xibo - en to pl translation catalogue (622 entries)

en: # Layouts
pl: # Kompozycje

en: %d Media Items Assigned
pl: %d materiałów przydzielonych

en: A file exists with the name you gave for the Library Location. Please choose another location
pl: Istnieje już plik o nazwie podanej jako ścieżka dostępu do Biblioteki. Wybierz inną lokalizację

en: About
pl: O programie

en: Access Denied
pl: Dostęp zabroniony

en: Access denied
pl: Dostęp zabroniony

en: Action
pl: Operacja

en: Active
pl: Aktywny

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Application
pl: Dodaj Aplikację

en: Add Campaign
pl: Dodaj kampanię

en: Add Column
pl: Dodaj kolumnę

en: Add Counter
pl: Dodaj licznik

en: Add DataSet
pl: Dodaj zestaw danych

en: Add DataSet View
pl: Dodaj widok zestawu danych

en: Add Display Group
pl: Dodaj Grupę Ekranów

en: Add Help Link
pl: Dodaj odnośnik do Pomocy

en: Add Image
pl: Dodaj obraz

en: Add Layout
pl: Dodaj kompozycję

en: Add Media
pl: Dodaj Materiał

en: Add Media to the Library
pl: Dodaj Materiał do Biblioteki

en: Add Region
pl: Dodaj obszar

en: Add Shell Command
pl: Dodaj polecenie Shell

en: Add Text
pl: Dodaj tekst

en: Add User
pl: Dodaj Użytkownika

en: Add User Group
pl: Dodaj Grupę Użytkowników

en: Add Webpage
pl: Dodaj stronę WWW

en: Administration
pl: Administracja

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Allow PHP to open external URLs
pl: Otwieranie zdalnych URLi

en: An optional description of the Layout. (1 - 250 characters)
pl: Opcjonalny opis kompozycji (od 1 do 250 znaków)

en: Application
pl: Aplikacja

en: Applications
pl: Aplikacje

en: Are you sure you want to delete this media?
pl: Czy na pewno usunąć ten materiał?

en: Are you sure you want to delete this template?
pl: Czy na pewno usunąć ten szablon?

en: Are you sure you want to delete?
pl: Czy na pewno usunąć?

en: Are you sure you want to logout this user?
pl: Czy na pewno chesz wylogować tego użytkownika ?

en: Are you sure you want to send a Wake On Lan message to this display?
pl: Czy na pewno chcesz wysłać do tego ekranu komunikat Wake On Lan?

en: Assign
pl: Przypisz

en: Assign / Unassign
pl: Przypisz / Anuluj przypis

en: Assign an item from the Library
pl: Przypisz element z Biblioteki.

en: Assigned
pl: Przydzielony

en: Auditing
pl: Tryb Audytu

en: Authorized applications for user
pl: Autoryzowane aplikacje użytkownika

en: Automatically collect and export relevant information into a text file.
pl: Automatycznie pobierz i wyeksportuj niezbędne informacje do pliku tekstowego.

en: Available
pl: Dostępne

en: Background Image
pl: Obrazek tła

en: Backup File
pl: Plik kopii zapasowej

en: Before reporting a fault it would be appreciated if you follow the below steps.
pl: Przed zgłoszeniem usterki prosimy o wykonanie poniższych kroków.

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 till 32.
pl: Maska podsieci CIDR nie jest numerem z zakresu od 0 do 32.

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 to 32.
pl: Maska podsieci CIDR nie jest numerem z zakresu od 0 do 32.

en: Calendar Extension
pl: Moduł Calendar

en: Campaign Added
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby edytować tą kampanię

en: Campaign Deleted
pl: Kampania usunięta

en: Campaign Edited
pl: Kampania zmodyfikowana

en: Campaign ID is missing
pl: Brakuje ID kampanii

en: Campaign name cannot be empty
pl: Nazwa kampanii nie może być pusta.

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: Can not get Group information.
pl: Nie można pobrać informacji o Grupie.

en: Can not get group information.
pl: Nie można odczytać informacji o grupie.

en: Can not get the data row/column
pl: Nie można pobrać wiersza/kolumny danych

en: Can not have a display without a name
pl: Ekran musi mieć nazwę

en: Can not have an end time earlier than your start time
pl: Data rozpoczęcia nie może przekraczac daty zakończenia

en: Can't assign this menu item to this group
pl: Menu nie może zostać przydzielone do tej grupy

en: Can't assign this page to this group
pl: Nie można przypisać strony do tej grupy

en: Can't get this groups information
pl: Nie można pobrać informacji o tych grupach.

en: Can't remove this menu item from this group
pl: Nie można usunąć pozycji menu z tej grupy

en: Can't remove this page from this group
pl: Nie można usunąć tej strony z grupy.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot Edit this Display
pl: Nie można edytować tego Ekranu

en: Cannot delete this user, they have applications
pl: Nie można usunąć tego użytkownika, ma on aplikacje

en: Cannot delete this user, they have layouts
pl: Nie można usunąć tego użytkownika, ma on kompozycje

en: Cannot delete this user, they have media
pl: Nie można usunąć tego użytkownika, ma on materiały

en: Cannot delete this user, they have permissions to data sets
pl: Nie można usunąć tego użytkownika, ma on uprawnienia do zestawów danych

en: Cannot delete this user, they have permissions to display groups
pl: Nie można usunąć tego użytkownika, ma on uprawnienia do grup ekranów

en: Cannot delete this user, they have permissions to layouts
pl: Nie można usunąć tego użytkownika, ma on uprawnienia do kompozycji

en: Cannot delete this user, they have permissions to media
pl: Nie można usunąć tego użytkownika, ma on uprawnienia do materiałów

en: Cannot delete this user, they have permissions to media on layouts
pl: Nie można usunąć tego użytkownika, ma on uprawnienia do materiałów w kompozycjach

en: Cannot delete this user, they have permissions to regions on layouts
pl: Nie można usunąć tego użytkownika, ma on uprawnienia do obszarów w kompozycjach

en: Cannot delete this user, they have permissions to templates
pl: Nie można usunąć tego użytkownika, ma on uprawnienia do szablonów

en: Cannot delete this user, they have schedule detail records
pl: Nie można usunąć tego użytkownika, ma on przypisane dane planów zadań

en: Cannot delete this user, they have scheduled layouts
pl: Nie można usunąć tego użytkownika, ma on zaplanowane kompozycje

en: Cannot delete this user, they have templates
pl: Nie można usunąć tego użytkownika, ma on szablony

en: Cannot determine if this media has been used.
pl: Nie można określić czy materiał był używany.

