xibo - en to nl translation catalogue (1350 entries)

en: # Layouts
nl: # Lay-outs

en: %d Media Items Assigned
nl: %d Media Items toegevoegd

en: %s Installation
nl: %s Installatie

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 12 hours
nl: 12 uur

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 4 hours
nl: 4 uur

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: A description - (1 - 254 characters).
nl: Omschrijving - (1-254 tekens).

en: A file exists with the name you gave for the Library Location. Please choose another location
nl: Een bestand bestaat al met de naam die u heeft gekozen in de Bibliotheek Lokatie. Kies een andere lokatie a.u.b

en: A local file path or URL to the video. This can be a RTSP stream.
nl: Een lokaal bestand of een URL naar de video. Dit kan een RTSP stream zijn.

en: A name for this DataSet
nl: Een naam voor deze DataSet

en: A name for this Resolution
nl: Een naam voor deze resolutie

en: A short description of this Group
nl: Een korte omschrijving voor deze groep

en: A unique identifier for this display.
nl: Een unieke ID voor deze Display.

en: About
nl: Over

en: About the CMS
nl: Over het CMS

en: Access Denied
nl: Toegang geweigerd

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Action
nl: Actie

en: Action Bar Display Duration
nl: Tijd dat actie werkbalk getoond moet worden

en: Action Bar Mode
nl: Actie werkbalk modus

en: Active
nl: Actief

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Application
nl: Voeg Applicatie Toe

en: Add Campaign
nl: Voeg campagne toe

en: Add Clock
nl: Klok toevoegen

en: Add Column
nl: Voeg kolom toe

en: Add Counter
nl: Voeg Teller Toe

en: Add DataSet
nl: Voeg DataSet Toe

en: Add DataSet View
nl: Voeg DataSet View toe

en: Add Display Group
nl: Voeg display groep toe

en: Add Event
nl: Evenement toevoegen

en: Add Help Link
nl: Voeg help link toe

en: Add Image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Add Layout
nl: Layout Toevoegen

en: Add Local Video
nl: Lokale video toevoegen

en: Add Media
nl: Media toevoegen

en: Add Media to the Library
nl: Media item toevoegen aan de Biblioteek

en: Add New %s
nl: Voeg nieuwe %s toe

en: Add New Ticker
nl: Nieuwe ticker toevoegen

en: Add Profile
nl: Profiel toevoegen

en: Add Region
nl: Regio Toevoegen

en: Add Resolution
nl: Voeg resolutie toe

en: Add Shell Command
nl: Voeg Shell commando toe

en: Add Text
nl: Tekst toevoegen

en: Add User
nl: Gebruiker Toevoegen

en: Add User Group
nl: Voeg gebruikersgroep toe

en: Add Webpage
nl: Voeg Webpagina Toe

en: Add a new Campaign
nl: Voeg een campanje toe.

en: Add a new DataSet
nl: Voeg een nieuwe DataSet toe

en: Add a new Display Group
nl: Voeg nieuwe Display groep toe

en: Add a new Display Settings Profile
nl: Voeg een nieuwe weergave-instellingen Profiel

en: Add a new Help page
nl: Voeg een nieuwe Help pagina toe

en: Add a new Layout and jump to the layout designer.
nl: Voeg een nieuwe lay-out toe en ga naar de lay-out ontwerper.

en: Add a new User
nl: Voeg een gebruiker toe

en: Add a new User Group
nl: Voeg een nieuwe gebruikersgroep toe

en: Add a new media item to the library
nl: Voeg een nieuw media item toe aan de bibliotheek

en: Add a new resolution for use on layouts
nl: Voeg een nieuwe resolutie toe om te gebruiken in lay-outs

en: Add an Application
nl: Voeg een applicatie toe

en: Add files
nl: Voeg bestanden toe

en: Add more rows to the end of this DataSet
nl: Voeg meer rijen toe aan het einde van deze DataSet

en: Admin Password
nl: Admin Wachtwoord

en: Admin Username
nl: Admin Gebruikersnaam

en: Admin email address
nl: Admin e-mailadres

en: Administration
nl: Beheer

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advice
nl: Advies

en: Align
nl: Uitrichten

en: All
nl: Alle

en: All fields must be filled in
nl: Alle velden moeten worden ingevuld

en: Allow Import?
nl: Import toestaan?

en: Allow PHP to open external URLs
nl: Laat PHP externe URL's openen

en: Allow usage tracking?
nl: Toestaan bijhouden van het verbruik?

en: Always
nl: Altijd

en: An optional description
nl: Extra omschrijving

en: An optional description of the Layout. (1 - 250 characters)
nl: Een optionele omschrijving van de Layout. (1 - 250 karakters)

en: An optional description of the Template. (1 - 250 characters)
nl: Een optionele beschrijving van het sjabloon. (1 - 250 tekens)

en: Application
nl: Toepassing

en: Application Homepage
nl: Toepassing Homepage

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Are you sure you want to delete this display? This cannot be undone.
nl: Weet je zeker dat je deze display wilt verwijderen? Kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Are you sure you want to delete this media?
nl: Weet je zeker dat je deze media wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this template?
nl: Bent u er zeker van dat u deze template wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete?
nl: Weet je zeker dat je wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to logout this user?
nl: Bent u zeker dat u deze gebruiker wilt afmelden?

en: Are you sure you want to remove this item?
nl: Weet je zeker dat je dit item wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to send a Wake On Lan message to this display?
nl: Weet je het zeker dat je een Wake on Lan bericht wilt sturen naar het display

en: Are you sure you want to truncate?
nl: Weet je zeker dat je alles wilt wissen?

en: Ask a question in Launchpad
nl: Stel een vraag op Launchpad

en: Assign
nl: Toekennen

en: Assign / Unassign
nl: Toegepast / Niet Toegepast

en: Assign Files
nl: Bestanden toewijzen

en: Assign an item from the Library
nl: Ken een media item toe uit de bibliotheek

en: Assign to Layout
nl: Toekennen aan lay-out

en: Assignable
nl: Toewijsbaar

en: Assignable variable must be a number
nl: Toewijsbare variabele moet een nummer zijn

en: Assigned
nl: Toegepast

en: Assigned Groups
nl: Toegekende groepen

en: Associate an item from the Library
nl: Associeer een item van de bibliotheek

en: August
nl: augustus

en: Authorized applications for user
nl: Toegekende applicatie voor gebruiken

en: Auto Refresh
nl: Automatisch verversen

en: Automatic Restart
nl: Automatische Herstart

en: Automatically Restart the application if we detect it is not visible.
nl: Automatisch opnieuw opstarten van de applicatie als we detecteren dat het niet zichtbaar is.

en: Automatically collect and export relevant information into a text file.
nl: Automatisch verzamelen en exporteren van relevante informatie naar een tekst bestand.

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available Groups
nl: Beschikbare groepen

en: Available Substitutions
nl: Beschikbare plaatsvervangers

en: Available for In Transitions?
nl: Beschikbaar voor overgangen in?

en: Available for Out Transitions?
nl: Beschikbaar voor overvangen uit?

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Colour
nl: Achtergrond Kleur

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background thumbnail
nl: Achtergrond thumbnail

en: Background transparent?
nl: Achtergrond doorzichtig

en: Backup File
nl: Back-up bestand

en: Bandwidth
nl: Bandbreedte

en: Bandwidth Usage (%s)
nl: Bandbreedtegebruik (%s)

en: Bandwidth Usage. Limit %s
nl: Bandbreedtegebruik. Beperk %s

en: Before reporting a fault it would be appreciated if you follow the below steps.
nl: Vooraleer u een fout meldt zou het goed zijn volgende stappen te volgen.

en: Blacklist Videos?
nl: Blacklist video's?

en: Bottom
nl: Onder

en: BroadCast Address
nl: BroadCast adres

en: BroadCast Address is not a valid IP Address
nl: BroadCast Adres is  niet een gelid IP adres

en: CEF is Chrome Embedded and offers up to date web rendering. If unselected the default Internet Explorer control will be used.
nl: CEF is Chrome Embedded en biedt up-to-date web rendering. Als gedeselecteerd de standaard Internet Explorer controle zal worden gebruikt.

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 till 32.
nl: CIDR subnet mask is geen getal binnen de reeks van 0 tot 32.

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 to 32.
nl: CIDR subnet mask is geen nummer binnen de reeks van 0 tot 32.

en: CMS Secret Key
nl: CMS geheime sleutel

en: CMS Theme
nl: CMS Thema

en: CSV File Imported
nl: CSV bestand geïmporteerd

en: CSV File does not exist
nl: CSV bestand bestaat niet

en: CSV Import
nl: CSV importeren

en: CTRL Key required to access Client Information Screen?
nl: CTRL toets vereist voor toegang tot Client Informatie Scherm?

en: Calendar Extension
nl: Calendar Uitbreiding

en: Campaign Added
nl: Campagne toegevoegd

en: Campaign Deleted
nl: Campagne Verwijderd

en: Campaign Edited
nl: Campagne Gewijzigd

en: Campaign ID is missing
nl: Campagne ID ontbreekt

en: Campaign name cannot be empty
nl: Naam van de Campagne mag niet leeg zijn

en: Campaigns
nl: Campagnes

en: Can not get Group information.
nl: Kan de Groep informatie niet vinden.

en: Can not get group information.
nl: Kan de Groep informatie niet vinden.

en: Can not get the data row/column
nl: Kan de data rij/kolom niet verhalen

en: Can not have a display without a name
nl: Kan geen display zonder naam hebben

en: Can not have an end time earlier than your start time
nl: Kan geen eindtijd hebben vroeger dan de starttijd

en: Can not write last accessed info.
nl: Kan laatste toegangs info niet wegschrijven

en: Can this module be assigned to a Layout?
nl: Kan deze module toegewezen worden aan een lay-out

en: Can this transition be used for media start?
nl: Kan deze overgang gebruikt worden voor media start

en: Can't assign this menu item to this group
nl: Kan dit menu item niet toekennen aan deze groep

en: Can't assign this page to this group
nl: Kan deze pagina niet toekennen aan deze groep

en: Can't get this groups information
nl: Kan geen informatie vinden van deze groep

en: Can't remove this menu item from this group
nl: Kan dit menu item niet verwijderen van deze groep

en: Can't remove this page from this group
nl: Kan deze pagina niet verwijderen van deze groep

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Cancel upload
nl: Annuleer uploaden

en: Cannot Edit this Display
nl: Kan deze display niet bewerken

en: Cannot add this resolution.
nl: Kan deze resolutie niet toevoegen

en: Cannot be less than zero
nl: Kan niet minder zijn dan nul

en: Cannot delete dataset, columns could not be deleted.
nl: Kan dataset niet verwijderen, kolommen kunnen niet verwijderd worden.

en: Cannot delete this resolution.
nl: Kan deze resolutie niet verwijderen.

en: Cannot delete this user, they have applications
nl: Kan gebruiker niet verwijderen, gebruiker heeft applicaties

en: Cannot delete this user, they have layouts
nl: Kan deze gebruiker niet verwijderen, heeft lay-outs

en: Cannot delete this user, they have media
nl: Kan deze gebruiker niet verwijderen, heeft media

en: Cannot delete this user, they have permissions to data sets
nl: Kan deze gebruiker niet verwijderen, omdat gebruiker rechten heeft op data sets.

en: Cannot delete this user, they have permissions to display groups
nl: Kan deze gebruiker niet verwijderen, gebruiker heeft rechten om groepen te bekijken

en: Cannot delete this user, they have permissions to layouts
nl: Kan deze gebruiker niet verwijderen, gebruiker heeft rechten op lay-outs

en: Cannot delete this user, they have permissions to media
nl: Kan deze gebruiker niet verwijderen, gebruiker heeft rechten op media

en: Cannot delete this user, they have permissions to media on layouts
nl: Kan deze gebruiker niet verwijderen, gebruiker heeft rechten op media gebruikt op lay-outs

en: Cannot delete this user, they have permissions to regions on layouts
nl: Kan deze gebruiker niet verwijderen, gebruiker heeft rechten op regio's gebruikt op lay-outs

en: Cannot delete this user, they have permissions to templates
nl: Kan deze gebruiker niet verwijderen, gebruiker heeft rechten op sjablonen

en: Cannot delete this user, they have schedule detail records
nl: Kan deze gebruiker niet verwijderen, gebruiker heeft detail records gepland

en: Cannot delete this user, they have scheduled layouts
nl: Kan deze gebruiker niet verwijderen, heeft geplande lay-outs

en: Cannot delete this user, they have templates
nl: Kan gebruiker niet verwijderen, gebruiker heeft sjablonen

en: Cannot determine if this media has been used.
nl: Kan niet bepalen of deze media gebruikt is

en: Cannot edit dataset %s
nl: Kan dataset %s niet bewerken

en: Cannot edit this resolution.
nl: Kan deze resolutie niet bewerken

en: Cannot find display profile
nl: Kan display profiel niet vinden.

en: Cannot find display record
nl: Kan het display record niet vinden

en: Cannot find the background image selected
nl: Kan de geselecteerde achtergrond afbeelding niet vinden

en: Cannot find this media item. Please refresh the region options.
nl: Kan dit media item niet vinden. Gelieve de regio opties te vernieuwen.

