: No
nb: Nei

en: No Display selected for Deletion.
nb: Ingen skjerm er valgt for sletting.

en: No DisplayId Given
nb: Ingen skjermID er oppgitt

en: No IP Address Specified
nb: Ingen adresse spesifisert

en: No Layout selected
nb: Ingen plakat ble valgt

en: No Module of this type found
nb: Ingen moduler av denne typen er funnet

en: No User Id Present
nb: Ingen brukerid tilgjengelig

en: No Version information - please contact technical support
nb: Ingen Versjon informasjon - vennligst kontakt teknisk support

en: No display group found.
nb: Fant ingen skjermgrupper

en: No display groups selected
nb: Ingen displaygrupper er valgt

en: No displays selected
nb: Ingen skjermer valgt

en: No layout information available, please refresh the page.
nb: Ingen plakatinformasjon tilgjengelig. Vennligst last siden på nytt.

en: No layout selected
nb: Ingen plakat er valgt

en: No layout/region information available, please refresh the page and try again.
nb: Ingen plakat/regionsinformasjon tilgjengelig. Vennligst last side på nytt og forsøk igjen.

en: No magic packet can been sent, since UDP is unsupported (not a registered socket transport)
nb: Kan ikke sende magisk pakke, siden UDP ikke er støttet (ikke en registrert socket-transport)

en: No media to assign
nb: Ingen media som kan tildeles

en: No media to reorder
nb: Ingen media som kan omorganiseres

en: No menu provided
nb: Ingen meny oppgitt

en: No module type given
nb: Ingen type er angitt for modulen

en: No permissions for this menu.
nb: Ingen tillatelser for denne menyen

en: No region ID provided, cannot delete
nb: Ingen region ID ble gitt, kan ikke slette.

en: None
nb: Ingen

en: Not a valid uploaded file
nb: Den opplastede fila er ikke brukbar

en: Notes
nb: Notater

en: Number of Items
nb: Antall elementer

en: Number of Plays
nb: Ganger avspilt

en: OAuth Access Log
nb: OAuth tilgangs logg

en: Offset Left
nb: Avstand fra venstre

en: Offset Top
nb: Avstand fra toppen

en: Old Password
nb: Gammelt passord

en: Only an adminitrator can export a database
nb: Det er bare administratorer som kan eksportere databaser

en: Only an adminitrator can import a database
nb: Det er kun administratorer som kan importere databasen

en: Options
nb: Alternativer

en: Order
nb: Rekkefølge

en: Order Changed
nb: Rekkefølge ble endret

en: Owner
nb: Eier

en: PHP Calendar extension to function.
nb: PHP Calendar extension kreves for å fungere.

en: PHP DOM XML extension to function.
nb: PHP DOM XML extension kreves for å fungere.

en: PHP DOM core functionality enabled.
nb: PHP DOM kjerne funksjon aktivert

en: PHP GD extension to function.
nb: PHP GD extension kreves for å fungere.

en: PHP Gettext support to function.
nb: PHP Gettext støtte kreves for å fungere.

en: PHP JSON extension required to function.
nb: PHP JSON extension kreves for å fungere.

en: PHP Mcrypt extension to function.
nb: Mcrypt Extension kreves for å fungere.

en: PHP PCRE support to function.
nb: PHP PCRE støtte kreves for å fungere.

en: PHP SOAP extension required to function.
nb: HP SOAP extension  kreves for å fungere.

en: PHP session support to function.
nb: PHP session støtte kreves for å fungere.

en: Page
nb: Side

en: Page Security
nb: Sidesikkerhet

en: Password
nb: Passord

en: Password Changed
nb: Passordet er endret

en: Path
nb: Sti

en: Pattern of MAC-address is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or letter)
nb: MAC-adressen er ikke "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = tall eller bokstav)

en: Pattern of SecureOn-password is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or CAPITAL letter)
nb: Mønsteret for SecureOn-passord er ikke "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = tall eller STOR bokstav)

en: Pattern of secureOn-password is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or CAPITAL letter)
nb: Mønster av secureOn-passord er ikke "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = siffer eller Store bokstaver)

en: Permissions
nb: Rettigheter

en: Permissions Changed
nb: Rettigheter er endret

en: Please enter a User Name.
nb: Vennligst skriv inn et brukernavn

en: Please enter a display group name
nb: Vær snill å skriv skjermgruppenavn

en: Please note: The folder location for mysqldump must be available in your path environment variable for this to work and the php "exec" command must be enabled.
nb: Merk: Lokasjonen til kommandoen mysqldump må være tilgjengelig i PATH-variabelen for at dette skal virke. I tillegg må PHP sin 'exec'-kommando være tilgjengelig.