en: Cannot edit dataset %s
pl: Nie można edytować zbioru danych %s

en: Cannot find this media item. Please refresh the region options.
pl: Nie można odnaleźć tego materiału. Odśwież opcje tego obszaru.

en: Cannot get list of display groups.
pl: Nie można wyświetlić listy Grup Ekranów

en: Cannot get the menu items for this Group.
pl: Nie można pobrać elementów menu dla tej Grupy.

en: Cannot locate the files for this media. Unable to delete.
pl: Nie można zlokalizować plików dla tego materiału. Nie można przeprowadzić operacji kasowania.

en: Cannot retrieve the Information relating to this layout. The layout may be corrupt.
pl: Nie można odczytać informacji dotyczących tej kompozycji. Kompozycja może być uszkodzona.

en: Cannot set audit to Off
pl: Nie można wyłączyć trybu audytu

en: Cannot set audit to On
pl: Nie można aktywować trybu audytu

en: Cannot switch modes.
pl: Nie udało się zmienić trybu.

en: Cant get this user's name. Please try another.
pl: Nie można przypisać tej nazwy użytkownika. Proszę podać inną.

en: Category
pl: Kategoria

en: Category is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
pl: Kategoria jest polem wymaganym. Musi mieć długość od 1 do 254 znaków.

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Change the Background Properties
pl: Zmień ustawienia tła

en: Check that the Environment passes all the Xibo Environment checks.
pl: Sprawdzenie, czy Twoje środowisko spełnia minimalne wymagania Xibo.

en: Click here to Export
pl: Kliknij tutaj aby dokonać eksportu

en: Click on the below link to open the bug report page for this Xibo release.
pl: Kliknij w poniższy link, aby automatycznie otworzyć stronę zgłaszania usterki dla tej wersji Xibo.

en: Click to delete this media
pl: Kliknij aby usunąć ten materiał

en: Click to edit this media
pl: Kliknij aby edytować ten materiał

en: Click to show more time information
pl: Więcej informacji o czasie

en: Close
pl: Zamknij

en: Collect and Save Data
pl: Pobierz i zapisz niezbędne informacje.

en: Collect auditing from this client. Should only be used if there is a problem with the display.
pl: Pobieraj informacje audytu od tego klienta. Powinno być aktywne tylko w przypadku problemów.

en: Column Deleted
pl: Kolumna usunięta

en: Column Edited
pl: Kolumna zmodyfikowana

en: Column Order
pl: Kolejność kolumn

en: Columns for %s
pl: Kolumny w %s

en: Content
pl: Materiały

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy a Layout.
pl: Kopiuj Kompozycję

en: Could Not Complete, Duplicate User Name Exists
pl: Operacja nie powiodła się, istnieje już użytkownik o tej nazwie

en: Could not Copy All Campaign Security
pl: Nie udało się skopiować wszystkich zabezpieczeń kampanii

en: Could not Copy All Layout Media Security
pl: Nie udało się skopiować wszystkich zabezpieczeń materiałów kompozycji

en: Could not Copy All Layout Region Security
pl: Nie udało się skopiować wszystkich zabezpieczeń obszarów kompozycji

en: Could not Copy Layout Media Security
pl: Nie udało się skopiować zabezpieczeń materiałów kompozycji

en: Could not INSERT a new Schedule
pl: Nie można dodać harmonogramu

en: Could not Link Campaign to Group
pl: Nie udało się dołączyć kampanii do grupy

en: Could not Link DataSet to Group
pl: Nie udało się dołączyć zbioru danych do grupy

en: Could not Link Display Group to Display
pl: Nie udało się skojarzyć Grupy Ekranów z Ekranem

en: Could not Link Display Group to User Group
pl: Nie udało się dołączyć Grupy Ekranów do Grupy Użytkowników

en: Could not Link Layout Media to Group
pl: Nie udało się dołączyć materiałów kompozycji do grupy

en: Could not Link Layout Region to Group
pl: Nie udało się dołączyć obszarów kompozycji do Grupy

en: Could not Link Media to Group
pl: Nie udało się dołączyć materiałów do grupy

en: Could not Link User Group to User
pl: Nie udało się dołączyć Użytkownika do Grupy Użytkowników

en: Could not Unlink Campaign from Group
pl: Nie udało się odłączyć kampanii z grupy

en: Could not Unlink DataSet from Group
pl: Nie udało się odłączyć zbioru danych z grupy

en: Could not Unlink Display Group from Display
pl: Nie udało się usunąć skojarzenia Ekrany z Grupą Ekranów

en: Could not Unlink Display Group from User Group
pl: Nie udało się wykluczyć Grupy Ekranów z Grupy Użytkowników

en: Could not Unlink Groups from User
pl: Nie udało się odłączyć Grup od Użytkownika

en: Could not Unlink Layout Media from Group
pl: Nie udało się odłączyć materiałów kompozycji z grupy

en: Could not Unlink Layout Region from Group
pl: Nie udało się odłączyć obszarów kompozycji z Grupy

en: Could not Unlink Media from Group
pl: Nie udało się odłączyć materiałów z grupy

en: Could not Unlink User from User Group
pl: Nie udało się wykluczyć Użytkownika z Grupy Użytkowników

en: Could not Unlink all Users from User Group
pl: Nie udało się odłączyć wszyskich Użytkowników z Grupy Użytkowników

en: Could not add DataSet
pl: Nie udało się dodać zbioru danych

en: Could not add DataSet Column
pl: Nie udało się dodać kolumny zbioru danych

en: Could not add DataSet Data
pl: Nie udało się dodać materiałów zbioru danych

en: Could not add Display Group
pl: Nie udało się dodać Grupy Ekranów

en: Could not add Layout
pl: Nie udało się dodać kompozycji

en: Could not add User Group
pl: Nie można dodać Grupy Użytkowników

en: Could not add a display group for the new display.
pl: Nie udało się dodać grupy ekranów dla nowego ekranu.

en: Could not add a user group for this user.
pl: Nie można dodać grupy dla tego użytkownika.

en: Could not add display
pl: Nie udało się dodać ekranu.