en: Cannot get installed modules
nl: Kan geïnstalleerde modules niet krijgen

en: Cannot get list of display groups.
nl: Kan geen lijst met display groepen ophalen

en: Cannot get the menu items for this Group.
nl: Kan de menu items voor deze Groep niet vinden.

en: Cannot locate the files for this media. Unable to delete.
nl: Kan de bestanden voor deze media niet vinden. Niet mogelijk te verwijderen.

en: Cannot retrieve the Information relating to this layout. The layout may be corrupt.
nl: Kan de informatie van deze layout niet vinden. De layout kan beschadigd zijn.

en: Cannot set audit to Off
nl: Kan audit niet uitzetten

en: Cannot set audit to On
nl: Kan audit niet aanzetten

en: Cannot switch modes.
nl: Kan niet wisselen tussen modes.

en: Cannot user ordering criteria in the Filter Clause
nl: Kan gebruikers niet sorteren op basis van de criteria ingesteld in Filter veld

en: Cant get this user's name. Please try another.
nl: Deze gebruikersnaam is niet mogelijk. Probeer een andere.

en: Category
nl: Categorie

en: Category is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
nl: Categorie is een verplicht veld. Moet bestaan uit min. 1 en max. 254 tekens.

en: Center
nl: MIdden

en: Centre
nl: Midden

en: Change Password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Change the Background Properties
nl: Wijzig de Achtergrond Eigenschappen

en: Change the resolution
nl: Wijzig de resolutie

en: Check that the Environment passes all the Xibo Environment checks.
nl: Controleer dat Xibo voldoet aan alle omgevingsvereisten.

en: Choose Layouts
nl: Kies ontwerp

en: Choose the resolution this Layout should be designed for.
nl: Kies de resolutie waar dit layout voor ontworpen is.

en: Click here to Export
nl: Klik hier om te exporteren

en: Click on the below link to open the bug report page for this Xibo release.
nl: Klik op onderstaande link om de bug rapportage pagina te openen voor deze versie van Xibo.

en: Click to delete this media
nl: Klik om deze media te verwijderen

en: Click to edit this media
nl: Klik om deze media te bewerken

en: Click to edit this transition
nl: Klik om de overgang te wijzigen

en: Click to show more time information
nl: Klik om meer tijdsinformatie te tonen

en: Clock Type
nl: klok type

en: Close
nl: Sluiten

en: Collect and Save Data
nl: Verzamelen en Opslaan van gegevens

en: Collect auditing from this client. Should only be used if there is a problem with the display.
nl: Bezig met controleren van deze client. Mag alleen worden gebruikt wanneer er een probleem is met de display.

en: Collect interval
nl: Verzamel interval

en: Collection Interval (seconds)
nl: Collectie Interval (seconden)

en: Column Added
nl: Kolom toegevoegd

en: Column Deleted
nl: Kolom Verwijderd

en: Column Edited
nl: Kolom Gewijzigd

en: Column Order
nl: Kolom Volgorde

en: Column Type
nl: Kolomtype

en: Columns Available
nl: Beschikbare kolommen

en: Columns Selected
nl: Geselecteerde kolommen

en: Columns for %s
nl: Kolommen voor %s

en: Complete
nl: Compleet

en: Completed Successfully
nl: Succesvol voltooid

en: Content
nl: Inhoud

en: Copy
nl: Kopieer

en: Copy a Layout.
nl: Kopieer een Layout.

en: Copyright
nl: Auteursrecht

en: Copyright information to display as the last item in this feed.
nl: Copyright informatie om weer te geven als het laatste item in deze feed.

en: Could Not Complete, Duplicate User Name Exists
nl: Kon niet uitvoeren, deze naam bestaat reeds.

en: Could not Copy All Campaign Security
nl: Kan niet alle Campagne beveiligingen kopiëren

en: Could not Copy All Layout Media Security
nl: Kan niet alle Lay-out Media beveiligingen kopiëren

en: Could not Copy All Layout Region Security
nl: Kan niet alle Lay-out Regio beveiligingen kopiëren

en: Could not Copy Layout Media Security
nl: Kon de Layout Media Beveiliging niet kopieren

en: Could not INSERT a new Schedule
nl: Er kon geen nieuwe gebeurtenis worden toegevoegd

en: Could not Link Campaign to Group
nl: Kan de Campagne niet aan de Groep koppelen

en: Could not Link DataSet to Group
nl: Kan de DataSet niet koppelen aan de Groep

en: Could not Link Display Group to Display
nl: Kan de display groep niet koppelen aan het display

en: Could not Link Display Group to User Group
nl: Kan Display Group niet koppelen aan gebruikersgroep

en: Could not Link Layout Media to Group
nl: Kan Layout Media niet aan Groep linken

en: Could not Link Layout Region to Group
nl: Kan de Layout Regio niet koppelen aan de Groep

en: Could not Link Media to Group
nl: Kan de Media niet koppelen aan Groep

en: Could not Link User Group to User
nl: Kon de gebruikersgroep niet aan de gebruiker koppelen

en: Could not Unlink All Display Groups from User Group
nl: Kan niet Alle Display Groepen ontkoppelen van de gebruikergroep

en: Could not Unlink Campaign from Group
nl: Kan de Campagne niet van de Groep ontkoppelen

en: Could not Unlink DataSet from Group
nl: Kan de DataSet niet ont-linken van de Groep

en: Could not Unlink Display Group from Display
nl: Kan de display groep niet ontkoppelen van het display

en: Could not Unlink Display Group from User Group
nl: Kan Display Group niet ontkoppelen aan gebruikersgroep

en: Could not Unlink Groups from User
nl: Kan de Groepen niet ontkoppelen van Gebruiker

en: Could not Unlink Layout Media from Group
nl: Kan de Layout Media niet van Groep ont-linken

en: Could not Unlink Layout Region from Group
nl: Kan de Layout Regio niet ontkoppelen van de Groep

en: Could not Unlink Layout Region from Groups
nl: Kan Lay-out Regio niet ontkoppelen van Groepen

en: Could not Unlink Media from Group
nl: Kan media niet ontkoppelen van Groep

en: Could not Unlink Media from Groups
nl: Kan Media niet ontkoppelen van Groepen

en: Could not Unlink User from User Group
nl: Kon de gebruikers niet van de gebruikersgroep loskoppelen

en: Could not Unlink all Users from User Group
nl: Kan geen gebruikers van gebruikersgroep ontkoppelen

en: Could not add DataSet
nl: Kan DatasSet niet toevoegen

en: Could not add DataSet Column
nl: Kan de DataSet Kolom niet toevoegen

en: Could not add DataSet Data
nl: Kan DataSet Data niet toevoegen

en: Could not add Display Group
nl: Kan display groep niet toevoegen

en: Could not add Layout
nl: Kan Layout niet toevoegen

en: Could not add User Group
nl: Kon gebruikersgroep niet toevoegen

en: Could not add a display group for the new display.
nl: Kan geen nieuwe display groep toevoegen voor de nieuwe display.

en: Could not add a user group for this user.
nl: Kon geen gebruikersgroep voor deze gebruiker toevoegen

en: Could not add display
nl: Het display kan niet worden toegevoegd

en: Could not create the Library Location directory for you. Please ensure the webserver has permission to create a folder in this location, or create the folder manually and grant permission for the webserver to write to the folder.
nl: Kan de Bibliotheek Locatie map niet voor u creëren. Zorg ervoor dat de webserver rechten heeft  om een map te maken op deze locatie, of maak de map handmatig aan en geef rechten voor de webserver om te schrijven naar de map.

en: Could not delete Data for Column/Row
nl: Kan de Data voor de Kolom/Rij niet verwijderen

en: Could not delete Data for entire DataSet
nl: Kan Data niet verwijderen voor de gehele DataSet

en: Could not delete DataSet Column
nl: Kan DataSet Kolom niet verwijderen

en: Could not determine the Column Order
nl: Kon de kolom volgorde niet vaststellen

en: Could not determine the Max row number
nl: Kan maximale rij nummer niet bepalen.

en: Could not edit DataSet Column
nl: Kan de DataSet Kolom niet bewerken

en: Could not edit DataSet Data
nl: Kan DataSet Data niet bewerken

en: Could not edit Password
nl: Kan wachtwoord niet bewerken

en: Could not edit User Group
nl: Kon gebruikersgroep niet bewerken

en: Could not link the new display with its group.
nl: Kan het nieuwe display niet koppelen met deze groep.

en: Could not link the new user with its group.
nl: Kon de gebruiker niet koppelen met zijn nieuwe groep

en: Could not update Layout on Schedule
nl: Het is niet mogelijk de lay-out in de kalender bij te werken.

en: Could not update display
nl: Kan de display niet updaten

en: Could not update this display with a new name.
nl: Kan de display niet updaten met een nieuwe naam.

en: Counter
nl: Teller

en: Create a log file on disk in this location. Please enter a fully qualified path.
nl: Maak een log-bestand op de harde schijf in deze locatie. Geef een volledige pad.

en: Create a new database
nl: Maak een nieuwe database

en: Current Password
nl: Huidig ​​wachtwoord

en: Cursor Start Position
nl: Cursor startpositie

en: DOM Extension
nl: DOM Uitbreiding

en: DOM XML Extension
nl: DOM XML Uitbreiding

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Data Added
nl: Data Toegevoegd

en: Data Deleted
nl: Data Verwijderd

en: Data Edited
nl: Data Gewijzigd

en: Data Type
nl: DataType

en: DataSet Added
nl: DataSet Toegevoegd

en: DataSet Deleted
nl: DataSet verwijderd

en: DataSet Edited
nl: DataSet Gewijzigd

en: DataSet View
nl: Gegevensverzameling bekijken

en: DataSets
nl: Datasets

en: Database Password
nl: Database wachtwoord

en: Database Restored. Click here to continue.
nl: Database hersteld. Klik hier om door te gaan.

en: Database Username
nl: Database Gebruikersnaam

en: Database dump failed.
nl: Opslaan database mislukt.

en: Database error adding this link record.
nl: Database fout bij toevoegen van dit link record.

en: Database error checking module
nl: Database fout bij controleren van module

en: Database error deleting this link record.
nl: Database fout bij verwijderen van dit link record.

en: Database error updating this link record.
nl: Database fout bij bijwerken van dit link record.

en: Date
nl: Datum

en: Date / Time Information
nl: Datum / Tijd Informatie

en: DateTimeZone
nl: Datum/tijd zone

en: Day
nl: Dag

en: Debugging switched Off.
nl: Debugging staat uit.

en: Debugging switched On.
nl: Debugging staat aan.

en: Default
nl: Standaard

en: Default Flash Duration
nl: Standaard Flash duur

en: Default Image Duration
nl: Standaard Afbeelding Duur

en: Default Language
nl: Standaard taal

en: Default Latitude
nl: standaard Latitude

en: Default Layout
nl: Standaard Layout

en: Default Longitude
nl: Standaard Longitude

en: Default PowerPoint Duration
nl: Standaard PowerPoint Duur

en: Default Profile?
nl: Standaard profiel?

en: Default User Type
nl: Standaard gebruiker type

en: Default copy media when copying a layout?
nl: Standaard exemplaar media bij het kopiëren van een lay-out?

en: Default height for PPT files
nl: Standaard hoogte voor PPT-bestanden

en: Default length for JPG files (in seconds)
nl: Standaardlengte voor JPG-bestanden (in seconden)

en: Default length for PPT files
nl: Standaardlengte voor PPT-bestanden

en: Default length for PPT files (in seconds)
nl: Standaardlengte voor PPT-bestanden (in seconden)

en: Default length for SWF files
nl: Standaardlengte voor SWF-bestanden

en: Default update media in all layouts
nl: Standaard-update media in alle layouts

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Campaign
nl: Verwijder Campagne

en: Delete Display Group
nl: Verwijder display groep

en: Delete Event.
nl: Verwijder gebeurtenis.

en: Delete Group
nl: Verwijder Groep

en: Delete Help Link
nl: Verwijder Help Link

en: Delete Layout
nl: Verwijder Lay-out

en: Delete Media
nl: Verwijder Media

en: Delete Resolution
nl: Verwijder resolutie

en: Delete this Column?
nl: Verwijder deze Kolom?

en: Delete this DataSet?
nl: Verwijder deze DataSet?

en: Delete this Display?
nl: Deze display verwijderen?

en: Delete this User?
nl: Deze gebruiker verwijderen?

en: Delete this media
nl: Verwijder deze media

en: Delete this region?
nl: Deze regio verwijderen?

en: Deleting media cannot be undone
nl: Het verwijderen van media kan niet ongedaan gemaakt worden

en: Deleting this Profile would result in there not being a default for this type of client
nl: Als je dit profiel verwijderd is er geen standaard meer voor deze client type.

en: Describe the problem and upload the file you obtained earlier.
nl: Beschrijf het probleem en upload het bestand dat u eerder heeft opgepakt.

en: Description
nl: Omschrijving

en: Description can not be longer than 254 characters
nl: Omschrijving mag niet langer zijn dan 254 karakters

en: Design
nl: Ontwerp

en: Design a Layout
nl: Ontwerp een lay-out

en: Designer Height
nl: Ontwerp hoogte

en: Designer Width
nl: Ontwerp breedte

en: Digital Signage for Everyone
nl: Digital Signage voor iedereen

en: Direction
nl: Richting

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Display %s with ID %d is now back online.
nl: Display %s met ID %d is nu weer online.