en: Please save this file to your PC.
nb: Vennligst lagre disse filene til din PC.

en: Please select a DataSet
nb: Vennligst velg et datasett

en: Please select from the following options
nb: Vennligst velg fra de følgende muligheter

en: Port is not a number within the range of 0 till 65536. Port Provided:
nb: Port er ikke et nummer mellom 0 og 65536. Port oppgitt:

en: Properties
nb: Egenskaper

en: Recreate the Problem in a new window and Capture a screenshot.
nb: Gjenskap problemet i et nytt vindu og ta et skjermbilde.

en: Recreate the Problem in a new window.
nb: Gjengi problemet i et nytt vindu.

en: Refresh
nb: Oppdater

en: Region Added.
nb: Region ble lagt til

en: Region Deleted.
nb: Region ble slettet.

en: Region Options
nb: Regionsvalg

en: Region Timeline
nb: Tidslinje for region

en: Register
nb: Registrer

en: Registration for Consumer Information
nb: Registrering for forbruker informasjon

en: Report Fault
nb: Rapporter feil

en: Report a fault with Xibo
nb: Rapproter en feil ved Xibo

en: Request authorized. Please return to your application.
nb: Forespørsel er autorisert. Vær vennlig å gå til din applikasjon

en: Requires PHP FileInfo support to function. If you are on Windows you need to enable the php_fileinfo.dll in your php.ini file.
nb: PHP FileInfo støtte kreves for å fungere. Hvis du bruker Windows må du aktivere php_fileinfo.dll i din php.ini fil

en: Resolution
nb: Oppløsning

en: Retest
nb: Test igjen

en: Retire this layout or not? It will no longer be visible in lists
nb: Trekk tilbake denne plakaten eller ikke? Den vil ikke lenger vises i listene

en: Retire this media
nb: Pensjoner dette media

en: Retired
nb: Trukket tilbake

en: Return to the Region Options
nb: Gå tilbake til Regionsvalg

en: Retype New Password
nb: Gjenta nytt passord

en: SOAP Extension
nb: SOAP utvidelse

en: Save
nb: Lagre

en: Save Order
nb: Lagre rekkefølgen

en: Save Template
nb: Lagre mal

en: Schedule
nb: Planlegg

en: Schedule Now
nb: Planlegg nå

en: Security Group
nb: Sikkerhetsgruppe

en: Select a file to import and then click the import button below. You will be taken to another page where the file will be imported.
nb: Velg en fil som skal importeres og klikk på Importér-knappen under. Du vil da bli sendt til en annen side der fila vil bli importert.

en: Select the background image from the library
nb: Velg bakgrunnsbilde fra biblioteket

en: Sending test email to %s.
nb: Sender test epost til %s.

en: Sequence
nb: Rekkefølge

en: Server Key
nb: Servernøkkel

en: Server switched to Production Mode
nb: Server bytta til produksjonsmodus

en: Server switched to Test Mode
nb: Server bytta til testmodus

en: Session
nb: Økt

en: Sessions
nb: Økter

en: Set Homepage
nb: sett hjemmeside

en: Set the homepage for this user
nb: Sett hjemmeside for denne brukeren

en: Settings
nb: Innstillinger

en: Show the table headings?
nb: Vise feltnavn?

en: Size
nb: Størrelse

en: Sorry, you are not allowed to directly access this page.<br /> Please press the back button in your browser.
nb: Beklager, du har ikke lov til å se denne siden direkte.<br />Vennligst klikk på Tilbake-knappen i webleseren.

en: Statistics
nb: Statistikk

en: Switch to Production Mode
nb: Bytt til Produksjonsmodus

en: Switch to Production Mode.
nb: Bytt til Produksjonsmodus

en: Switch to Test Mode
nb: Bytt til Test Modus

en: Switch to Test Mode.
nb: Bytt til Test Modus.

en: System Date
nb: Systemdato

en: System Time
nb: Systemtid

en: Tags
nb: Nøkkelord

en: Tags can not be longer than 254 characters
nb: Nøkkelord kan ikke være lenger enn 254 tegn

en: Take the items from the beginning or the end of the list
nb: Ta elementer fra start til slutt i listen

en: Templates
nb: Maler

en: The Category for this Help Link
nb: Kantegorien til denne hjelpelenken

en: The Default Layout to Display where there is no other content.
nb: Standard plakat for visning der det ikke finnes annte innhold.