en: Could not create the Library Location directory for you. Please ensure the webserver has permission to create a folder in this location, or create the folder manually and grant permission for the webserver to write to the folder.
pl: Niestety, próba utworzenia Biblioteki w podanym katalogu nie powiodła się. Upewnij się że serwer www ma wystarczające uprawnienia aby stworzyć ten katalog, lub stwórz podany katalog samodzielnie i nadaj mu odpowiedniej uprawnienia zezwalające serwerowi na tworzenie tam plików i podkatalogów.

en: Could not delete Data for Column/Row
pl: Nie udało się usunąć danych z kolumny/rzędu

en: Could not delete DataSet Column
pl: Nie udało się usunąć kolumny zbioru danych

en: Could not determine the Column Order
pl: Nie udało się określić kolejności kolumn

en: Could not edit DataSet Column
pl: Nie udało się edytować kolumny zbioru danych

en: Could not edit DataSet Data
pl: Nie udało się edytować materiałów zbioru danych

en: Could not edit Password
pl: Nie udało się zmodyfikować hasła

en: Could not edit User Group
pl: Nie można edytować Grupy Użytkowników

en: Could not link the new display with its group.
pl: Nie udało się przypisać nowego ekranu do tej grupy.

en: Could not link the new user with its group.
pl: Nie można skojarzyć nowego użytkownika z tą grupą.

en: Could not update Layout on Schedule
pl: Nie można zaktualizować Kompozycji w tym Zaplanowanym Zadaniu

en: Could not update display
pl: Nie udało się zaktualizować ekranu

en: Could not update this display with a new name.
pl: Nie udało się zaktualizować nazwy ekranu.

en: DOM Extension
pl: Moduł DOM

en: DOM XML Extension
pl: Moduł DOM XML

en: Dashboard
pl: Konsola

en: Data Added
pl: Dane dodane

en: Data Deleted
pl: Dane usunięte

en: Data Edited
pl: Dane zmodyfikowane

en: DataSet Added
pl: Zestaw danych dodany

en: DataSet Deleted
pl: Zestaw danych usunięty

en: DataSet Edited
pl: Zestaw danych zmodyfikowany

en: DataSet View
pl: Widok zestawu danych

en: DataSets
pl: Zbiory danych

en: Database error adding this link record.
pl: Błąd bazy danych podczas dodawania informacji.

en: Database error checking module
pl: Błąd bazy danych podczas sprawdzania modułu

en: Database error deleting this link record.
pl: Błąd bazy danych podczas usuwania danych.

en: Database error updating this link record.
pl: Błąd bazy danych podczas aktualizacji danych.

en: Date / Time Information
pl: Data i Czas

en: Debugging switched Off.
pl: Debugowanie deaktywowane.

en: Debugging switched On.
pl: Debugowanie aktywowane.

en: Default
pl: Domyślne

en: Default Layout
pl: Domyślna Kompozycja

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Campaign
pl: Usuń kampanię

en: Delete Display Group
pl: Usuń Grupę Ekranów

en: Delete Event.
pl: Usuń Zdarzenie.

en: Delete Group
pl: Usuń grupę

en: Delete Help Link
pl: Usuń odnośnik do Pomocy

en: Delete Media
pl: Usuń materiał

en: Delete this Column?
pl: Usunąć tą kolumnę?

en: Delete this DataSet?
pl: Usunąć ten zestaw danych?

en: Delete this Display?
pl: Usunąć ten Ekran?

en: Delete this User?
pl: Usunąć tego użytkownika ?

en: Delete this media
pl: Usuń ten materiał

en: Delete this region?
pl: Usunąć obszar?

en: Deleting media cannot be undone
pl: Usunięcia materiału nie można cofnąć

en: Describe the problem and upload the file you obtained earlier.
pl: Opisz problem oraz dołącz plik raportu wygenerowany chwilę wcześniej.

en: Description
pl: Opis

en: Description can not be longer than 254 characters
pl: Opis nie może być dłuższy niż 254 znaki

en: Design
pl: Projekt

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Display
pl: Ekran

en: Display %s with ID %d is now back online.
pl: Ekran %s o ID %d jest znowu dostępny.

en: Display %s with ID %d was last seen at %s.
pl: Ekran %s o ID %d ostatnio zgłosił się: %s

en: Display Group Added
pl: Grupa Ekranów dodana.

en: Display Group Deleted
pl: Grupa Ekranów usunięta

en: Display Group Edited
pl: Grupa Ekranów zmodyfikowana

en: Display Groups
pl: Grupy Ekranów

en: Display Saved.
pl: Ekran zmodyfikowany.

en: Displays
pl: Ekrany

en: Do you want to be notified by email if there is a problem with this display?
pl: Czy chcesz być powiadamiany maile gdy wystąpi problem z tym ekranem?

en: Done.
pl: Gotowe.

en: Drag or double click to move items between lists
pl: Przeciągnij lub podwójnie kliknij element aby przenieść go pomiędzy listami

en: Duration
pl: Długość

en: Duration is per item
pl: Czas trwania jest określany dla każdego elementu

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit Campaign
pl: Edytuj kampanię

en: Edit Column
pl: Edytuj kolumnę

en: Edit Counter
pl: Edytuj licznik

en: Edit DataSet
pl: Edytuj zestaw danych

en: Edit Default Layout
pl: Zmiana Domyślnej Kompozycji

en: Edit Display Group
pl: Edycja Grupy Ekranów

en: Edit Event
pl: Edytuj zdarzenie

en: Edit Help Link
pl: Edytuj odnośnik do Pomocy

en: Edit Module
pl: Edytuj moduł

en: Edit Shell Command
pl: Edytuj polecenie Shell

en: Edit Text
pl: Edytuj tekst

en: Edit Timeline
pl: Edytuj oś czasu

en: Edit Webpage
pl: Edytuj stronę WWW

en: Edit a Display
pl: Edycja Ekranu

en: Edit your Display
pl: Edytuj Ekran

en: Email Address
pl: Adres email

en: Email Alert
pl: Powiadomienie emailem

en: Email Alerts
pl: Powiadomienia Email

en: Email Test
pl: Testowe powiadomienie email

en: Empty Region
pl: Obszar pusty

en: Enabled
pl: Włączony

en: Error
pl: Błąd

en: Error adding this media to the library
pl: Nie udało się dodać materiału do biblioteki.