en: Display %s with ID %d was last seen at %s.
nl: Display %s met ID %d was voor het laatst gezien om %s.

en: Display Activity
nl: Scherm activiteit

en: Display Group Added
nl: Display groep toegevoegd

en: Display Group Deleted
nl: Display groep verwijderd

en: Display Group Edited
nl: Display groep gewijzigd.

en: Display Group not selected
nl: Display groep niet geselecteerd

en: Display Groups
nl: Geef groepen weer

en: Display Order
nl: Display volgorde

en: Display Profile Saved.
nl: Beeldscherm profiel opgeslagen.

en: Display Saved.
nl: Display opgeslagen

en: Display Settings
nl: Schermen instellingen

en: Display a VNC Link?
nl: Toon een VNC Link?

en: Display's Hardware Key
nl: Display's hardware sleutel

en: Do you want to be notified by email if there is a problem with this display?
nl: Wilt u via e-mail geïnformeerd worden bij problemen met deze display?

en: Done.
nl: Gereed.

en: Double buffering helps smooth the playback but should be disabled if graphics errors occur
nl: Dubbele buffering zorgt voor een vlotte afspeling maar moet uitgeschakeld worden wanneer grafische fouten ontstaan

en: Download
nl: Downloaden

en: Drag or double click to move items between lists
nl: Sleep of dubbelklik om items tussen lijsten te verplaatsen

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Duration for Empty Layouts
nl: Duur van lege lay-outs

en: Duration in Seconds
nl: Tijdsduur in seconden

en: Duration is per item
nl: Tijdsduur per object

en: Duration not provided or not a number
nl: Tijdsduur niet ingevuld of het is geen nummer

en: East
nl: Oosten

en: Edit
nl: Wijzigen

en: Edit %s
nl: Wijzig %s

en: Edit %s Transition for %s
nl: Bewerk %s overgang voor %s

en: Edit Campaign
nl: Wijzig campagne

en: Edit Clock
nl: Klok bewerken

en: Edit Column
nl: Wijzig Kolom

en: Edit Counter
nl: Wijzig teller

en: Edit DataSet
nl: Wijzig DataSet

en: Edit Default Layout
nl: Bewerk voorkeur layout

en: Edit Display Group
nl: Wijzig Display Group

en: Edit Embedded HTML
nl: Bewerken Embedded HTML

en: Edit Event
nl: Wijzig gebeurtenis

en: Edit Help Link
nl: Wijzig Help Link

en: Edit Layout
nl: Bewerk lay-out

en: Edit Local Video
nl: Lokale video bewerken

en: Edit Module
nl: Wijzig module

en: Edit Resolution
nl: Bewerk resolutie

en: Edit Shell Command
nl: Wijzig Shell commando

en: Edit Text
nl: Wijzig tekst

en: Edit Ticker
nl: Bewerk ticker

en: Edit Timeline
nl: Bewerk tijdlijn

en: Edit Webpage
nl: Wijzig Webpagina

en: Edit a Display
nl: Bewerk een display

en: Edit the Layout Properties
nl: Bewerk de lay-out eigenschappen

en: Edit your Display
nl: Bewerk je scherm

en: Email
nl: E-mailadres

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Alert
nl: E-mail alarm

en: Email Alert for Display %s
nl: Email melding voor Display %s

en: Email Alerts
nl: Email Meldingen

en: Email Test
nl: E-mail Test

en: Empty Region
nl: Regio leegmaken

en: Enable Double Buffering
nl: Dubbele buffering inschakelen

en: Enable Email Alerts?
nl: Inschakelen E-mail Alerts?

en: Enable Identica Feed
nl: Schakel Identica Feed in

en: Enable Library Tidy?
nl: Toestaan Bibliotheek Tidy?

en: Enable Maintenance?
nl: Inschakelen Onderhoud?

en: Enable Mouse
nl: Muis inschakelen

en: Enable PowerPoint?
nl: PowerPoint inschakelen?

en: Enable Shell Commands
nl: Inschakelen Shell Commando

en: Enable Twitter Feed
nl: Schakel Twitter Feed in

en: Enable Wake on LAN
nl: Schakel Wake on LAN in

en: Enable stats reporting?
nl: Rapportage statistieken inschakelen?

en: Enable the Shell Command module.
nl: Schakel de Shell Command module in.

en: Enable the mouse.
nl: Schakel de muis in.

en: Enable?
nl: Inschakelen?

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enabled for In
nl: Ingeschakeld voor In

en: Enabled for Out
nl: Ingeschakeld voor Uit

en: Enabled?
nl: Ingeschakeld?

en: End Time
nl: Eindtijd

en: End of the Feed
nl: Einde van de feed

en: Enter a Windows Command Line compatible command
nl: Vul een Windows Command Line geschikt commando in

en: Enter a format for the Digital Clock below. e.g. [HH:mm] or [DD/MM/YYYY].
nl: Voer een formaat voor de digitale klok hieronder. bv [HH: mm] of [DD / MM / YYYY].

en: Enter a format for the clock
nl: Voer een formaat voor de klok in

en: Enter a hexidecimal password of a SecureOn enabled Network Interface Card (NIC) of the remote host. Enter a value in this pattern: 'xx-xx-xx-xx-xx-xx'. Leave the following field empty, if SecureOn is not used (for example, because the NIC of the remote host does not support SecureOn).
nl: Vul een hexidecimaal wachtwoord van een SecureOn ingeschakelde Netwerk Interface Kaart (NIC) van de remote host in. Vul een waarde in volgens dit patroon: 'xx-xx-xx-xx-xx-xx'. Laat het volgende veld leeg als SecureOn niet wordt gebruikt (voorbeeld: de NIC van de remote host ondersteund geen SecureOn).

en: Enter a search term
nl: Vul een zoekterm in

en: Enter an Android / Linux Command Line compatible command
nl: Voer een Android / Linux Command Line compatible commando

en: Error
nl: Fout

en: Error adding media.
nl: Fout tijdens toevoegen media.

en: Error adding this media to the library
nl: Fout bij het toevoegen van dit media item aan de biblioteek

en: Error copying media.
nl: Fout bij kopieren van media.

en: Error deleting media.
nl: Fout met verwijderen van media

en: Error getting Campaign
nl: Fout bij het ophalen van de campagne

en: Error getting Display Group
nl: Fout bij ophalen display groep

en: Error getting Display Groups
nl: Fout tijdens het ophalen van de display groepen

en: Error getting Displays
nl: Fout bij ophalen displays

en: Error getting Help Link
nl: Fout bij het laden van Help Koppeling

en: Error getting Layouts
nl: Fout bij laden van Lay-outs

en: Error getting Module
nl: Fout tijdens het ophalen van de module

en: Error getting Transition
nl: Fout tijdens ophalen overvang

en: Error getting Users
nl: Fout bij verkrijgen van gebruikers

en: Error getting details for this event.
nl: Fout tijdens ophalen details voor deze gebeurtenis.

en: Error getting list of dataSetColumns
nl: Fout bij het ophalen van de lijst met dataSetColumns

en: Error getting list of helplinks
nl: Fout tijdens het ophalenv an de lijst met helplinks

en: Error getting list of users
nl: Fout tijdens ophalen lijst van gebruikers

en: Error getting media extension before copy.
nl: Fout bij ophalen media extensie voor het kopiëren.

en: Error getting the log
nl: Fout tijdens ophalen log

en: Error getting type from a media item.
nl: Fout bij het laden van een media item.

en: Error getting user information.
nl: Fout bij verkrijgen gebruikers informatie

en: Error getting users
nl: Fout tijdens ophalen gebruikers

en: Error listing Applications.
nl: Fout met organiseren van Applicaties

en: Error listing Log.
nl: Fout organiseren Log.

en: Error querying for the Media information
nl: Fout met query voor Media informatie

en: Error retiring media.
nl: Fout met terugtrekken van de media.

en: Error retriving information necessary to delete this event
nl: Fout in het ophalen van informatie welke nodig is om dit evenement te verwijderen.

en: Error updating this displays default layout.
nl: Fout bij updaten voorkeur layout van dit display

en: Error updating this displays last accessed information.
nl: Fout bij het updaten van de door displays opgehaalde informatie.

en: Error updating user
nl: Fout tijdens bijwerken gebruiker

en: Errors will be mailed here
nl: Fouten zullen hier worden gemaild

en: Exec is not available.
nl: Exec is niet beschikbaar

en: Exit Transition
nl: Einde overvang

en: Expire Modified Layouts
nl: Vervallen Gewijzigd Layouts

en: Expire Modified Layouts immediately on change. This means a layout can be cut during playback if it receives an update from the CMS
nl: Laat aangepaste lay-outs na wijziging meteen vervallen. Dit betekent dat een lay-out afgebroken kan worden tijdens afspelen wanneer het een update ontvangt van het CMS.

en: Export
nl: Exporteer

en: Export Database Backup
nl: Database backup exporteren

en: Export Database. Right click to save as.
nl: Database exporteren. Klik met rechts om op te slaan als.

en: Export a database
nl: Een database te exporteren

en: Export raw data to CSV
nl: Exporteer ruwe data naar CSV

en: Fade In
nl: Invervagen

en: Fade Interval
nl: Vervaag interval

en: Fade Out
nl: Uitvervagen

en: Failed to remove old media
nl: Mislukt om oude media te verwijderen

en: Failed with %s
nl: Mislukt met %s

en: February
nl: Februari

en: File
nl: Bestand

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: File System Permissions
nl: File System Machtigingen

en: File does not exist
nl: Bestand bestaat niet

en: File download mode
nl: File download modus

en: Files with a CSV extension only.
nl: Alleen bestanden met CSV extensie.

en: First Shown
nl: Eerste keer getoond

en: First we need to check if your server meets %s's requirements.
nl: Eerst moeten we controleren of uw server voldoet aan de eisen van %s.

en: Fly
nl: Vliegen

en: Formula
nl: Formule

en: Free
nl: Vrij

en: From Date
nl: Vanaf datum

en: Full Article
nl: volledige artikel

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Function
nl: Functie

en: GD Extension
nl: GD Uitbreiding

en: General
nl: Algemeen

en: Generic File
nl: Generiek bestand

en: Getting Started Guide
nl: Aan de slag gids

en: Group
nl: Groep

en: Group Members
nl: Groepsleden

en: Group Name cannot be empty.
nl: De Naam van de Groep mag niet leeg zijn.

en: Group membership set
nl: Groepslidmaatschap ingesteld

en: Groups
nl: Groepen

en: HEAD content to Embed (including script tags)
nl: HEAD content om toe te voegen (inclusief script tags)

en: HTML to Embed
nl: HTML om toe te voegen

en: Has Direction
nl: Heeft richting

en: Has Duration
nl: Heeft tijdsduur

en: Header
nl: Kop

en: Heading
nl: Koptekst

en: Height
nl: Hoogte

en: Height must be greater than 0
nl: Hoogte moet groter zijn dan 0

en: Height of the Region
nl: Hoogte van de regio

en: Help Link Added
nl: Help Link toegevoegd

en: Help Link Deleted
nl: Help Link Verwijderd

en: Help Link Edited
nl: Help Link gewijzigd

en: Help Link not selected
nl: Help Link niet geselecteerd

en: History Size
nl: Geschiedenis grootte

en: Homepage
nl: Startpagina

en: Homepage has been set
nl: Startpagina is ingesteld

en: Hourly
nl: Ieder uur

en: Hours
nl: Uren

en: How long should the Action Bar be shown for, in seconds?
nl: Hoe lang moet de actie werkbalk getoond worden in seconden?

en: How often does this event repeat?
nl: Hoe vaak wordt deze gebeurtenis herhaald

en: How often should the Player check for new content.
nl: Hoe vaak moet de player controleren op nieuwe content.

en: How often to update this feed
nl: Hoevaak moet de feed bijgewerkt worden

en: How should the action bar behave?
nl: Hoe moet de actie werkbalk zich gedragen

en: How should this image be aligned?
nl: Hoe moet dit beeld worden uitgelijnd?

en: How should this image be scaled?
nl: Hoe moet dit beeld worden geschaald?

en: How should this image be vertically aligned?
nl: Hoe moet dit beeld verticaal worden uitgelijnd?

en: How to colour Media on the Region Timeline
nl: Hoe de Media te kleuren op de regio Timeline

en: However sometimes this will not be enough and you will be asked to put your Xibo installation into "Test" mode.
nl: Hoewel soms dit genoeg zal zijn moet u soms de Xibo installatie in "Test"modus zetten.

en: ID does not match
nl: ID komt niet overeen

en: ID does not match [%s vs %s]
nl: ID komt niet overeen [%s vs %s]

en: IP Address
nl: IP-adres

en: IP Address Incorrectly Formed
nl: IP-adres incorrect geformuleerd

en: If an empty layout is detected how long should it remain on screen. Must be greater then 1.
nl: Als een lege lay-out is gedetecteerd, hoe lang moet deze op het scherm getoond worden. Moet groter zijn dan 1.

en: Ignore first row?
nl: Eerste rij negeren?