en: The Display has been Deleted
nb: Skjermen har blitt slettet.

en: The Event has been Added.
nb: Hendelsen har blitt lagret

en: The Event has been Deleted.
nb: Hendelsen har blitt slettet

en: The Event has been Modified.
nb: Hendelsen har blitt redigert

en: The Event has been Scheduled
nb: Visningen er tidsplanlagt

en: The Layout has been Deleted
nb: Plakaten har blitt slettet

en: The Library Location you gave is not empty. Please give the location of an empty folder
nb: Biblioteklokaliseringen du gav er ikke tom. Vennligst gi lokaliseringen til en tom mappe

en: The Library Location you gave is not writable by the webserver. Please fix the permissions and try again.
nb: Biblioteklokaliseringen du gav er ikke tilgjengelig for webserveren å skrive til. vennligst gi tilgjengelige tillatelser og forsøk igjen.

en: The Link to open for this help topic and category
nb: Lenken som åpnes for dette emnet og kategorien

en: The Name for this Campaign
nb: Navnet til denne kampanjen

en: The Name of the Display - (1 - 50 characters).
nb: Navnet på skjermen

en: The Name of the Layout - (1 - 50 characters)
nb: Plakatens navn - (1 - 50 tegn)

en: The Number of RSS items you want to display
nb: Antall RSS elementer som skal vises

en: The Template has been Deleted
nb: Malen er slettet

en: The Topic for this Help Link
nb: Emne for denne hjelpelenken

en: The name cannot be longer than 100 characters
nb: Navnet kan ikke være lengre enn 100 tegn

en: The requested page does not exist
nb: Den forespurte siden finnes ikke

en: The requested theme item does not exist. [%s, %s]
nb: Den forespurte tema element finnes ikke. [% s,% s]

en: The theme "%s" config file does not exist
nb: Temaet "% s" config-fil eksisterer ikke.

en: The theme "%s" does not exist
nb: Temaet "%s" finnes ikke.

en: The value in Number of Items must be numeric.
nb: Verdien i antall elementer må være numerisk.

en: Theme not initialised
nb: Tema ikke initialisert

en: There has been an application error.
nb: Det har oppstått en programvarefeil.

en: There is already dataset called '%s'. Please choose another name.
nb: Det finnes allerede et datasett som heter '%s'. Vennligst velg et annet navn.

en: There is an error in the HTML/XML
nb: Det er en feil i HTML/XML-koden

en: There is data assigned to this data set, cannot delete.
nb: Det er data tilordnet til dette datasettet, ikke kan slette.

en: This Module does not exist
nb: Denne modulen eksisterer ikke

en: This display has no mac address recorded against it yet. Make sure the display is running.
nb: Denne skjermen har ingen MAC-adresse satt opp mot seg enda. Pass på at skjermen er på.

en: This media is in use, please retire it instead.
nb: Dette media er i bruk. Velg pensjonering istedetfor.

en: This will create a dump file of your database that you can restore later using the import functionality.
nb: Dette vil opprette en dumpfil av databasen som du kan gjenopprette fra ved å bruke importfunksjonen.

en: Tidy Logs
nb: Oppryddings logger

en: Tidy Stats
nb: Oppryddings stats

en: Timeline
nb: Tidslinje

en: Timestamp
nb: Tidsstempel

en: Topic
nb: Emne

en: Topic is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
nb: Emne er et obligatorisk felt. Det må være på mellom 1 og 254 tegn

en: Total Duration
nb: Total varighet

en: Total Duration (s)
nb: Total varighet (s)

en: Turn OFF Debugging
nb: Skru AV feilsøking

en: Turn ON Debugging
nb: Skru AV feilsøk

en: Turn ON full auditing and debugging.
nb: Skru PÅ full revisjon og feilsøk

en: Turn full auditing and debugging OFF.
nb: Skru full revisjon og feilsøk AV.