en: Error copying media.
pl: Błąd podczas kopiowania materiału

en: Error deleting media.
pl: Błąd podczas usuwania materiału

en: Error getting Campaign
pl: Błąd przy próbie odczytania kampanii

en: Error getting Display Group
pl: Błąd podczas pobierania Grupy Ekranów

en: Error getting Display Groups
pl: Błąd podczas pobierania Grup Ekranów

en: Error getting Displays
pl: Błąd podczas pobierania danych Ekranów

en: Error getting Help Link
pl: Błąd podczas pobierania linku do Pomocy

en: Error getting Layouts
pl: Błąd przy próbie odczytania kompozycji

en: Error getting Module
pl: Błąd przy próbie odczytania modułu

en: Error getting Users
pl: Błąd przy próbie odczytania Użytkowników

en: Error getting details for this event.
pl: Błąd podczas pobierania informacji o zdarzeniu

en: Error getting media extension before copy.
pl: Błąd podczas pobierania rozszerzenia materiału przed kopiowaniem.

en: Error getting type from a media item.
pl: Błąd podczas odczytywania typu dla materiału.

en: Error getting user information.
pl: Błąd podczas pobierania danych użytkownika.

en: Error listing Applications.
pl: Błąd podczas listowania aplikacji.

en: Error listing Log.
pl: Błąd podczas listowania logu.

en: Error querying for the Media information
pl: Błąd podczas pobierania informacji o materiale

en: Error retiring media.
pl: Błąd podczas wycofywania materiału.

en: Error retriving information necessary to delete this event
pl: Błąd podczas pobierania informacji potrzebnych do usunięcia tego Zdarzenia

en: Error updating this displays default layout.
pl: Błąd podczas aktualizacji domyślnej kompozycji tego ekranu.

en: Error updating this displays last accessed information.
pl: Nie udało się zaktualizować czasu ostatniego zgłoszenia ekranu.

en: Error updating user
pl: Błąd podczas uaktualniania danych użytkownika

en: Export
pl: Eksport

en: Export Database Backup
pl: Eksport kopii zapasowej bazy danych

en: Export Database. Right click to save as.
pl: Eksport bazy danych. Kliknięcie prawego przycisku umożliwia wybór opcji zapisz jako.

en: Export raw data to CSV
pl: Wyeksportuj surowe dane do CSV

en: Feed
pl: Kanał

en: Filter
pl: Filtr

en: First Shown
pl: Pierwszy wyświetlany

en: From Date
pl: Od daty

en: Function
pl: Funkcja

en: GD Extension
pl: Moduł GD

en: General
pl: Ogólne

en: Group
pl: Grupa

en: Group Members
pl: Ekrany należące do grupy

en: Group Name cannot be empty.
pl: Nazwa Grupy nie może być pusta.

en: Group membership set
pl: Przypisano do grupy

en: Groups
pl: Grupy

en: Header
pl: Nagłówek

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Help
pl: Pomoc

en: Help Link Added
pl: Link do Pomocy dodany

en: Help Link Deleted
pl: Link do Pomocy usunięty

en: Help Link Edited
pl: Link do Pomocy zmieniony

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Homepage has been set
pl: Strona domowa została ustawiona

en: However sometimes this will not be enough and you will be asked to put your Xibo installation into "Test" mode.
pl: Niestety, czasami może nie być to wystarczające do usunięcia usterki, w takim przypadku zostaniesz poproszony o przełączenie Xibo w Tryb Testowy.

en: IP Address
pl: Adres IP:

en: IP Address Incorrectly Formed
pl: Niewłaściwy format adresu IP

en: Image
pl: Obraz

en: Image Uri
pl: Uri obrazu

en: Image Uri is a required field.
pl: Uri obrazu jest polem wymaganym.

en: Import Database Backup
pl: Importuj zapasową kopię bazy danych

en: Incorrect Password Provided
pl: Podano nieprawidłowe hasło

en: Initial User Group
pl: Początkowa grupa użytkownika

en: Interleave Default
pl: Wpleć Domyślną

en: Invalid Media Inventory
pl: Błędny spis materiałów

en: Invalid file extension
pl: Błędne rozszerzenie pliku

en: It will be lost
pl: Zostaną one bezpowrotnie utracone

en: JSON Extension
pl: Moduł JSON

en: Last Accessed
pl: Ostatnie Zgłoszenie

en: Last Page
pl: Ostatnia strona

en: Last Shown
pl: Ostatni wyświetlany

en: Layout
pl: Kompozycje

en: Layout Copied
pl: Kompozycja Skopiowana

en: Layout Details Changed.
pl: Szczegóły Kompozycji zmodyfikowane.

en: Layout Name must be between 1 and 50 characters
pl: Nazwa Kompozycji musi składać się z 1 do 50 znaków

en: Layout has no associated Campaign, corrupted Layout
pl: Kompozycja nie ma przydzielonej kampanii, uszkodzona kompozycja

en: Layouts
pl: Kompozycje

en: Layouts Added to Campaign
pl: Kompozycje dodane do kampanii

en: Layouts on Campaign
pl: Kompozycje w kampanii

en: Library
pl: Biblioteka

en: Library Location
pl: Lokalizacja Biblioteki

en: Library Media
pl: Materiały Biblioteki

en: License
pl: Licencja

en: Link
pl: Odnośnik

en: Link is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
pl: Odnośnik jest polem wymaganym. Musi mieć długość odz 1 do 254 znaków.

en: Linux Command
pl: PolecenieLinux

en: List Content
pl: Wyświetl zawartość

en: Local Date
pl: Data lokalna

en: Local Time
pl: Czas lokalny

en: Log
pl: Logi

en: Logged In
pl: Aktywny

en: Login
pl: Logowanie

en: Lower Row Limit
pl: Dolny limit wierszy

en: Mail sending FAILED
pl: NIE UDAŁO SIĘ wysłać powiadomienia

en: Mail sent OK
pl: Powiadomienie WYSŁANE

en: Maintenance Disabled
pl: Konserwacja Wyłączona

en: Maintenance key invalid.
pl: Klucz zezwalający na Konserwację jest błędny.

en: Maintenance tasks are disabled at the moment. Please enable them in the &quot;Settings&quot; dialog.
pl: Zadania konserwacyjne na chwilę obecną są wyłączone. Możesz je aktywować w Ustawieniach.

en: Make new copies of all media on this layout?
pl: Czy utworzyc nowe kopie wszystkich materiałów w tej kompozycji?

en: Manage Membership
pl: Zarządzanie Przynależnością

en: Media
pl: Materiały

en: Media Inventory
pl: Spis materiałów

en: Media you own already has this name. Please choose another.
pl: Posiadasz już materiał o takiej nazwie. Wybierz inny.