en: Ignore the first row? Useful if the CSV has headings.
nl: Eerste rij negeren? Handig als de CSV titels heeft.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Uri
nl: Afbeelding locatie

en: Image Uri is a required field.
nl: Afbeelding locatie is een verplicht veld

en: Import
nl: Importeer

en: Import CSV
nl: Importeer CSV

en: Import Database Backup
nl: Database backup importeren

en: Import Layout
nl: Importeer Layout

en: Import a Layout from a ZIP file.
nl: Importeer een Lay-out van een ZIP-bestand.

en: Import a database
nl: Importeren van een database

en: In Transition
nl: Overgang in

en: Incorrect Password Provided
nl: Ongeldig wachtwoord ingevoerd

en: Incorrect resolution id
nl: Incorrecte resolutie id

en: Initial User Group
nl: Eerste gebruikersgroep

en: Installer File
nl: Installatie bestand

en: Interleave Default
nl: Standaard Interleave

en: Invalid Media Inventory
nl: Onjuiste Media Inventaris

en: Invalid XLF
nl: Ongeldige XLF

en: Invalid file extension
nl: Ongeldige bestandsextensie

en: Is the Resolution enabled for use?
nl: Wordt de resolutie ingeschakeld voor gebruik?

en: Is this user retired?
nl: Is deze gebruiker verlopen

en: It will be lost
nl: Het zal permanent verloren zijn

en: Items per page
nl: Artikelen per pagina

en: JSON Extension
nl: JSON Uitbreiding

en: January
nl: Januari

en: July
nl: Juli

en: June
nl: Juni

en: Keep Open
nl: Open houden

en: Key
nl: Sleutel

en: Key for Client Information Screen
nl: Sleutel voor Client Informatie Scherm

en: Landscape
nl: Landschap (liggend)

en: Large File Uploads
nl: Grote bestand uploads

en: Last Accessed
nl: Laatst geopend

en: Last Checked
nl: Laatst gecontroleerd

en: Last Page
nl: Laatste Pagina

en: Last Shown
nl: Laatst getoond

en: Latest News
nl: Laatste Nieuws

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Layout Background Changed
nl: Lay-out Achtergrond veranderd

en: Layout Copied
nl: Layout gekopieërd

en: Layout Design
nl: Lay-out ontwerp

en: Layout Details Changed.
nl: Details van de Layout gewijzigd.

en: Layout Imported
nl: Layout Geïmporteerd

en: Layout Name must be between 1 and 50 characters
nl: Layout Naam moet tussen 1 en 50 karakters lang zijn

en: Layout Permissions
nl: Layout Machtigingen

en: Layout has no associated Campaign, corrupted Layout
nl: De layout heeft geen geassocieerde campagne, corrupte layout

en: Layout not found.
nl: Lay-out niet gevonden

en: Layout not selected
nl: Lay-out niet geselecteerd

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Layouts Added to Campaign
nl: Lay-outs toegevoegd aan Campagne

en: Layouts Shown
nl: Lay-outs getoond

en: Layouts on Campaign
nl: Lay-outs in Campagne

en: Left
nl: Links

en: Left Coordinate
nl: Linker coördinaat

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Library Location
nl: Bibliotheek Lokatie

en: Library Media
nl: Bibliotheek media

en: Library Media Shown
nl: Bibliotheek Media Getoond

en: Library Size
nl: bibliotheek Grootte

en: Library Size Limit
nl: Bibliotheek grootte limiet

en: Library Tidy Complete
nl: Tidy Bibliohteek Compleet

en: Library Usage
nl: bibliotheek verbruik

en: Library Usage. Limit %s
nl: Bibliotheek verbruik. Beperk %s

en: Licence
nl: Licentie

en: Licence Display?
nl: Licentie display?

en: License
nl: Licentie

en: Limits cannot be lower than 0
nl: Limieten kunnen niet minder zijn dan 0

en: Limits must be numbers
nl: Limieten moeten nummers zijn

en: Link is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
nl: Link is een verplicht veld. Moet bestaan uit min. 1 en max. 254 tekens.

en: Linux Command
nl: Linux Opdracht

en: List Content
nl: Organiseer Content

en: Loading layout...
nl: Laden lay-out...

en: Local Date
nl: Lokale Datum

en: Local Time
nl: Lokale Tijd

en: Local Video
nl: Lokale Video

en: Location
nl: locatie

en: Location of the Manual
nl: Locatie van het Handboek

en: Log
nl: Logboek

en: Log file path name.
nl: Log bestand pad naam.

en: Logged In
nl: Aangemeld

en: Login
nl: Aanmelden

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Logout User
nl: Gebruiker uitloggen

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Lower Row Limit
nl: Onderste rij limiet

en: Mac Address
nl: MAC adres

en: Mail sending FAILED
nl: E-mail verzenden mislukt

en: Mail sent OK
nl: E-mail succesvol verzonden.

en: Mail will be sent from this address
nl: E-Mail word van dit adres verzonden

en: Maintenance Disabled
nl: Onderhoud uitgeschakeld

en: Maintenance Key
nl: Onderhoud Sleutel

en: Maintenance key invalid.
nl: Onderhouds sleutel niet correct.

en: Maintenance tasks are disabled at the moment. Please enable them in the &quot;Settings&quot; dialog.
nl: Onderhoudstaken zijn momenteel uitgeschakeld. Activeer ze in het &quot;Instellingen&quot; menu.

en: Make new copies of all media on this layout?
nl: Maak nieuwe kopieën van alle media in deze lay-out

en: Manage Displays
nl: Beheer Displays

en: Manage Membership
nl: Beheer lidmaatschap

en: Manual
nl: Handboek

en: March
nl: Maart

en: Max Display Timeout
nl: Max scherm Time-out

en: Max Log Age
nl: Max Log leeftijd

en: Max Statistics Age
nl: Max Statistieken Leeftijd

en: Maximum concurrent downloads
nl: Maximum gelijktijdige downloads

en: May
nl: Mei

en: Mcrypt Extension
nl: Mcrypt Extensie

en: Media Inventory
nl: Media Inventaris

en: Media Permissions
nl: Media Machtigingen

en: Media Type does not match
nl: Media Type komt niet overeen

en: Media on Layouts Shown
nl: Media in lay-outs getoond

en: Media unassigned from all Layouts
nl: Media die niet gebruikt wordt in de lay-outs

en: Media you own already has this name. Please choose another.
nl: Media waar je over beschikt heeft al deze naam. Gebruik een andere naam.

en: Members
nl: Groepsleden

en: Menu Item Security
nl: Menu item Beveiliging

en: Menu Security
nl: Menu Beveiliging

en: Message
nl: Bericht

en: Message Template
nl: Bericht sjabloon

en: Message to display when there are no messages
nl: Bericht dat getoond moet worden als er geen berichten zijn

en: Middle
nl: Midden

en: Minutes
nl: Minuten

en: Missing dataSetColumnId
nl: DataSetColumnId ontbreekt

en: Missing dataSetColumnTypeId
nl: DataSetColumnTypeId ontbreekt

en: Missing dataSetId
nl: DataSetId ontbreekt

en: Missing dataTypeId
nl: DataTypeId ontbreekt

en: Missing displayGroupId
nl: DisplayGroupId ontbreekt.

en: Missing displayProfileId
nl: DisplayProfileId ontbreekt

en: Missing fileId
nl: fileId ontbreekt

en: Missing groupId
nl: groupId ontbreekt

en: Missing name
nl: Naam ontbreekt

en: Missing rowNumber
nl: rowNumber ontbreekt

en: Missing spreadSheetMapping
nl: spreadSheetMapping ontbreekt

en: Missing the admin password.
nl: Ontbreekt van het admin wachtwoord.

en: Missing the admin username.
nl: Het missen van de admin gebruikersnaam.

en: Missing the library location.
nl: Het missen van de bibliotheek locatie.

en: Missing the server key.
nl: Het missen van de server sleutel.

en: Missing type
nl: Type ontbreekt

en: Missing userId
nl: UserId ontbreekt

en: Module Config Locked
nl: Module configuratie geblokkeerd

en: Module Edited
nl: Module gewijzigd

en: Module ID is missing
nl: Module ID ontbreekt

en: Module has not set the description
nl: Module heeft de beschrijving niet ingesteld

en: Module has not set the module name
nl: Module heeft de module naam niet ingesteld

en: Module has not set the module type
nl: Module heeft de module type niet ingesteld

en: Module must implement InstallOrUpgrade
nl: Module moet geïmplementeerd owrden InstallOrUpgrade

en: Modules available to Install
nl: Modules beschikbaar om te installeren

en: Month
nl: Maand

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Monthly Bandwidth
nl: Maandelijkse Bandbreedte

en: Monthly bandwidth Limit
nl: Maandelijkse bandbreedte Limit

en: More Rows
nl: Meer rijen

en: More Statistics
nl: meer statistieken

en: Multi Display
nl: meerdere Display's

en: Must have 1 default per display type.
nl: Moet 1 standaard per display type hebben

en: Must provide layoutId
nl: Moet layoutId opgeven

en: My Applications
nl: Mijn Applicaties

en: MySQL support must be enabled in PHP.
nl: MySQL ondersteuning moet zijn ingeschakeld in PHP.

en: Name
nl: Naam

en: Name is a required field.
nl: Naam is een verplicht veld

en: Name must be between 1 and 50 characters
nl: Naam moet tussen 1 en 50 karakters bevatten

en: Name of the Region
nl: Naam van de regio

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New Passwords do not match
nl: Nieuwe wachtwoorden komen niet overeen

en: New list content value is invalid as it doesnt include values for existing data
nl: De nieuwe lijst waarde is niet correct, omdat hij geen waarde voor bestaande data bevat

en: Next
nl: Volgende

en: No
nl: Nee

en: No Display Group Selected
nl: Geen Display Groep geselecteerd

en: No Display selected for Deletion.
nl: Geen display geselecteerd voor verwijderen.

en: No DisplayId Given
nl: Geen SchermID gegeven

en: No IP Address Specified
nl: Geen IP-adres opgegeven

en: No Layout selected
nl: Geen Layout geselecteerd

en: No Module of this type found
nl: Geen module van dit type gevonden

en: No User Id Present
nl: Geen Gebruiker ID beschikbaar

en: No Version information - please contact technical support
nl: Geen versie informatie - neem contact op met de technische ondersteuning

en: No XLF provided
nl: Geen XLF ingevuld

en: No columns
nl: Geen kolommen

en: No data
nl: Geen data

en: No display group found.
nl: Geen display groep gevonden

en: No display groups selected
nl: Geen display groep geselecteerd

en: No displays in this group
nl: Er zijn geen displays in deze groep

en: No displays selected
nl: Geen display geselecteerd

en: No displays with View permissions
nl: Geen displays met bekijk rechten

en: No event selected.
nl: Geen gebeurtenis geselecteerd

en: No integer found for %s, and return value is not an integer
nl: Geen getal gevonden foor %s, en de waarde die teruggegeven wordt is geen getal.

en: No integer match found for %s, and return value is not an integer
nl: Geen getal gevonden in %s en de waarde die teruggegeven wordt is geen getal.

en: No integer match found for [%s] and return value is not an integer
nl: Geen getal gevonden in [%s] en de waarde die teruggegeven wordt is geen getal.

en: No layout information available, please refresh the page.
nl: Layout informatie niet beschikbaar, gelieve de pagina te vernieuwen.

en: No layout selected
nl: Geen layout geselecteerd

en: No layout/region information available, please refresh the page and try again.
nl: Layout/regio informatie niet beschikbaar, gelieve de pagina te vernieuwen en opnieuw te proberen.

en: No log messages for this display
nl: Geen log berichten voor dit display

en: No magic packet can been sent, since UDP is unsupported (not a registered socket transport)
nl: Geen magisch pakket kan worden verstuurd omdat UDP niet wordt ondersteund (geen geregistreerd socket transport)

en: No media to assign
nl: Geen media om toe te voegen

en: No media to reorder
nl: Geen media om te orderen

en: No menu provided
nl: Geen menu voorzien

en: No module type given
nl: Geen module type gegeven

en: No permissions for this menu.
nl: Geen rechten voor dit menu.

en: No region ID provided, cannot delete
nl: Geen regio ID opgegeven, verwijderen niet mogelijk

en: No regions present
nl: Geen regio's beschikbaar

en: No template selected
nl: Geen sjabloon geselecteerd

en: None
nl: Geen

en: North
nl: Noorden

en: North East
nl: Noord-Oost

en: North West
nl: Noord-West

en: Not a folder
nl: Is geen map

en: Not a module file
nl: Geen modulebestand

en: Not a valid uploaded file
nl: Geen geldig geupload bestand

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: Notify current layout
nl: Houd huidige lay-out op de hoogte

en: Now showing
nl: nu weergegeven

en: Number
nl: Nummer

en: Number of Items
nl: Aantal onderwerpen

en: Number of Plays
nl: Aantal keer afgespeeld

en: Number of display slots
nl: Aantal scherm slots

en: OAuth Access Log
nl: OAuth Toegangs Log

en: October
nl: Oktober

en: Offset Left
nl: Inspringen vanaf links

en: Offset Top
nl: Inspringen vanaf boven

en: Offset from the Left Corner
nl: Inspringen vanaf de linkerhoek

en: Offset from the Top Corner
nl: Inspringen vanaf de bovenhoek

en: Old Password
nl: Oude wachtwoord

en: Only Administrator Users can truncate the log
nl: Alleen Administrator gebruikers kunnen het log legen

en: Only an adminitrator can export a database
nl: Alleen een admin kan een database exporteren

en: Only an adminitrator can import a database
nl: Alleen een administrator kan een database importeren

en: Open VNC Link in new window?
nl: Open VNC Link in een nieuw venster?