en: Unable to Add Help record
nb: Kunne ikke legge til Hjelp-post

en: Unable to Copy this Layout
nb: Klarer ikke å kopiere denne plakat

en: Unable to Delete Help record
nb: Kunne ikke slette Hjelp-post

en: Unable to Edit Help record
nb: Kunne ikke endre Hjelp-post

en: Unable to Import
nb: Kunne ikke importere

en: Unable to Remove this media from the Layout
nb: Var ikke i stand til å fjerne media fra plakaten

en: Unable to Unlink
nb: Kan ikke frakoble

en: Unable to add Campaign, Step 1
nb: Kunne ikke legge til kampanje, Steg 1

en: Unable to assign to the Region
nb: Kunne ikke fastsette region

en: Unable to copy layout
nb: Klarte ikke å oppdatere design

en: Unable to create Module [No registered modules of this type] - please refer to the Module Documentation.
nb: Var ikke i stand til å opprette Modul [Ingen registrerte moduler av denne typen] - vennligst se i Modul dokumentasjonen.

en: Unable to create Module [No type given] - please refer to the Module Documentation.
nb: Ikke i stand til å opprette Modul [ingen type oppgitt] - vennligst se i Modul dokumentasjonen.

en: Unable to delete Campaign
nb: Kunne ikke slette kampanje

en: Unable to delete Display Group.
nb: Klarte ikke å slette skjermgruppe

en: Unable to delete Schedule records for this DisplayGroup.
nb: Klarte ikke å slette historikken for visninger for denne skjermgruppa.

en: Unable to delete User Group.
nb: Kan ikke slette brukergruppe

en: Unable to delete campaign
nb: Kunne ikke slette kampanje

en: Unable to delete display record.
nb: Kan ikke slette skerm posten.

en: Unable to delete install.php. Please ensure the webserver has permission to unlink this file and retry
nb: Kunne ikke slette install.php. vennligst forsikre deg om at webserveren har tillatelse til å slette lenkene til denne filen og forsøk igjen

en: Unable to delete layout
nb: Ikke mulig å slette denne malen

en: Unable to delete schedule record for this Event.
nb: Klarte ikke å slette tidsstyring for denne hendelsen

en: Unable to delete schedule records for this Display Group.
nb: Klarte ikke å slette tidsstyringsinnstillinger for denne gruppen

en: Unable to delete schedule records for this Event and DisplayGroup.
nb: Klarte ikke å slette tidsstyringsinntillinger for denne hendelsen og skjermgruppe

en: Unable to delete schedule records for this Event.
nb: Klarte ikke å slette tidsstyringsinnstillinger for denne hendelsen

en: Unable to determine permissions
nb: Finner ikke ut av tilgangene

en: Unable to edit Campaign, Step 1
nb: Kunne ikke endre kampanje, Steg 1

en: Unable to edit the display groups for this Event.
nb: Klarte ikke å redigere skjermgruppe for denne hendelsen

en: Unable to find the column headings
nb: Klarer ikke å finne kolonneoverskrifter

en: Unable to find the number of data points
nb: Klarer ikke å finne antall datapunkter

en: Unable to get DataSet information
nb: Klarer ikke å hente datasett informasjon

en: Unable to get Library Media Ran
nb: Kunne ikke hente inn "Bibliotekobjekter brukt"

en: Unable to get count of licensed displays.
nb: Kan ikke å hente antall lisensierte skjermer.

en: Unable to get group information for dataset
nb: Ikke mulig å hente gruppeinformasjon for datasettet

en: Unable to get group information for layout
nb: Ikke mulig å hente gruppeinformasjon for malen

en: Unable to get group information for media
nb: Ikke mulig å hente gruppeinformasjon om media

en: Unable to get group information for template
nb: Klarer ikke å hente gruppeinformasjon for malen

en: Unable to get list of campaigns
nb: Kunne ikke hente listen over kampanjer

en: Unable to get permissions for this Campaign
nb: Kunne ikke hente tilganger til denne kampanjen

en: Unable to get permissions for this dataset
nb: Klarer ikkeå hente rettigheter for dette datasettet

en: Unable to get the DisplayGroup for this Display
nb: Klarte ikke å vise skjermgruppe for denne skjermen

en: Unable to get the Inventory for this Display
nb: Ikke mulig å hente kataloginformasjon for denne skjermen

en: Unable to get the Mac or Client Address
nb: Kunne ikke hente MAC eller klientadresse

en: Unable to get the Resolution information
nb: Var ikke i stand til å motta oppløsningsinformasjon

en: Unable to get the UserGroup for this User.
nb: Kan ikke få brukergruppe for denne bruker

en: Unable to get the default layout
nb: Ikke i stand til å hente standard plakat