en: Menu Item
pl: Element Menu

en: Menu Item Security
pl: Uprawnienia dostępu do pozycji menu

en: Menu Security
pl: Uprawnienia dostępu do menu

en: Message
pl: Wiadomość

en: Module Config Locked
pl: Konfiguracja modułu zablokowana

en: Module Edited
pl: Moduł zmodyfikowany

en: Module ID is missing
pl: Brakuje ID modułu

en: Modules
pl: Moduły

en: My Applications
pl: Moje aplikacje

en: Name
pl: Nazwa

en: Name is a required field.
pl: Nazwa jest polem wymaganym.

en: Name must be between 1 and 50 characters
pl: Nazwa musi składać się z 1 do 50 znaków

en: New Password
pl: Nowe hasło

en: New Passwords do not match
pl: Nowe hasła nie pasują do siebie

en: New list content value is invalid as it doesnt include values for existing data
pl: Zawartość listy jest nieprawidłowa, ponieważ nie zawiera wartości dla istniejących danych

en: Next
pl: Dalej

en: No
pl: Nie

en: No Display selected for Deletion.
pl: Nie wybrano Ekranów do usunięcia

en: No DisplayId Given
pl: Nie podano DisplayId

en: No IP Address Specified
pl: Nie podano adresu IP

en: No Layout selected
pl: Nie wybrano Kompozycji

en: No Module of this type found
pl: Nie znaleziono modułu tego typu

en: No User Id Present
pl: Brak Id użytkownika

en: No Version information - please contact technical support
pl: Brak informacji o wersji - proszę o kontakt z wsparciem technicznym

en: No display group found.
pl: Nie odnaleziono grupy.

en: No display groups selected
pl: Nie zaznaczono grupy ekranów

en: No displays selected
pl: Nie wybrano Ekranów

en: No layout information available, please refresh the page.
pl: Brak informacji o kompozycji, prosze odświeżyć stronę.

en: No layout selected
pl: Nie wybrano kompozycji

en: No layout/region information available, please refresh the page and try again.
pl: Brak informacji o kompozycji/obszarze, proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: No magic packet can been sent, since UDP is unsupported (not a registered socket transport)
pl: Nie można wysłać magicznego pakietu ponieważ UDP nie jest obsługiwane (not a registered socket transport)

en: No media to assign
pl: Brak materiałów do przydzielenia

en: No media to reorder
pl: Brak mediów do zmiany kolejności

en: No menu provided
pl: Brak menu

en: No module type given
pl: Nie podano typu modułu

en: No permissions for this menu.
pl: Nie masz uprawnień do tego menu

en: No region ID provided, cannot delete
pl: Brak ID Obszaru, nie można usunąć

en: None
pl: Brak

en: Not a valid uploaded file
pl: Przesłano niepoprawny plik

en: Notes
pl: Notatki

en: Number of Items
pl: Liczba elementów

en: Number of Plays
pl: Liczba odtworzeń

en: OAuth Access Log
pl: Log dostępu OAuth

en: Offset Left
pl: Przesunięcie od lewej

en: Offset Top
pl: Przesunięcie od góry

en: Old Password
pl: Stare hasło

en: Only an adminitrator can export a database
pl: Tylko administrator może eksportować bazę danych

en: Only an adminitrator can import a database
pl: Tylko administrator może importować bazę danych

en: Options
pl: Opcje

en: Order
pl: Kolejność

en: Order Changed
pl: Kolejność zaktualizowana

en: Owner
pl: Właściciel

en: PHP GD extension to function.
pl: rozszerzenie PHP GD do tej funkcji.

en: PHP JSON extension required to function.
pl: rozszerzenie PHP JSON jest wymagane dla tej funkcji.

en: PHP SOAP extension required to function.
pl: rozszerzenie PHP SOAP wymagane dla tej funkcji .

en: Page
pl: Strona

en: Page Security
pl: Uprawnienia dostępu do stron

en: Password
pl: Hasło

en: Password Changed
pl: Hasło zmienione

en: Path
pl: Ścieżka

en: Pattern of MAC-address is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or letter)
pl: Adres MAC nie jest w formacie "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = cyfra lub litera)

en: Pattern of SecureOn-password is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or CAPITAL letter)
pl: Hasło SecureOn nie jest w formacie "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = cyfra lub DUŻA litera)

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Permissions Changed
pl: Uprawnienia zmienione

en: Please enter a User Name.
pl: Proszę podać nazwę użytkownika.

en: Please enter a display group name
pl: Podaj nazwę grupy ekranów

en: Please note: The folder location for mysqldump must be available in your path environment variable for this to work and the php "exec" command must be enabled.
pl: Uwaga: Aby ta funkcja zadziałała lokalizacja folderu na zrzut bazy danych mysql musi być podana w zmiennej "path environment" a komenda php "exec" musi być włączona.

en: Please save this file to your PC.
pl: Zapisz ten plik lokalnie na swoim komputerze.

en: Please select a DataSet
pl: Proszę wybrać zestaw danych

en: Please select from the following options
pl: Proszę wybrać spośród następujących opcji

en: Port is not a number within the range of 0 till 65536. Port Provided:
pl: Port nie jest numerem z zakresu od 0 do 65536. Podano numer portu:

en: Properties
pl: Właściwości

en: Recreate the Problem in a new window and Capture a screenshot.
pl: Doprowadź do powstania problemu w nowym oknie, wykonaj zrzut ekranu z błędem.

en: Recreate the Problem in a new window.
pl: Doprowadź ponownie do powstania problemu w nowym oknie.