en: Open the Manual in a new Window
nl: Open de handleiding in een nieuw venster

en: Open the filter form
nl: Open het filter formulier

en: Optional Stylesheet
nl: Optionele stylesheet

en: Optionally choose a template you have saved before.
nl: Optioneel kiest u een sjabloon die u eerder hebt opgeslagen.

en: Options
nl: Opties

en: Order
nl: Volgorde

en: Order Changed
nl: Volgorde Gewijzigd

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Out Transition
nl: Overgang uit

en: Override the screen dimensions (left,top,width,height). Requires restart. Care should be taken to ensure these are within the actual screen size.
nl: Overschrijf de scherm afmetingen (links, boven, breedte, hoogte). Herstart is nodig. Zorg ervoor dat de afmetingen vallen binnen de werkelijke scherm afmetingen.

en: Overwrite existing data?
nl: Bestaande data overschrijven?

en: Owner
nl: Eigenaar

en: PDO support with MySQL drivers must be enabled in PHP.
nl: BOB-ondersteuning met MySQL drivers moeten aanstaan ​​in PHP.

en: PHP Calendar extension to function.
nl: PHP Calendar extensie is nodig om alles te laten functioneren.

en: PHP DOM XML extension to function.
nl: PHP DOM XML extensie is nodig om alles te laten functioneren.

en: PHP DOM core functionality enabled.
nl: PHP DOM core functionaliteit moet ingeschakeld zijn.

en: PHP GD extension to function.
nl: PHP GD extensie is nodig om alles te laten functioneren.

en: PHP Gettext support to function.
nl: PHP Gettext extensie is nodig om alles te laten functioneren.

en: PHP JSON extension required to function.
nl: PHP JSON extensie is nodig om alles te laten functioneren.

en: PHP Mcrypt extension to function.
nl: PHP Mcrypt extensie is nodig om alles te laten functioneren.

en: PHP PCRE support to function.
nl: PHP PCRE extensie is nodig om alles te laten functioneren.

en: PHP SOAP extension required to function.
nl: PHP SOAP extensie is nodig om alles te laten functioneren.

en: PHP Version
nl: PHP versie

en: PHP session support to function.
nl: PHP sessie ondersteuning is nodig om alles te laten functioneren.

en: PHP version %s or later required.
nl: PHP versie %s of hoger vereist.

en: Page
nl: Pagina

en: Page Security
nl: Pagina Beveiliging

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Changed
nl: Wachtwoord gewijzigd

en: Password Protect Settings
nl: Wachtwoordbeveiliging Instellingen

en: Path
nl: Pad

en: Pattern of MAC-address is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or letter)
nl: Patroon van MAC adres is niet "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = getal of letter)

en: Pattern of SecureOn-password is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or CAPITAL letter)
nl: Patroon van SecureOn wachtwoord is niet "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = getal of HOOFDletter)

en: Pattern of secureOn-password is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or CAPITAL letter)
nl: Patroon of secureOn wachtwoord is niet  "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = nummer of HOOFDletter)

en: Permissions
nl: Rechten

en: Permissions Changed
nl: Rechten aangepast

en: Play again?
nl: Opnieuw afspelen

en: Please Login
nl: Log a.u.b. in

en: Please ensure you have picked a file and it has finished uploading
nl: Zorg ervoor dat je een bestand hebt gekozen dat volledig is geupload

en: Please enter a Link for this Ticker
nl: Vul een link in voor deze Ticker

en: Please enter a User Name.
nl: Vul a.u.b. een gebruikersnaam in

en: Please enter a display group name
nl: Geef een display groep naam in

en: Please enter a duration
nl: Vul een tijdsduur in

en: Please enter a full path name giving the location of this video on the client
nl: Vul een volledig pad in om de locatie van deze video op de client aan te geven.

en: Please enter a password for this user.
nl: Geef een wachtwoord voor deze gebruiker.

en: Please enter a password for this user. This user will have full access to the system
nl: Geef een wachtwoord voor deze gebruiker. Deze gebruiker heeft volledige toegang tot het systeem

en: Please enter a user name for the first administrator account.
nl: Geef de gebruikersnaam van de eerste beheerder.

en: Please enter password for the Admin account.
nl: Voer het wachtwoord voor de beheerdersaccount.

en: Please enter the hostname for the MySQL server. This is usually localhost.
nl: Vul de hostnaam voor de MySQL-server. Dit is meestal localhost.

en: Please enter the name of the database that should be created.
nl: Vul de naam van de database die moet worden gemaakt.

en: Please enter the name of the database user that should be created.
nl: Vul de naam van de database gebruiker die moet worden gemaakt.

en: Please enter the user name of an account that has administrator privileges on the MySQL server.
nl: Vul de gebruikersnaam van een account die beheerdersrechten heeft op de MySQL server.

en: Please enter your current password
nl: Vul uw huidige wachtwoord

en: Please enter your new password
nl: Vul uw nieuwe wachtwoord

en: Please note: The folder location for mysqldump must be available in your path environment variable for this to work and the php "exec" command must be enabled.
nl: Noot: de folder voor mysqldump moet opgenomen zijn in de PATH omgevingsvariabele en het PHP "exec" commando moet beschikbaar zijn om deze functionaliteit te gebruiken

en: Please provide a column heading.
nl: Vul een kolom titel in

en: Please provide an until date or set repeats to None
nl: Vul een datum tot in of zet herhalen op geen

en: Please provide your credentials
nl: Vul uw inloggegevens in

en: Please repeat the new Password.
nl: Herhaal het nieuwe wachtwoord.

en: Please save this file to your PC.
nl: Gelieve dit bestand op te slaan op uw PC.

en: Please select a DataSet
nl: Gelieve een dataset te selecteren

en: Please select a theme for the clock.
nl: Selecteer een thema voor de klok.

en: Please select from the following options
nl: Maak een keuze uit de volgende opties

en: Please select the DataSet to use as a source of data for this ticker.
nl: Selecteer de gegevensset die u wilt gebruiken als een bron van gegevens voor deze ticker.

en: Please select the type of clock to display.
nl: Kies het type van de klok om te laten zien.

en: Pop-up Notification?
nl: Pop-up melding?

en: Popup a notification when the counter changes?
nl: Popup melding wanneer de teller verandert?

en: Port is not a number within the range of 0 till 65536. Port Provided:
nl: Poort is geen getal binnen de reeks van 0 tot 65536. Poort ingevuld:

en: Portrait
nl: Portret (staand)

en: Prev
nl: Vorige

en: Preview Enabled
nl: Voorbeeld ingeschakeld

en: Preview Enabled variable must be a number
nl: Voorbeeld ingeschakeld variabele moet een nummer zijn

en: Preview Enabled?
nl: Voorbeeld ingeschakeld?

en: Preview Layout
nl: Voorbeeld lay-out

en: Preview for Layout
nl: Lay-out voorbeeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Priority?
nl: Prioriteit?

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Provide a Password which will be required to access settings
nl: Geef een wachtwoord op, die nodig zal zijn om toegang tot de instellingen te krijgen

en: Proxy Port
nl: Proxy URL

en: Read more
nl: lees meer

en: Recovery for Display %s
nl: Herstel voor display %s

en: Recreate the Problem in a new window and Capture a screenshot.
nl: Herproduceer het probleem in een nieuw venster. En maak een scherm print.

en: Recreate the Problem in a new window.
nl: Herproduceer het probleem in een nieuw venster.

en: Recurring
nl: terugkerend

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Region
nl: Regio

en: Region Added.
nl: Regio Toegevoegd.

en: Region Deleted.
nl: Regio Verwijderd

en: Region Options
nl: Regio Opties

en: Region Timeline
nl: Regio Tijdlijn

en: Register
nl: Aanmelden

en: Registration for Consumer Information
nl: Aanmelding voor gebruikers informatie

en: Remaining
nl: overblijvende

en: Remove old revisions
nl: Verwijder oude versies

en: Repeat every
nl: Herhaal elke

en: Repeat the new Password for this user.
nl: Herhaal het nieuwe wachtwoord voor deze gebruiker.

en: Repeats
nl: Herhalingen

en: Replace Existing Media?
nl: Vervang bestaande media?

en: Report Fault
nl: Meld fout

en: Report a fault with Xibo
nl: Een Xibo Fout melden

en: Request Sent.
nl: Aanvraag verzonden.

en: Request authorized. Please return to your application.
nl: Verzoek geauthoriseerd. Ga terug naar uw applicatie

en: Requested page does not exist
nl: Opgevraagde pagina bestaat niet

en: Requires PHP FileInfo support to function. If you are on Windows you need to enable the php_fileinfo.dll in your php.ini file.
nl: PHP FileInfo is nodig om deze functie te gebruiken. Als je gebruik maakt van Windows dan moet je het bestand php_fileinfo.dll in je php.ini bestand inschakelen.

en: Reshow welcome
nl: Nogmaals welkom weergeven

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Resolution not selected
nl: Resolutie niet geselecteerd

en: Resolutions
nl: Resoluties

en: Retest
nl: Opnieuw testen

en: Retire this layout or not? It will no longer be visible in lists
nl: Deze layout buiten dienst nemen? Hij zal niet langer zichtbaar zijn in de lijsten.

en: Retire this media
nl: Laat deze media verlopen

en: Retired
nl: Verlopen

en: Return to the Region Options
nl: Keer terug naar de Regio Opties

en: Retype New Password
nl: Herhaal nieuw wachtwoord

en: Reverse Landscape
nl: Draai landschap (liggend)

en: Reverse Portrait
nl: Draai portret (staand)

en: Revised?
nl: aangepast?

en: Right
nl: Rechts

en: Rows per page
nl: Rijen per pagina

en: Run through the library and remove and unnecessary files
nl: verwijder overbodige bestanden uit de bibliotheek

en: SOAP Extension
nl: SOAP Extensie

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Order
nl: Volgorde opslaan

en: Save Position
nl: Posities opslaan

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Save Template
nl: Sjabloon opslaan

en: Save this Layout as a Template?
nl: Deze lay-out opslaan als sjabloon?

en: Scale Percentage
nl: Vergroot percentage

en: Scale Type
nl: Schaal Type

en: Schedule
nl: Kalender

en: Schedule Event
nl: Gebeurtenis inplannen

en: Schedule Now
nl: Inplannen

en: Schedule with view permissions?
nl: Plan met alleen zien permissies?

en: SchemaVersion does not match
nl: SchemaVersion komt niet overeen

en: Screen Dimensions
nl: Scherm Afmetingen

en: Screen shot interval
nl: Bedoelde u: Screenshot intervalSchermafdruk interval

en: Search Term
nl: Zoekterm

en: Seconds
nl: Seconden

en: Secret
nl: Geheime waarde

en: Security Group
nl: Groep Beveiliging

en: Select a file to import and then click the import button below. You will be taken to another page where the file will be imported.
nl: Kies een bestand om te importeren en klik op de importeer-knop hieronder. U wordt naar een andere pagina geleid waar het bestand geimporteerd zal worden.

en: Select the background image from the library
nl: Selecteer de achtergrondafbeelding uit de biblioteek

en: Select the end time for this event
nl: Selecteer de eindtijd voor deze gebeurtenis

en: Select the file to upload
nl: Selecteer bestand om te uploaden

en: Select the start time for this event
nl: Selecteer de starttijd voor deze gebeurtenis

en: Select to create a new database
nl: Selecteer deze optie om een nieuwe database aan te maken

en: Send
nl: Verzenden

en: Send Schedule in advance?
nl: Stuur schema van tevoren?

en: Send files in advance?
nl: Stuur bestanden van tevoren?

en: Send repeat Display Timeouts
nl: Stuur repeat Weergave Timeouts

en: Sending email address
nl: Het verzenden van! e-mail adres

en: Sending test email to %s.
nl: Verstuur test e-mail naar %s.

en: Sequence
nl: Volgnummer

en: Server Key
nl: Server Sleutel

en: Server switched to Production Mode
nl: Server omgeschakeld naar Productie Modus

en: Server switched to Test Mode
nl: Server omgeschakeld naar Test Modus

en: Session
nl: Sessie

en: Sessions
nl: Sessies

en: Set Background
nl: Achtergrond instellen

en: Set Full Screen
nl: Volledig scherm

en: Set Homepage
nl: Stel Startpagina In

en: Set Instructions for Upgrading this client
nl: Voer instructies in om deze client te upgraden

en: Set Password
nl: Wachtwoord instellen

en: Set the homepage for this user
nl: Stel de startpagina in voor deze gebruiker

en: Set the orientation of the device (portrait mode will only work if supported by the hardware) Application Restart Required.
nl: Stel de oriëntatie van het apparaat in (portret modus werkt alleen als de hardware het ondersteund). Applicatie herstart is nodig.