en: Unable to get the list of modules
nb: Kan ikke hente inn liste over moduler

en: Unable to link Campaign to Layout
nb: Kunne ikke koble kampanje til layout

en: Unable to log out this user
nb: Kunne ikke logge ut denne brukeren

en: Unable to open connection and start transaction
nb: Klarer ikke åpne tilkobling og starte overføringen

en: Unable to set permissions
nb: Ikke mulig å sette rettigheter

en: Unable to unlink Campaign from Layout
nb: Kunne ikke koble kampanje fra layout

en: Unable to unlink all Layouts
nb: Kunne ikke koble fra alle layouter

en: Unable to update background information
nb: Var ikke i stand til å oppdatere bakgrunnsinformasjon

en: Unable to update module
nb: Kunne ikke oppdatere modulen

en: Unable to update the DisplayGroup for this Display
nb: Klarte ikke å oppdatere skjermgruppe for denne skjermen

en: Unable to upload file
nb: Kunne ikke laste opp fil

en: Unable to write to settings.php. We already checked this was possible earlier, so something changed.
nb: Kunne ikke skrive til settings.php. Vi sjekket at dette var mulig tidligere, så noe er forandret.

en: Unabled to get Data Column information
nb: Ikke mulig å hente informasjon om datakolonne

en: Unassign from this region and retire
nb: Koble fra denne regionen og pensjoner

en: Unassign from this region only
nb: Koble kun bort fra denne gruppen

en: Unknown Error
nb: Ukjent feil

en: Unknown Type %s
nb: Ukjent type %s

en: Unknown User
nb: Ukjent bruker

en: Unknown error editing %s
nb: Ukjent feil ved fredigering av %s

en: Unknown error setting this users homepage
nb: En ukjent feil oppsto når denne brukerens hjemmeside skulle settes

en: Unsigned requests are not allowed to the authorize page.
nb: Usignerte behandligner er ikke tillat til autorisasjonside

en: Update Interval (mins)
nb: Oppdateringsfrekvens

en: Update of settings failed
nb: Opplasting av instillinger gikk galt

en: Upper Row Limit
nb: Maks antall rader

en: User Deleted.
nb: Bruker er slettet.

en: User Logged Out.
nb: Bruker logget ut.

en: User Name
nb: Brukernavn

en: User Type
nb: Brukertype

en: User does not have a group and Xibo is unable to add one.
nb: Bruker har ikke en gruppe og systemet kan ikke legge til en.

en: Users
nb: Brukere

en: Using "fwrite()" failed, due to error:
nb: "fwrite()" feilet:

en: Using "socket_sendto()" failed, due to error:
nb: "socket_sendto()" feilet:

en: Using "socket_set_option()" failed, due to error:
nb: "socket_set_option()" feilet:

en: Using fsockopen() failed, due to denied permission
nb: "fsockopen()" feilet, ingen rettigheter

en: Valid Extensions
nb: Gyldige suffikser

en: View
nb: Vis(ning)

en: View Columns
nb: Vis kolonner

en: View Data
nb: Vis informasjon

en: Wake On LAN
nb: Våkne for nettverkstilgang

en: Wake On Lan
nb: Våkne ved nettverkstrafikk

en: Wake On Lan Failed as there are no functions available to transmit it
nb: Nettverksvekking feilet siden det ikke er noen funksjoner som kan sende den

en: Wake on LAN
nb: Våkne for nettverkstilgang

en: Wake on Lan command sent.
nb: Oppvåkningsmelding sendt

en: Warning: Importing a file here will overwrite your existing database. This action cannot be reversed.
nb: Advarsel: Importerer du en database vil det overskrive den eksisterende databasen. Dette kan ikke angres.

en: We suggest setting your PHP post_max_size and upload_max_size to at least 128M, and also increasing your max_execution_time to at least 120 seconds.
nb: Vi foreslår å sette din PHP post_max_size og upload_max_size til minst 128M, og også øke max_execution_time til minst 120 sekunder.

en: We will do our best to use the information collected above to solve your issue.
nb: vi vil gjøre vårt beste for å bruke informasjonen beskrevet over til å løse ditt problem.

en: What is the initial user group for this user?
nb: Hvilken standardgruppe skal denne brukeren tilhøre?