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Region
pl: Obszar

en: Region Added.
pl: Dodano obszar.

en: Region Deleted.
pl: Usunięto obszar.

en: Region Options
pl: Ustawienia Regionu

en: Region Timeline
pl: Oś czasu dla regionu

en: Register
pl: Rejestruj

en: Registration for Consumer Information
pl: Rejestracja Informacji dotyczących Konsumenta

en: Report Fault
pl: Zgłoszenie Usterki

en: Report a fault with Xibo
pl: Zgłoś usterkę w Xibo

en: Request authorized. Please return to your application.
pl: Żądanie autoryzowane. Powróć do swojej aplikacji.

en: Resolution
pl: Rozdzielczość

en: Retest
pl: Resetuj

en: Retire this layout or not? It will no longer be visible in lists
pl: Oznaczyć tę kompozycję jako wycofaną? Nie będzie ona widoczny w liście dostępnych kompozycji.

en: Retire this media
pl: Wycofaj ten materiał

en: Retired
pl: Wycofany

en: Return to the Region Options
pl: Powrót do Ustawień Obszaru

en: Retype New Password
pl: Powtórz nowe hasło

en: SOAP Extension
pl: Moduł SOAP

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Order
pl: Zapisz kolejność

en: Save Template
pl: Zapisz Szablon

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Schedule Now
pl: Zaplanuj teraz

en: Security Group
pl: Uprawnienia dostępu do Grup

en: Select a file to import and then click the import button below. You will be taken to another page where the file will be imported.
pl: Wybierz plik do importu a następnie kliknij przycisk import poniżej. Zostaniesz przeniesiony do następnej strony gdzie plik zostanie zaimportowany.

en: Select the background image from the library
pl: Wybierz obrazek tła z zasobów

en: Send
pl: Wyślij

en: Sending test email to %s.
pl: Wysyłam testowe powiadomienie na adres %s

en: Sequence
pl: Kolejność

en: Server Key
pl: Klucz Serwera

en: Server switched to Production Mode
pl: Serwer przełączony w Tryb Produkcyjny

en: Server switched to Test Mode
pl: Serwer przełączony w Tryb Testowy

en: Session
pl: Obsługa sesji.

en: Sessions
pl: Sesje

en: Set Homepage
pl: Ustaw stronę domową

en: Set the homepage for this user
pl: Ustaw stronę domową tego użytkownika

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show the table headings?
pl: Pokazać nagłówki kolumn?

en: Size
pl: Rozmiar

en: Sorry, you are not allowed to directly access this page.<br /> Please press the back button in your browser.
pl: Niestety, nie masz uprawnień bezpośredniego dostępu do tej strony.<br /> Naciśnij przycisk wstecz w przeglądarce.

en: Start
pl: Początek

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Switch to Production Mode
pl: Przełącz w Tryb Produkcyjny

en: Switch to Production Mode.
pl: Przełącz w Tryb Produkcyjny.

en: Switch to Test Mode
pl: Przełącz w Tryb Testowy

en: Switch to Test Mode.
pl: Przełącz w Tryb Testowy.

en: System Date
pl: Data systemowa

en: System Time
pl: Czas systemowy

en: Tags
pl: Tagi

en: Tags can not be longer than 254 characters
pl: Tag nie może być dłuższy niż 254 znaki

en: Take the items from the beginning or the end of the list
pl: Wybierz elementy z początku lub końca listy

en: Templates
pl: Szablony

en: The Category for this Help Link
pl: Kategoria dla tego donośnika do Pomocy

en: The Default Layout to Display where there is no other content.
pl: Domyślna Kompozycja dla Ekranu, używana jeżeli ekran nie wyświetla innej zawartości.

en: The Display has been Deleted
pl: Ekran został usunięty

en: The Event has been Added.
pl: Zdarzenie zostało dodane.

en: The Event has been Deleted.
pl: Zdarzenie zostało usunięte.

en: The Event has been Modified.
pl: Zdarzenie zostało zmodyfikowane.

en: The Event has been Scheduled
pl: Zdarzenie zostało zaplanowane

en: The Layout has been Deleted
pl: Kompozycja została usunięta

en: The Library Location you gave is not empty. Please give the location of an empty folder
pl: Podany katalog Biblioteki nie jest pusty. Podaj scieżkę dostępu do pustego katalogu.

en: The Library Location you gave is not writable by the webserver. Please fix the permissions and try again.
pl: Podany katalog Biblioteki nie jest dostępny do zapisy dla serwera www. Popraw uprawnienia katalogu i spróbuj ponownie.

en: The Link to open for this help topic and category
pl: Odnośnik do otwarcia dla tego tematu i kategorii

en: The Name for this Campaign
pl: Nazwa jest polem wymaganym.

en: The Name of the Display - (1 - 50 characters).
pl: Nazwa Ekranu -  (od 1 do 50 znaków)

en: The Name of the Layout - (1 - 50 characters)
pl: Nazwa kompozycji - (od 1 do 50 znaków)

en: The Number of RSS items you want to display
pl: Liczba elementów RSS które chcesz wyświetlić

en: The Template has been Deleted
pl: Szablon został usunięty

en: The Topic for this Help Link
pl: Temat dla tego donośnika do Pomocy

en: The name cannot be longer than 100 characters
pl: Nazwa nie może być dłuższa niż 100 znaków

en: The value in Number of Items must be numeric.
pl: Wartość podana w polu Liczba elementów musi być liczbą.

en: There has been an application error.
pl: Wystąpił błąd w oprogramowaniu.

en: There is already dataset called '%s'. Please choose another name.
pl: Istnieje już zbiór danych o nazwie '%s'. Wybierz inną nazwę.

en: There is an error in the HTML/XML
pl: Jest błąd w HTML/XML

en: This Module does not exist
pl: Ten moduł nie istnieje

en: This display has no mac address recorded against it yet. Make sure the display is running.
pl: Ten ekran nie ma jeszcze zapisanego żadnego adresu MAC. Upewnij się. że ekran jest uruchomiony.

en: This media is in use, please retire it instead.
pl: Ten materiał jest w użyciu. Zamiast tego proszę oznaczyć tę kompozycję jako wycofaną.

en: This will create a dump file of your database that you can restore later using the import functionality.
pl: To stworzy plik zrzutu twojej bazy danych umożliwiający jej późniejsze odtworzenie przy pomocy funkcji import.

en: Tidy Logs
pl: Czyszczenie Logów

en: Tidy Stats
pl: Czyszczenie Statystyk

en: Timeline
pl: Oś czasu

en: Timestamp
pl: Znacznik czasu

en: Topic
pl: Temat

en: Topic is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
pl: Temat jest polem wymaganym. Musi mieć długość od 1 do 254 znaków.

en: Total Duration
pl: Całkowity czas trwania

en: Total Duration (s)
pl: Całkowity czas trwania (s)

en: Turn OFF Debugging
pl: WYŁĄCZ tryb debugowania.

en: Turn ON Debugging
pl: WŁĄCZ tryb debugowania.

en: Turn ON full auditing and debugging.
pl: WŁĄCZ tryb audytu i tryb debugowania.

en: Turn full auditing and debugging OFF.
pl: WYŁĄCZ tryb audytu i tryb debugowania.