en: Sets whether or not this event has priority. If set the event will be show in preference to other events.
nl: Geeft aan of deze gebeurtenis prioriteit heeft of niet. Indien ingesteld zal de gebeurtenis in plaats van andere gebeurtenissen getoond worden.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings Profile?
nl: Profiel instellen?

en: Settings Updated
nl: Instellingen bijgewerkt

en: Shell Command Allow List
nl: Lijst met toegestane shell commando's

en: Should Microsoft PowerPoint be Enabled?
nl: Moet Microsoft PowerPoint worden ingeschakeld?

en: Should Videos we fail to play be blacklisted and no longer attempted?
nl: Moeten video's die niet afspelen op de zwarte lijst geplaatst worden zodat nieuwe afspeelpogingen niet meer worden gedaan?

en: Should items be shown side by side?
nl: Moeten deze rubrieken naast elkaar worden getoond?

en: Should the application icon be shown in the task bar?
nl: Mocht het pictogram van de toepassing wordt weergegeven in de taakbalk?

en: Should the application send proof of play stats to the CMS.
nl: Moet de applicatie bewijs sturen naar het CMS met hoevaak iets is afgespeeld.

en: Should the client information screen require the CTRL key?
nl: Heeft de client informatie scherm de CTRL-toets nodig?

en: Show Tags
nl: Toon kernbegrippen

en: Show Thumbnails
nl: thumbnail weergave

en: Show items side by side?
nl: Toon items naast elkaar

en: Show the icon in the task bar?
nl: Toon het icoon in de taakbalk?

en: Show the table headings?
nl: Toon de tabelhoofdingen?

en: Single Display
nl: Enkel Display

en: Size
nl: Grootte

en: Size and coordinates must be generic
nl: Grootte en coördinaten moeten generiek zijn

en: Size and coordinates must be numeric
nl: Grootte en coördinaten moeten getallen zijn

en: Sorry the form has expired. Please refresh.
nl: Helaas, het formulier is verlopen. Herlaad de pagina.

en: Sorry this function is disabled.
nl: Sorry deze functie is uitgeschakeld.

en: Sorry, you are not allowed to directly access this page.<br /> Please press the back button in your browser.
nl: Sorry, u heeft geen directe toegang tot deze pagina.<br />Klik op de terug-knop in uw browser.

en: Source
nl: Bron

en: Source Type
nl: Brontype

en: South
nl: Zuiden

en: South East
nl: Zuid-Oost

en: South West
nl: Zuid-Westen

en: Speed
nl: Snelheid

en: Start Time
nl: Starttijd

en: Start delay for device start up
nl: Startvertraging voordat client opstart

en: Start during device start up?
nl: Starten tijdens het opstarten van client?

en: Start of the Feed
nl: Begin van de feed

en: Start upload
nl: Start uploaden

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Store HTML resources on the Internal Storage?
nl: Moeten HTML bronnen op de interne opslag geplaatst worden?

en: Store all HTML resources on the Internal Storage? Should be selected if the device cannot display text, ticker, dataset media.
nl: Moeten alle HTML bronnen bewaard worden op de interne opslag? Selecteer deze optie als het apparaat geen display tekst, ticker, dataset media kan tonen.

en: Stretch
nl: Uitrekken

en: Support for uploading large files is recommended.
nl: Ondersteuning voor uploaden grote bestanden wordt aanbevolen.

en: Switch to Production Mode
nl: Overschakelen naar Productie Modus

en: Switch to Production Mode.
nl: Overschakelen naar Poductie Modus.

en: Switch to Test Mode
nl: Overschakelen naar Test Modus

en: Switch to Test Mode.
nl: Overschakelen naar Test Modus.

en: System Date
nl: Systeem Datum

en: System Time
nl: Systeem Tijd

en: Tag
nl: Label

en: Tag this media. Comma Separated.
nl: Tag deze media. Komma gescheiden.

en: Tags
nl: Labels

en: Tags can not be longer than 254 characters
nl: Tags mogen niet langer zijn dan 254 tekens

en: Tags for this Template - used when searching for it. Space delimited. (1 - 250 characters)
nl: Tags voor dit sjabloon - worden gebruikt tijdens zoeken. Spatie gescheiden. (1 - 250 tekens)

en: Take items from the
nl: Neem items uit de

en: Take the items from the beginning or the end of the list
nl: Selecteer de objecten van het begin of het einde van de lijst

en: Template
nl: Sjaboon

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Test
nl: Testen

en: Test email sent
nl: Test email verstuurd

en: Text
nl: Tekst

en: The Category for this Help Link
nl: De categorie voor deze Help Link

en: The DataType of the Intended Data
nl: De DataType van de verwachtte data

en: The Default Layout to Display where there is no other content.
nl: De standaard layout van het display, wanneer er geen andere content is.

en: The Display has been Deleted
nl: Het display is verwijderd.

en: The Email Address for this user.
nl: Het e-mailadres van de gebruiker

en: The Event has been Added.
nl: De gebeurtenis is toegevoegd.

en: The Event has been Deleted.
nl: De gebeurtenis is verwijderd.

en: The Event has been Modified.
nl: De gebeurtenis is aangepast.

en: The Event has been Scheduled
nl: De gebeurtenis is ingepland

en: The Height for this Resolution
nl: De hoogte van deze resolutie

en: The Height of the Display Window. 0 means full height.
nl: De hoogte van het display scherm. 0 betekent volledige hoogte.

en: The History Size in Number of Items
nl: De geschiedenis grootte in aantal items

en: The IP address of the remote host's broadcast address (or gateway)
nl: Het IP adres van de remote host broadcast adres (of gateway)

en: The Latitude of this display
nl: De breedtegraad voor dit display

en: The Layout has been Deleted
nl: De Layout is Verwijderd

en: The Layout has been Retired
nl: Lay-out is gedeactiveerd

en: The Library Location you gave is not empty. Please give the location of an empty folder
nl: De Bibliotheek Locatie die u gaf is niet leeg. Geef de locatie van een lege map op.

en: The Library Location you gave is not writable by the webserver. Please fix the permissions and try again.
nl: De Bibliotheek Locatie die u heeft opgegeven is niet schrijfbaar voor de webserver. Geef de juiste permissies en probeer het opnieuw.

en: The Library Location you have picked is not writeable
nl: In de geselecteerde bibliotheeklocatie is het niet toegestaan bestanden op te slaan.

en: The Link for the RSS feed
nl: De link voor de RSS feed

en: The Link to open for this help topic and category
nl: De link die geopend moet worden voor dit help onderwerp en deze categorie

en: The Location (URL) of the webpage
nl: De locatie (URL) van de webpagina

en: The Login Name of the user.
nl: De gebruikersnaam van de gebruiker

en: The Longitude of this Display
nl: De lengtegraad voor dit display

en: The Name for this Campaign
nl: De naam van deze campagne

en: The Name for this Group
nl: De naam van deze groep

en: The Name for this User Group
nl: De naam van deze gebruikersgroep

en: The Name of the Display - (1 - 50 characters).
nl: De naam van het display - (1 - 50 karakters).

en: The Name of the Layout - (1 - 50 characters)
nl: De Naam van de Layout - (1 - 50 karakters)

en: The Name of the Profile - (1 - 50 characters)
nl: De naam van het profiel - (1-50 tekens)

en: The Name of the Template - (1 - 50 characters)
nl: De naam van het sjabloon - (1 - 50 tekens)

en: The Name of this item - Leave blank to use the file name
nl: De naam van dit item - Laat leeg om de bestandsnaam te gebruiken

en: The Number of RSS items you want to display
nl: Aantal RSS objecten welke u wilt weergeven

en: The Password for this user.
nl: Het wachtwoord van de gebruiker

en: The Status of this Layout is not known
nl: De status van deze lay-out is onbekend

en: The Template has been Deleted
nl: De Template is verwijderd

en: The Topic for this Help Link
nl: Het onderwerp voor deze Help Link

en: The URL of your application homepage
nl: De URL van jouw applicatie website

en: The Width for this Resolution
nl: Breedte van deze resolutie

en: The Width of the Display Window. 0 means full width.
nl: De breedte van het display scherm. 0 betekent volle breedte.

en: The call back URL for requests
nl: De call back URL voor verzoeken

en: The direction for this transition. Only appropriate for transitions that move, such as Fly.
nl: De richting voor deze overgang. Alleen van toepassing op overgangen die bewegen zoals Fly.

en: The duration between status screen shots in minutes. 0 to disable. Warning: This is bandwidth intensive.
nl: De duur tussen de status van schermafdrukken in minuten. 0 om uit te schakelen. Waarschuwing: Dit is bandbreedte-intensieve.

en: The duration for this transition, in milliseconds.
nl: De duur voor deze overgang, in milliseconden.

en: The duration in seconds this counter should be displayed
nl: De tijdsduur in seconden dat deze teller getoond moet worden

en: The duration in seconds this image should be displayed (may be overridden on each layout)
nl: De tijdsduur in de seconden dat deze afbeelding wordt getoond (kan aangepast worden in elke lay-out)

en: The duration in seconds this item should be displayed
nl: Het aantal seconden dat dit item getoond moet worden

en: The duration in seconds this item should be displayed.
nl: De duur in seconden van dit item moet worden weergegeven.

en: The duration in seconds this media should be displayed
nl: De tijdsduur in seconden dat deze media getoond moet worden

en: The duration specified is per item otherwise it is per feed.
nl: De duur gespecificeerd is per stuk anders is het per feed.

en: The email address will be used to license this client. This is the email address you provided when you purchased the licence.
nl: Het e-mailadres zal gebruikt worden om de client te licenseren. Dit is het e-mailadres dat je opgegeven hebt toen je de licentie kocht.

en: The heading for this Column
nl: De titel voor deze kolom

en: The maximum number of concurrent downloads the client will attempt.
nl: Het maximale aantal gelijktijdige downloads van de cliënt zal proberen.

en: The name cannot be longer than 100 characters
nl: De naam kan niet langer zijn dan 100 tekens

en: The new Password for this user.
nl: Het nieuwe wachtwoord voor deze gebruiker.

en: The number of seconds between connections to the CMS.
nl: Het aantal seconden tussen aansluitingen op het CMS.

en: The number of seconds to wait before starting the application after the device has started. Minimum 10.
nl: Het aantal seconden dat gewacht moet worden voordat de applicatie wordt gestart nadat het apparaat is opgestart. Minimaal 10.

en: The order this column should be displayed in when entering data
nl: De volgorde hoe deze kolom getoond moet worden wanneer data wordt ingevuld

en: The position of the cursor when the client starts up.
nl: De positie van de cursor wanneer de cliënt wordt opgestart.

en: The requested page does not exist
nl: De opgevraagde pagina bestaat niet

en: The requested theme item does not exist. [%s, %s]
nl: Het benodigde thema item bestaat niet. [%s, %s]

en: The source for this Ticker
nl: De bron voor deze Ticker

en: The speed in seconds between each item
nl: De snelheid in seconden tussen ieder item

en: The starting point from the left in pixels
nl: Het startpunt vanaf links in pixels

en: The starting point from the top in pixels
nl: Het startpunt vanaf boven in pixels

en: The theme "%s" config file does not exist
nl: Het thema "%s" configuratie bestand bestaat niet

en: The theme "%s" does not exist
nl: Het thema "%s" bestaat niet

en: The time this display should receive the WOL command, using the 24hr clock - e.g. 19:00. Maintenance must be enabled.
nl: De tijd dat dit display een WOL commando moet ontvangen, gebruik de 24 uurs klok v.b.: 19:00. Onderhoud moet ingeschakeld zijn.

en: The users Homepage. This should not be changed until you want to reset their homepage.
nl: De website van de gebruiker. Dit moet niet veranderd worden tenzij je de website wilt resetten

en: The value in Number of Items must be numeric.
nl: De waarde in het aantal objecten moet nummeriek gegeven zijn.

en: Theme
nl: Thema

en: Theme not initialised
nl: Thema niet geïnitialiseerd

en: There are items on this Layout that can only be assessed by the client
nl: Er zijn items in deze lay-out die alleen kunnen worden getoond via de cliënt

en: There has been an application error.
nl: Er heeft zich een toepassingsfout voorgedaan.

en: There is already dataset called '%s'. Please choose another name.
nl: Er is al een dataset '%s'. Kies een andere.

en: There is an error in the HTML/XML
nl: Er is een fout ontstaan in de HTML/XML

en: There is data assigned to this data set, cannot delete.
nl: Er is data toegekend aan deze dataset, kan niet verwijderen.

en: This Layout is invalid and should not be scheduled
nl: Deze lay-out is ongeldig en moet niet worden ingepland

en: This Layout is ready to play
nl: Deze lay-out is gereed om afgespeeld te worden

en: This Module does not exist
nl: Deze Module bestaat niet

en: This display has no mac address recorded against it yet. Make sure the display is running.
nl: Dit display heeft geen mac adres geregistreerd. Zorg ervoor dat het display beschikbaar is.

en: This enables us to get a list of time zones supported by the hosting server.
nl: Dit stelt ons in staat om een lijst met tijdzones ondersteund door de hosting server te krijgen.

en: This form accepts: %s files up to a maximum size of %s
nl: Dit formulier accepteert: %s bestanden met een maximale grootte van %s

en: This is the fully qualified URI of the site. e.g http://www.xibo.co.uk/
nl: Dit is de volledige URI van de site. bijv http://www.xibo.co.uk/

en: This media is in use, please retire it instead.
nl: Deze media is in gebruik, gaarne terugtrekken.

en: This module does not exist - should you have called Install?
nl: Deze module bestaat niet - zou je installatie aangeroepen moeten hebben?

en: This setting is referred to as: %s
nl: Deze instelling wordt aangeduid als: %s

en: This will create a dump file of your database that you can restore later using the import functionality.
nl: Creeert een dump van uw database die u later kunt terug zetten met de importeer-functionaliteit

en: Tidy Logs
nl: Logs opschonen

en: Tidy Stats
nl: Statistieken opschonen

en: Tidying the Library will delete any temporary files. Are you sure you want to proceed?
nl: De bibliotheek opruimen zal alle tijdelijk bestanden verwijderen. Weet je zeker dat je door wilt gaan?