en: When Enabled users will be able to add media using this module
nb: Brukere kan legge til media med denne modulen hvis aktivert

en: Windows Command
nb: Windows-kommando

en: Yes
nb: Ja

en: You MUST have a valid database backup to continue. Please take and verify a backup and upgrade again.
nb: Du må ha en gyldig database backup å fortsette. Vennligst verifiser din sikkerhetskopi og prøv å oppgradere igjen.

en: You already own a layout called '%s'. Please choose another name.
nb: Du er allerede eier av en mal med navnet '%s'. Vennligst velg et annet navn.

en: You do not have permission to access this page.
nb: Du har ikke tilgang til denne siden.

en: You do not have permission to alter/delete this media.
nb: Du har ikke rettighet til å endre eller slette dette media

en: You do not have permission to change Display Groups on this display
nb: Du har ikke tilgang til å endre denne skjermens skjermgrupper

en: You do not have permission to change this users homepage
nb: Du har ikke rettigheter til å endre denne brukerens hjemmeside

en: You do not have permission to delete this campaign
nb: Du har ikke tilgang til å slette denne kampanjen

en: You do not have permission to edit this campaign
nb: Du har ikke tilgang til å endre denne kampanjen

en: You do not have permission to edit this display
nb: Du har ikke tilgang til å endre denne skjermen

en: You do not have permission to edit this display group
nb: Du har ikke tilgang til å endre denne skjermgruppen

en: You do not have permission to edit this event.
nb: Du har ikke tillatelse til å redigere denne hendelsen

en: You do not have permission to use that dataset
nb: Du har ikke lov til å bruke det datasettet

en: You do not have permission to view this display
nb: Du har ikke tilgang til å se denne skjermen

en: You do not have permissions to delete this layout
nb: Du har ikke rettighet til å slette denne malen

en: You do not have permissions to delete this region
nb: Du har ikke rettigheter til å slette denne regionen

en: You do not have permissions to delete this template
nb: Du har ikke rettigheter til å slette denne malen

en: You do not have permissions to edit this campaign
nb: Du har ikke tilgang til å endre denne kampanjen

en: You do not have permissions to edit this dataset
nb: Du har ikke rettigheter til å redigere dette datasettet

en: You do not have permissions to edit this display group
nb: Du har ikke tilgang til å endre denne skjermgruppen

en: You do not have permissions to edit this layout
nb: Du har ikke tilgang til å redigere denne plakaten

en: You do not have permissions to edit this media
nb: Bu har ikke tillatelse til å redigere dette media

en: You do not have permissions to edit this region
nb: Du har ikke rettigheter til å redigere denne regionen

en: You do not have permissions to edit this regions permissions
nb: Du har ikke rettigheter til å redigere rettigheter for denne regionen

en: You have exceeded your maximum number of licensed displays. %d
nb: Du har satt opp ditt maksimale antall skjermer. %d

en: You have selected media that you no longer have permission to use. Please reload Library form.
nb: Du har valgt media som du ikke lenger har tilgang til å bruke. Vennligst last inn bibliotek-skjemaet på nytt.

en: You must enter a duration
nb: Varighet må oppgis

en: You must enter a duration.
nb: Du må oppgi en varighet

en: You probably want to allow larger files to be uploaded than is currently available with your PHP configuration.
nb: Du vil sannsynligvis tillate større filer som skal lastes opp enn det som er tilgjengelig med din PHP konfigurasjon.

en: You should send your screenshot to info@xibo.org.uk with a reference to the Launchpad Question/Bug you have created previously.
nb: Du kan sende skjermbildet til info@xibo.org.uk med en referanse til den Launchpad Sprøsmålet/feilen du har opprettet der tidligere.

en: Your consumer key is: %s
nb: Din forbruker nøkkel er: %s

en: Your consumer secret is: %s
nb: Din forbruker hemlighet er: %s

en: Your library is full. Library Limit: %s K
nb: Biblioteket ditt er fullt. Grensen er %s K

en: Your password does not meet the required complexity
nb: Passordet møter ikke kravene for kompleksitet

en: Your permissions to view a layout you are adding have been revoked. Please reload the Layouts form.
nb: Tilgangen til å endre layouten du legger til har blitt fjernet. Vennligst last inn siden på nytt.

en: Your repeat until date is in the past. Cannot schedule events to repeat in to the past
nb: Gjentakelsesdatoen er i fortid. Du kan ikke planlegge hendelser for gjentakelse i fortid

en: Your start time is in the past. Cannot schedule events in the past
nb: Starttid er i fortid. Kan ikke planlegge hendelser i fortid.

en: seconds
nb: sekunder