en: Type
pl: Rodzaj

en: Unable to Add Help record
pl: Nie można dodać Wpisu Pomocy

en: Unable to Copy this Layout
pl: Nie udało się Skopiować tej Kompozycji

en: Unable to Delete Help record
pl: Nie można usunąć Wpisu Pomocy

en: Unable to Edit Help record
pl: Nie można edytować Wpisu Pomocy

en: Unable to Remove this media from the Layout
pl: Nie udało się usunąć tego elementu z Kompozycji

en: Unable to add Campaign, Step 1
pl: Nie można dodać kampanii, Krok 1

en: Unable to assign to the Region
pl: Nie można dodać do Obszaru

en: Unable to copy layout
pl: Nie można skopiować kompozycji

en: Unable to create Module [No registered modules of this type] - please refer to the Module Documentation.
pl: Nie można utworzyć modułu [Brak modułów tego typu] - proszę odwołać się do dokumentacji modułów.

en: Unable to create Module [No type given] - please refer to the Module Documentation.
pl: Nie można utworzyć moduły [Nie podano typu] - proszę odwołać się do dokumentacji modułów.

en: Unable to delete Campaign
pl: Nie można usunąć kampanii

en: Unable to delete Display Group.
pl: Nie udało się usunąć Grupy Ekranów

en: Unable to delete Schedule records for this DisplayGroup.
pl: Nie udało się usunąc wpisów Harmonogramu dla tej Grupy Ekranów

en: Unable to delete User Group.
pl: Nie udało się usunąć Grupy Użytkowników

en: Unable to delete campaign
pl: Nie można usunąć kampanii

en: Unable to delete install.php. Please ensure the webserver has permission to unlink this file and retry
pl: Nie udało się usunąć pliku install.php. Upewnij się, że serwer www ma odpowiednie uprawnienia i spróbuj ponownie.

en: Unable to delete layout
pl: Nie można usunąć kompozycji

en: Unable to delete schedule record for this Event.
pl: Nie można usunąć harmonogramu dla tego zdarzenia.

en: Unable to delete schedule records for this Display Group.
pl: Nie można usunąć harmonogramu dla tej Grupy Ekranów.

en: Unable to delete schedule records for this Event and DisplayGroup.
pl: Nie można usunąć harmonogramu dla tego Zdarzenia i Grupy Ekranów

en: Unable to delete schedule records for this Event.
pl: Nie można usunąć harmonogramu dla tego zdarzenia.

en: Unable to determine permissions
pl: Nie można określić uprawnień

en: Unable to edit Campaign, Step 1
pl: Nie można edytować kampanii, Krok 1

en: Unable to edit the display groups for this Event.
pl: Nie można zmodyfikować Group Ekranów dla tego Zdarzenia.

en: Unable to find the column headings
pl: Nie można odnaleźć nagłówków kolumn

en: Unable to find the number of data points
pl: Nie można odnaleźć liczby punktów danych

en: Unable to get DataSet information
pl: Nie można pobrać informacji o zestawie danych

en: Unable to get Library Media Ran
pl: Nie można uzyskać listy odtworzonych materiałów dla biblioteki

en: Unable to get group information for dataset
pl: Nie można uzyskać informacji o grupach dla zestawu danych

en: Unable to get group information for layout
pl: Nie można uzyskać informacji o grupach dla kompozycji

en: Unable to get group information for media
pl: Nie można uzyskać informacji o grupach dla materiałów

en: Unable to get group information for template
pl: Nie można uzyskać informacji o grupach dla szablonu

en: Unable to get list of campaigns
pl: Nie można uzyskać listy kampanii

en: Unable to get permissions for this Campaign
pl: Nie udało się odczytać uprawnień dla tej kampanii

en: Unable to get permissions for this dataset
pl: Nie udało się odczytać uprawnień dla tego zestawu danych

en: Unable to get the DisplayGroup for this Display
pl: Nie udało się sprawdzić Grupy Ekranów dla tego Ekranu

en: Unable to get the Inventory for this Display
pl: Nie udało się odczytać spisu dla tego Ekranu

en: Unable to get the Mac or Client Address
pl: Nie można uzyskać Mac lub adresu klienta

en: Unable to get the Resolution information
pl: Nie można pobrać informacji o Rozdzielczości.

en: Unable to get the UserGroup for this User.
pl: Nie udało się odczytać Grupy Użytkowników dla tego Użytkownika

en: Unable to get the default layout
pl: Nie można uzyskać domyślnego układu

en: Unable to get the list of modules
pl: Nie można uzyskać listy modułów

en: Unable to link Campaign to Layout
pl: Nie można dołączyć kampanii do kompozycji

en: Unable to log out this user
pl: Nie można wylogować tego użytkownika

en: Unable to set permissions
pl: Nie można ustawić uprawnień

en: Unable to unlink Campaign from Layout
pl: Nie można odłączyć kampanii od kompozycji

en: Unable to unlink all Layouts
pl: Nie można odłączyć wszystkich kompozycji

en: Unable to update background information
pl: Nie można zmienic ustawień tła

en: Unable to update module
pl: Nie można zmienić modułu

en: Unable to update the DisplayGroup for this Display
pl: Nie udało się zaktualizować Grupy Ekranów dla tego Ekranu

en: Unable to upload file
pl: Nie można przesłać pliku

en: Unable to write to settings.php. We already checked this was possible earlier, so something changed.
pl: Niestety, nie można zapisać pliku settings.php. Możliwość jego zapisu została sprawdzona wcześniej, prawdopodobnie uprawnienia pliku zostały zmienione w trakcie pracy instalatora.

en: Unabled to get Data Column information
pl: Nie można pobrać informacji o kolumnie danych.

en: Unassign from this region and retire
pl: Odłącz od tego obszaru i wycofaj

en: Unassign from this region only
pl: Odłącz tylko od tego obszaru

en: Unknown Error
pl: Nieznany Błąd

en: Unknown User
pl: Nieznany użytkownik

en: Unknown error editing %s
pl: Nieznany błąd podczas edycji %s

en: Unknown error setting this users homepage
pl: Nieznany błąd podczas ustawiania strony domowej tego użytkownika

en: Unsigned requests are not allowed to the authorize page.
pl: Niepodpisane żądania nie są dozwolone dla strony obsługującej autoryzację

en: Update Interval (mins)
pl: Odstęp pomiędzy aktualizacjami (min)

en: Update of settings failed
pl: Aktualizacja ustawień nie powiodła się

en: Upper Row Limit
pl: Górny limit wierszy

en: User Deleted.
pl: Użytkownik Usunięty.

en: User Logged Out.
pl: Użytkownik wylogowany

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User Type
pl: Rodzaj użytkownika

en: User does not have a group and Xibo is unable to add one.
pl: Użytkownik nie ma przypisanej grupy, a nie udało się stworzyć nowej.