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Title
nl: Titel

en: To Date
nl: Tot datum

en: To add a Layout either a Template or Resolution must be provided
nl: Om een lay-out toe te voegen moet een template of resolutie gekozen worden

en: Too many media nodes
nl: Er zijn teveel media items

en: Top Coordinate
nl: Boven coördinaat

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Topic is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
nl: Onderwerp is een verplicht veld. Moet bestaan uit min. 1 en max. 254 tekens.

en: Total Duration
nl: Totale tijdsduur

en: Total Duration (s)
nl: Totale tijdsduur (s)

en: Transition
nl: Overgang

en: Transition Config Locked
nl: Overgang configuratie geblokkeerd

en: Transition Edited
nl: Overgang gewijzigd

en: Transition ID is missing
nl: Overgang ID ontbreekt

en: Transitions
nl: Overgangen

en: Troubleshooting
nl: het oplossen van problemen

en: Truncate
nl: Wissen

en: Truncate Log
nl: Leeg log

en: Truncate the Log
nl: Wis het log

en: Trying to change the password for another user denied
nl: Wijzigen wachtwoord van een andere gebruiker is niet toegestaan

en: Turn OFF Debugging
nl: Zet Debuggen UIT

en: Turn ON Debugging
nl: Zet Debuggen AAN.

en: Turn ON full auditing and debugging.
nl: Zet volledige auditing en debugging AAN

en: Turn full auditing and debugging OFF.
nl: Zet volledige auditing aan, en zet debuggen UIT

en: Type is missing
nl: Type ontbreekt

en: Ubuntu Client Only
nl: Alleen Ubuntu Client

en: Unable to Add Help record
nl: Kan Help-record niet toevoegen

en: Unable to Copy this Layout
nl: Kan deze layout niet kopiëren

en: Unable to Delete Help record
nl: Kan Help record niet verwijderen

en: Unable to Edit Help record
nl: Kan Help record niet wijzigen

en: Unable to Import
nl: Het is niet mogelijk om te importeren

en: Unable to Remove this media from the Layout
nl: Kan dit media item niet verwijderen van het ontwerp

en: Unable to Unlink
nl: Niet mogelijk om te ontkoppelen

en: Unable to add Campaign, Step 1
nl: Niet mogelijk om campagne toe te voegen, stap 1

en: Unable to add a media item
nl: Niet mogelijk om media item toe te voegen

en: Unable to assign to the Region
nl: Kan niet toepassen op de Regio

en: Unable to copy layout
nl: Kan layout niet kopieren

en: Unable to create Module [No registered modules of this type] - please refer to the Module Documentation.
nl: Niet in staat om een Module te creëren [Geen geregistreerde modules van dit type] - wij verwijzen u naar de module Documentatie.

en: Unable to create Module [No type given] - please refer to the Module Documentation.
nl: Niet in staat om een Module te creëren [Geen type doorgegeven] - wij verwijzen u naar de module Documentatie.

en: Unable to create background link
nl: Het is niet mogelijk om een achtergrond link te maken

en: Unable to delete Campaign
nl: N

en: Unable to delete Display Group.
nl: Kan de display groep niet verwijderen

en: Unable to delete Schedule records for this DisplayGroup.
nl: Kan de kalender regels voor deze displaygroep niet verwijderen.

en: Unable to delete User Group.
nl: Kan de gebruikersgroep niet verwijderen

en: Unable to delete campaign
nl: Kan de Campagne niet verwijderen

en: Unable to delete display record.
nl: Niet mogelijk om display record te verwijderen.

en: Unable to delete install.php. Please ensure the webserver has permission to unlink this file and retry
nl: Het is niet mogelijk om install.php te verwijderen. Zorg ervoor dat de webserver toestemming heeft om de koppeling met het bestand tot stand te brangen en probeer het opnieuw.

en: Unable to delete layout
nl: Kan layout niet verwijderen

en: Unable to delete schedule record for this Event.
nl: Het is niet mogelijk de planning voor deze gebeurtenis te verwijderen.

en: Unable to delete schedule records for Campaign.
nl: Niet mogelijk om geplande records te verwijderen voor de campagne

en: Unable to delete schedule records for this Display Group.
nl: Het is niet mogelijk de planning voor deze displaygroep te verwijderen.

en: Unable to delete schedule records for this Event and DisplayGroup.
nl: Het is niet mogelijk de planning voor deze gebeurtenis en displaygroep te verwijderen.

en: Unable to delete schedule records for this Event.
nl: Het is niet mogelijk de planning voor deze gebeurtenis te verwijderen.

en: Unable to determine display resolution
nl: Onmogelijk om display resolutie te bepalen

en: Unable to determine permissions
nl: Mislukt om rechten te bepalen

en: Unable to drop file assignments during display delete.
nl: Het is niet mogelijk om toegewezen bestanden te verwijderen tijdens het verwijderen van een display.

en: Unable to edit Campaign, Step 1
nl: Niet mogelijk om campagne te bewerken, stap 1

en: Unable to edit display record.
nl: Niet mogelijk om display record te bewerken.

en: Unable to edit tags
nl: Niet mogelijk om tags te bewerken

en: Unable to edit the display groups for this Event.
nl: Het is niet mogelijk om de display groepen te wijzigen voor deze gebeurtenis.

en: Unable to edit this resolution
nl: Het is niet mogelijk om deze resolutie te wijzigen

en: Unable to find layout
nl: Kan de lay-out niet vinden

en: Unable to find media record with the provided ID
nl: Niet mogelijk om media records te vinden op basis van het gegeven ID

en: Unable to find media type
nl: Niet mogelijk om media type te vinden

en: Unable to find stored value of newly copied media
nl: Niet mogelijk om opgeslagen waardes voor nieuw gekopiëerde media te vinden

en: Unable to find the column headings
nl: Kan de kolom koppen niet vinden

en: Unable to find the number of data points
nl: Kan de nummers van data punten niet vinden

en: Unable to get DataSet information
nl: Kan de DataSet informatie niet verhalen

en: Unable to get Layouts Shown
nl: Onmogelijk om de getoonde lay-outs op te halen

en: Unable to get Library Media Ran
nl: Bepalen hoe vaak bibliotheek media is uitgevoerd mislukt

en: Unable to get count of licensed displays.
nl: Het is niet mogelijk om het aantal displays met licensie te tellen.

en: Unable to get events
nl: Niet in staat om gebeurtenissen te krijgen

en: Unable to get existing assignments.
nl: Het is niet mogelijk om de bestaande toewijzingen op te halen.

en: Unable to get group information for dataset
nl: Kan de groep informatie voor de dataset niet verhalen

en: Unable to get group information for layout
nl: Kan de groep informatie voor de layout niet verhalen

en: Unable to get group information for media
nl: Kan de groep informatie niet verhalen voor de media

en: Unable to get group information for template
nl: Kan de groep informatie voor de template niet ophalen

en: Unable to get initial XML
nl: Het is niet mogelijk om de initieële XML te krijgen

en: Unable to get layouts for user
nl: Kan de lay-outs voor deze gebruiker niet ophalen

en: Unable to get list of campaigns
nl: Kan geen lijst van campagnes laden

en: Unable to get list of displays
nl: Het is niet mogelijk om een lijst met displays te tonen

en: Unable to get list of templates for this user
nl: Onmogelijk om lijst met sjablonen voor deze gebruiker op te halen

en: Unable to get permissions
nl: Het is niet mogelijk om rechten te krijgen

en: Unable to get permissions for this Campaign
nl: Kan de rechten van deze Campagne niet laden

en: Unable to get permissions for this dataset
nl: Kan de rechten voor deze dataset niet verhalen

en: Unable to get the DisplayGroup for this Display
nl: Kan de display groep van deze display niet vinden

en: Unable to get the Inventory for this Display
nl: Kan de inventaris voor dit scherm niet verhalen

en: Unable to get the Layout information
nl: Het is niet mogelijk om de lay-out informatie te krijgen

en: Unable to get the Mac or Client Address
nl: Kan het Mac- of Client-adres niet ophalen

en: Unable to get the Resolution information
nl: Kan de Resolutie informatie niet verkrijgen

en: Unable to get the UserGroup for this User.
nl: Kan de gebruikersgroep niet verkrijgen voor deze gebruiker.

en: Unable to get the default layout
nl: Kan de voorkeur layout niet vinden

en: Unable to get the list of modules
nl: Mislukt om de lijst met modulen te krijgen.

en: Unable to get the list of transitions
nl: Het is onmogelijk om een lijst met overgangen te krijgen

en: Unable to get the storage name
nl: Niet mogelijk om opslagnaam te op te halen

en: Unable to install module
nl: Niet in staat om module te installeren

en: Unable to install module. Please check the Error Log
nl: Niet mogelijk om de module te installeren. Controleer het fouten log.

en: Unable to link Campaign to Layout
nl: Kan de Campagne niet aan de Lay-out koppelen

en: Unable to link background
nl: Het is niet mogelijk om de achtergrond te koppelen

en: Unable to log out this user
nl: Kan deze gebruiker niet afmelden

en: Unable to make this assignment
nl: Het is niet mogelijk om dit toe te wijzen.

en: Unable to make this assignment during preparation.
nl: Het is niet mogelijk om dit toe te wijzen tijdens voorbereiding.

en: Unable to open ZIP
nl: Niet mogelijk om ZIP te openen

en: Unable to open connection and start transaction
nl: Het is niet mogelijk een verbinding te openen en een transactie te starten.

en: Unable to remove background link
nl: Het is niet mogelijk om de achtergrond link te verwijderen

en: Unable to retire this layout.
nl: Onmogelijk om deze layout te deactiveren

en: Unable to set XML
nl: Niet mogelijk om XML in te stellen

en: Unable to set permissions
nl: Niet mogelijk om de rechten toe te voegen

en: Unable to unlink Campaign from Layout
nl: Kan de Campagne niet van de Lay-out ontkoppelen

en: Unable to unlink all Layouts
nl: Kan geen Lay-outs ontkoppelen

en: Unable to update background information
nl: Kan de achtergrondinformatie niet updaten

en: Unable to update background link
nl: Het is niet mogelijk om de achtergrond koppeling bij te werken

en: Unable to update module
nl: Mislukt om module bij te werken

en: Unable to update the DisplayGroup for this Display
nl: Het is niet mogelijk de display groep bij te werken voor deze display

en: Unable to update transition
nl: Kan de overgang niet wijzigen

en: Unable to upload file
nl: Kan het bestand niet uploaden

en: Unable to use this template
nl: Het is niet mogelijk om deze template te gebruiken

en: Unable to write to settings.php. We already checked this was possible earlier, so something changed.
nl: Het is niet mogelijk om in settings.php te schrijven. We hebben al eerder gecontroleerd of dit mogelijk was, er is dus iets verandert.

en: Unabled to get Data Column information
nl: Kan de Data Kolom informatie niet weergeven

en: Unassign from all Layouts
nl: Ontkoppelen van alle lay-outs

en: Unassign from this region and retire
nl: Ontkoppelen van deze regio en ga terug

en: Unassign from this region only
nl: Ontkoppelen alleen van deze regio

en: Unknown Client Type
nl: Onbekend Client Type

en: Unknown Display
nl: Onbekend display

en: Unknown Error
nl: Onbekende Fout

en: Unknown Error.
nl: Onbekende fout.

en: Unknown Module
nl: Onbekende module

en: Unknown Resolution
nl: Onbekende resolutie

en: Unknown Source Type
nl: Onbekende bron type

en: Unknown Type %s
nl: Onbekend type %s

en: Unknown User
nl: Onbekende gebruiker

en: Unknown error editing %s
nl: Onbekende fout bij het bewerken van %s

en: Unknown error setting this users homepage
nl: Onbekende fout bij het instellen van de startpagina voor deze gebruiker

en: Unknown transition type
nl: Onbekende overgangs type

en: Unsigned requests are not allowed to the authorize page.
nl: Niet ondertekende verzoeken zijn niet toegestaan op de authorisatie pagina

en: Until
nl: Tot

en: Update Interval
nl: Bijwerk interval

en: Update Interval (mins)
nl: Update interval in minuten

en: Update Interval must be greater than or equal to 0
nl: Update interval moet groter of gelijk zijn aan 0

en: Update of settings failed
nl: Het updaten van de instellingen is mislukt

en: Update these permissions on all layouts, regions and media.
nl: Ververs de ontwerp, regio en media rechten.