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Using "fwrite()" failed, due to error:
pl: Uzycie "fwrite()" nie powiodło się z powodu następującego błędu:

en: Using "socket_sendto()" failed, due to error:
pl: Użycie "socket_sendto()" nie powiodło się z powodu następującego błędu:

en: Using "socket_set_option()" failed, due to error:
pl: Użycie "socket_set_option()" nie powiodło się z powodu następującego błędu:

en: Using fsockopen() failed, due to denied permission
pl: Uzycie fsockopen() nie powiodło się z powodu odrzucenia uprawnień

en: Valid Extensions
pl: Obowiązujące rozszerzenia

en: Video
pl: Wideo

en: View
pl: Wyświetl

en: View Columns
pl: Przeglądaj kolumny

en: View Data
pl: Przeglądaj dane

en: Wake On Lan
pl: Wake On LAN

en: Wake On Lan Failed as there are no functions available to transmit it
pl: Nie udało się zastosować Wake On Lan ponieważ nie są dostępne żadne funkcje do jej transmisji

en: Wake on Lan command sent.
pl: Komenda Wake On LAN wysłana

en: Warning: Importing a file here will overwrite your existing database. This action cannot be reversed.
pl: Uwaga: Importowanie pliku w tym miejscu spowoduje nadpisanie istniejącej bazy danych. Tej czynności nie da się odwrócić.

en: We will do our best to use the information collected above to solve your issue.
pl: Postaramy się usunąć usterkę korzystając z informacji zawartych w pliku.

en: What is the initial user group for this user?
pl: Jaka jest początkowa grupa tego użytkownika?

en: When Enabled users will be able to add media using this module
pl: Jeśli zostanie włączony użytkownicy będą mogli dodawać materiały przy użyciu tego modułu

en: Windows Command
pl: Polecenie Windows

en: Yes
pl: Tak

en: You MUST have a valid database backup to continue. Please take and verify a backup and upgrade again.
pl: Wymagana aktualna kopia zapasowa bazy danych do kontynuacji. Prosimy o weryfikację kopii zapasowej oraz ponowną aktualizację.

en: You already own a layout called '%s'. Please choose another name.
pl: Posiadasz już kompozycję o nazwie '%s'. Wybierz inną nazwę.

en: You do not have permission to access this page.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby wyświetlić tę stronę.

en: You do not have permission to alter/delete this media.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby zmieniać/usuwać ten materiał

en: You do not have permission to change Display Groups on this display
pl: Nie masz uprawnień aby zmieniać grupy ekranów dla tego wyświetlacza

en: You do not have permission to change this users homepage
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby zmienić stronę domową tego użytkownika

en: You do not have permission to delete this campaign
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby usunąć tą kampanię

en: You do not have permission to edit this campaign
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby edytować tą kampanię

en: You do not have permission to edit this display
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby edytować ten ekran

en: You do not have permission to edit this display group
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby edytować tą grupę ekranów

en: You do not have permission to edit this event.
pl: Nie masz uprawnień do modyfikacji tego zdarzenia.

en: You do not have permission to use that dataset
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby korzystać z tego zestawu danych

en: You do not have permission to view this display
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby wyświetlić ten ekran

en: You do not have permissions to delete this layout
pl: Nie masz uprawnień do usunięcia tego regionu

en: You do not have permissions to delete this region
pl: Nie masz uprawnień do usunięcia tego regionu

en: You do not have permissions to delete this template
pl: Nie masz uprawnień do usunięcia tego szablonu

en: You do not have permissions to edit this campaign
pl: Nie masz uprawnień do modyfikacji tej kampanii

en: You do not have permissions to edit this dataset
pl: Nie masz uprawnień do edycji tego zestawu danych

en: You do not have permissions to edit this display group
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby edytować tą grupę ekranów

en: You do not have permissions to edit this layout
pl: Nie masz uprawnień do modyfikacji tej kompozycji

en: You do not have permissions to edit this media
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby edytować ten materiał

en: You do not have permissions to edit this region
pl: Nie masz uprawnień do modyfikacji tego regionu

en: You do not have permissions to edit this regions permissions
pl: Nie masz uprawnień do modyfikacji uprawnień tego regionu

en: You have exceeded your maximum number of licensed displays. %d
pl: Przekroczyłeś swoją maksymalną liczbę licencjonowanych ekranów. %d

en: You have selected media that you no longer have permission to use. Please reload Library form.
pl: Wybrałeś materiały do których nie masz już uprawnień. Przeładuj formularz biblioteki.

en: You must enter a duration
pl: Musisz podać czas trwania

en: You must enter a duration.
pl: Musisz podać czas trwania

en: You should send your screenshot to info@xibo.org.uk with a reference to the Launchpad Question/Bug you have created previously.
pl: Wyślij zrzut ekranu na adres info@xibo.org.uk. Koniecznie dołącz niezbędne informacje na temat numeru zgłoszenia w Launchpad utworzonego odnośnie tej sprawy.

en: Your consumer key is: %s
pl: Twój klucz konsumenta to: %s

en: Your consumer secret is: %s
pl: Twoje hasło konsumenta to: %s

en: Your library is full. Library Limit: %s K
pl: Twoja biblioteka jest pełna. Limit biblioteki: %s K

en: Your password does not meet the required complexity
pl: Twoje hasło nie spełnia wymagań złożoności

en: Your permissions to view a layout you are adding have been revoked. Please reload the Layouts form.
pl: Twoje uprawnienia do podglądu dodawanej kompozycji zostały cofnięte. Przeładuj formularz kompozycji.

en: Your repeat until date is in the past. Cannot schedule events to repeat in to the past
pl: Dzień do którego zdarzenie ma być powtarzane już minął. Nie można zdefiniować powtarzającego się zdarzenia z datą zakończenia w przeszłości.

en: Your start time is in the past. Cannot schedule events in the past
pl: Czas rozpoczęcia tego zdarzenia juz minął. Nie można planować zdarzeń rozpoczynających się w przeszłości.

en: seconds
pl: sek.