en: Upper Row Limit
nl: Bovenste rij limiet

en: Upper limit must be higher than lower limit
nl: Bovengrens moet hoger zijn dan ondergrens

en: Use CEF as the Web Browser
nl: Gebruik CEF als de Web Browser

en: Use an existing database
nl: Gebruik een bestaande database

en: Use one of the available licenses for this display?
nl: Gebruik een van de beschikbare licenties voor dit display

en: Use the colour picker to select the background colour
nl: Gebruik de kleurkiezer om de achtergrondkleur te selecteren

en: User
nl: Gebruikersnaam

en: User Deleted.
nl: Gebruiker verwijderd.

en: User Group
nl: Gebruikersgroep

en: User Group Added
nl: Gebruikersgroep toegevoegd

en: User Group Deleted
nl: Gebruikersgroep Verwijderd

en: User Group Edited
nl: Gebruikersgroep Gewijzigd

en: User Group Menu Security Edited
nl: Gebruikersgroep menu beveiliging gewijzigd

en: User Group Name cannot be empty.
nl: Gebruiker Groep Naam mag niet leeg zijn.

en: User Group Page Security Edited
nl: Gebruikersgroep pagina beveiliging gewijzigd

en: User Group not selected
nl: Gebruiker Groep niet geselecteerd.

en: User Groups
nl: Gebruikers groepen

en: User Logged Out.
nl: Gebruiker Afgemeld.

en: User Module
nl: Gebruiker Module

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User Type
nl: Type Gebruiker

en: User does not have a group and Xibo is unable to add one.
nl: Gebruikers heeft geen groep en Xibo kan er geen toewijzen.

en: User does not have a group and we are unable to add one.
nl: Gebruiker heeft geen groep en wij kunnen er geen aan toevoegen.

en: User not selected
nl: Gebruiker niet geselecteerd

en: UserId does not match
nl: UserId komt niet overeen

en: Username or Password incorrect
nl: Gebruikersnaam of wachtwoord is incorrect

en: Users
nl: Gebruikers

en: Using "fwrite()" failed, due to error:
nl: Kan "fwrite()" niet gebruiken door de volgende fout:

en: Using "socket_sendto()" failed, due to error:
nl: Kan "socket_sendto()" niet gebruiken door de volgende fout:

en: Using "socket_set_option()" failed, due to error:
nl: Kan "socket_set_option()" niet gebruiken door de volgende fout:

en: Using fsockopen() failed, due to denied permission
nl: Kan fsockopen() niet gebruiken door ontbrekende rechten

en: Valid Extensions
nl: Toegestane extensies

en: Value
nl: Waarde

en: Version
nl: Versie

en: Version %s
nl: Versie %s

en: Version Information
nl: Versie informatie

en: Version Instructions Set
nl: Versie instructies ingesteld.

en: Vertical Align
nl: Verticaal uitlijnen

en: Video Path
nl: Video locatie

en: View
nl: Bekijk

en: View Activity
nl: Bekijk activiteit

en: View Columns
nl: Kolommen tonen

en: View Data
nl: Gegevens weergeven

en: View Library
nl: Bekijk blibliotheek

en: View Permission Only
nl: Alleen weergave Toestemming

en: View a log of application activity
nl: Bekijk logboek van applicatie activiteit

en: View my authenticated applications
nl: Toon mijn geverifieerde applicaties

en: Wake On Lan Failed as there are no functions available to transmit it
nl: Wake On Lan mislukt omdat er geen functies zijn om het door te geven

en: Wake on LAN Time
nl: Wake on LAN tijd

en: Wake on Lan command sent.
nl: Wake on Lan commando verstuurd

en: Wake on Lan is enabled, but you have not specified a time to wake the display
nl: Wake on Lan is ingeschakeld, maar je hebt geen tijd opgegeven wanneer het display wakker gemaakt moet worden

en: Wake on Lan requires the correct network configuration to route the magic packet to the display PC
nl: Wake on Lan vereist de correcte netwerk configuratie om het magic pakket naar de display PC te sturen

en: Warning: Importing a file here will overwrite your existing database. This action cannot be reversed.
nl: Let op: hier een bestand importeren zal uw bestaande database overschrijven. Deze handeling kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: We suggest setting your PHP post_max_size and upload_max_size to at least 128M, and also increasing your max_execution_time to at least 120 seconds.
nl: We adviseren je om de PHP post_max_size en upload_max_size minimaal op 128M in te stellen en de max_execution_time te verhogen naar minimaal 120 seconden.

en: We will do our best to use the information collected above to solve your issue.
nl: We zullen ons uiterste best doen om met de informatie die is verzameld zo snel mogelijk het probleem op te lossen.

en: Web Page
nl: Webpagina

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Welcome to the %s CMS!
nl: Welkom op de %s CMS!

en: Welcome to the %s Installation!
nl: Welkom op het %s installatie!

en: Welcome to the %s Upgrade!
nl: Welkom op de %s Upgrade!

en: West
nl: Westen

en: What is the initial user group for this user?
nl: Wat is de eerste gebruikersgroep voor deze gebruiker?

en: What is this users type?
nl: Wat voor type gebruiker is dit

en: What transition should be applied when this region is finished?
nl: Welke overgang moet worden toegepast als deze regio klaar is.

en: What type of repeat is required?
nl: Wat voor soort herhaling is nodig?

en: When Enabled users will be able to add media using this module
nl: Wanneer ingeschakeld kunnen alle gebruikers media toevoegen door deze module te gebruiken

en: When PreviewEnabled users will be able to see a preview in the layout designer
nl: When PreviewEnabled users will be able to see a preview in the layout ontwerper

en: When enabled the client will send the current layout to the CMS each time it changes. Warning: This is bandwidth intensive and should be disabled unless on a LAN.
nl: Wanneer ingeschakeld zal de cliënt de huidige lay-out iedere keer naar het CMS sturen wanneer die wijzigt. Waarschuwing: dit gebruikt veel bandbreedte en zou uitgeschakeld moeten worden wanneer er geen gebruik wordt gemaakt van LAN.

en: When in single mode how many items per page should be shown.
nl: In single modues hoeveel items per pagina moeten er getoond worden.

en: When should this event stop repeating?
nl: Wanneer moet dit evenement stoppen met herhalen?

en: When the device starts and Android finishes loading, should the client start up and come to the foreground?
nl: Wanneer het apparaat start en Android is klaar met laden, moet de client dan worden opgestart en op de voorgrond getoond worden?

en: Whether this column is a value or a formula
nl: Is deze kolom een waarde of een formule

en: Whether to always put the default layout into the cycle.
nl: Moet de standaard lay-out altijd in de cyclus geplaatst worden.

en: Which key should activate the client information screen? A single character.
nl: Welke toets van de client informatie scherm moet activeren? Een enkel teken.

en: Which shell commands should the client execute?
nl: Welk shell commando moet de client uitvoeren?

en: Width
nl: Breedte

en: Width must be greater than 0
nl: Breedte moet groter zijn dan 0

en: Width of the Region
nl: Breedte van de regio

en: Windows Command
nl: Windows Opdracht

en: Write access required for settings.php, install.php and upgrade.php
nl: Schrijf toegang vereist voor settings.php, install.php en upgrade.php

en: Year
nl: Jaar

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Yes
nl: Ja

en: You MUST have a valid database backup to continue. Please take and verify a backup and upgrade again.
nl: Je MOET een geldige database back-up hebben om door te gaan. Maak een back-up en verifieer deze, voer de upgrade vervolgens nogmaals uit.

en: You already own a display group called "%s". Please choose another name.
nl: Je bezit al een display groep genaamd "%s". Kies een andere naam.

en: You already own a layout called '%s'. Please choose another name.
nl: Je bent al eigenaar van layout '%s'. Kies een andere naam

en: You do not have permission to access this page.
nl: U heeft geen rechten om deze pagina te openen.

en: You do not have permission to alter/delete this media.
nl: U heeft geen rechten om deze media te wijzigen/verwijderen.

en: You do not have permission to change Display Groups on this display
nl: U heeft niet de juiste rechten om de display groepen voor dit display te wijzigen

en: You do not have permission to change this users homepage
nl: U heeft niet de juiste rechten om de startpagina van deze gebruiker aan te kunnen passen

en: You do not have permission to delete this campaign
nl: U heeft niet de juiste rechten om deze campagne te verwijderen

en: You do not have permission to edit this campaign
nl: U heeft niet de juiste rechten om deze campagne te wijzigen

en: You do not have permission to edit this display
nl: U heeft niet de juiste rechten om dit display te wijzigen

en: You do not have permission to edit this display group
nl: U heeft niet de juiste rechten om deze display groep te wijzigen

en: You do not have permission to edit this event.
nl: Je hebt geen toestemming deze gebeurtenis te wijzigen

en: You do not have permission to edit this profile
nl: Je hebt geen toestemming om dit profiel te bewerken

en: You do not have permission to use that dataset
nl: U heeft geen toestemming om die dataset te gebruiken

en: You do not have permission to view this display
nl: Je hebt geen rechten om dit display te bekijken

en: You do not have permissions to delete this layout
nl: U heeft niet de juiste rechten om deze layout te kunnen verwijderen

en: You do not have permissions to delete this region
nl: U heeft niet de juiste rechten om deze regio te kunnen verwijderen

en: You do not have permissions to delete this template
nl: U heeft niet de juiste rechten om deze template te kunnen verwijderen

en: You do not have permissions to edit this campaign
nl: U heeft niet de juiste rechten om deze campagne te wijzigen

en: You do not have permissions to edit this dataset
nl: U heeft niet de juiste rechten om deze dataset te wijzigen

en: You do not have permissions to edit this display group
nl: U heeft niet de juiste rechten om deze display groep te bewerken

en: You do not have permissions to edit this layout
nl: U heeft niet de juiste rechten om deze lay-out te wijzigen

en: You do not have permissions to edit this media
nl: U heeft niet de juiste rechten om deze media te wijzigen

en: You do not have permissions to edit this region
nl: U heeft niet de juiste rechten om deze regio aan te kunnen passen

en: You do not have permissions to edit this regions permissions
nl: U heeft niet de juiste rechten om de rechten van de regio aan te kunnen passen

en: You do not have permissions to view this layout
nl: U heeft niet de juiste rechten om deze lay-out te bekijken

en: You have exceeded your maximum number of licensed displays. %d
nl: U heeft het maximaal toegestane aantal gelicenseerde beeldschermen overschreden. %d

en: You have selected media that you no longer have permission to use. Please reload Library form.
nl: Je hebt media geselecteerd waarvoor je niet meer de juiste rechten hebt. Herlaad de bibliotheek.

en: You have selected media that you no longer have permission to use. Please reload the form.
nl: Je hebt media geselecteerd waarvoor je geen rechten meer hebt. Herlaad het formulier.

en: You may fill in the form while your file is uploading.
nl: Je mag het formulier invullen tijdens het uploaden van het bestand

en: You must enter a duration
nl: U dient een tijdsduur in te geven

en: You must enter a duration.
nl: Je moet een tijdsduur ingeven.

en: You must have allow_url_fopen = On in your PHP.ini file for RSS Feeds / Anonymous statistics gathering to function.
nl: U moet allow_url_fopen = ON hebben in je php.ini bestand voor RSS feeds / Anoniem statistieken verzamelen om te functioneren.

en: You probably want to allow larger files to be uploaded than is currently available with your PHP configuration.
nl: Waarschijnlijk wil je grotere bestanden kunnen uploaden dan op dit moment is ingesteld in je PHP configuratie.

en: You should also manually take a backup of your library.
nl: Maak ook handmatig een back-up van je bibliotheek

en: You should send your screenshot to info@xibo.org.uk with a reference to the Launchpad Question/Bug you have created previously.
nl: Gelieve uw schermafbeelding te versturen naar info@xibo.org.uk met een verwijzing naar het Launchpad Question/Bug dat u eerder gemaakt heeft.

en: Your consumer key is: %s
nl: Uw gebruikers key is: %s

en: Your consumer secret is: %s
nl: Uw gebruikers geheim is: %s

en: Your library is full. Library Limit: %s K
nl: Jouw bibliotheek is vol. Bibliotheek limiet: %s K

en: Your password does not meet the required complexity
nl: Uw wachtwoord voldoet niet aan de complexiteits-eisen

en: Your permissions to view a layout you are adding have been revoked. Please reload the Layouts form.
nl: Uw rechten om een lay-out te bekijken die u aan het toevoegen bent zijn ingetrokken. Herlaad het lay-out formulier

en: Your repeat until date is in the past. Cannot schedule events to repeat in to the past
nl: Jouw herhaalde gebeurtenis tot datum is in het verleden. Kan geen herhaalde gebeurtenis in het verleden inplannen.

en: Your start time is in the past. Cannot schedule events in the past
nl: Jouw starttijd is in het verleden. Kan geen gebeurtenis in het verleden inplannen.

en: Zip is not enabled on this server
nl: Zip is niet ingeschakeld op deze server

en: seconds
nl: seconden
