xibo - en to sl translation catalogue (280 entries)

en: A file exists with the name you gave for the Library Location. Please choose another location
sl: Mapa z imenom, ki ste ga posredovali že obstaja za namestitveno mapo knjižnice. Prosim določite drugega.

en: About
sl: O

en: Action
sl: Dejanje

en: Active
sl: Aktivno

en: Add
sl: Dodaj

en: Add Display Group
sl: Dodaj zaslonsko skupino

en: Add Image
sl: Dodaj sliko

en: Add Layout
sl: Dodaj postavitev

en: Add Media
sl: Dodaj vsebino

en: Add Media to the Library
sl: Dodaj vsebine v knjižnico

en: Add Region
sl: Dodaj regijo.

en: Add User
sl: Dodaj uporabnika

en: Allow PHP to open external URLs
sl: Omogočite v PHP odpiranje zunanjih URL-jev.

en: An optional description of the Layout. (1 - 250 characters)
sl: Podrobnejši opis predvajalnega razporeda. (1 - 250 znakov)

en: Are you sure you want to delete?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati?

en: Are you sure you want to logout this user?
sl: Ali ste prepričani, da želite odjaviti uporabnika?

en: Assign
sl: Dodeli

en: Assign / Unassign
sl: Dodeli / odvzemi

en: Assign an item from the Library
sl: Dodeli vsebino iz knjižnice

en: Assigned
sl: Dodeljeno

en: Auditing
sl: Analiziram

en: Automatically collect and export relevant information into a text file.
sl: Avtomatsko shrani in izvozi relevantne informacije v tekstovno datoteko.

en: Background Image
sl: Slika ozadja

en: Before reporting a fault it would be appreciated if you follow the below steps.
sl: Preden sporočite napačno delovanje, bi prosili da sledite tem korakom.

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Calendar Extension
sl: razširitev s koledarjem

en: Can not get Group information.
sl: Ne uspem pridobiti informacij o skupini.

en: Can not get group information.
sl: Ne uspem pridobiti informacij o skupini.

en: Can not have a display without a name
sl: Ne morete imeti zaslona brez imena

en: Can not have an end time earlier than your start time
sl: Končni čas ne more biti prej kot začetni

en: Can't assign this menu item to this group
sl: Ne morem dodeliti elementa menuja k skupini

en: Can't assign this page to this group
sl: Ne morem dodeliti te strani tej skupini

en: Can't get this groups information
sl: Ne uspem pridobiti informacij o tej skupini

en: Can't remove this menu item from this group
sl: Ne morem odstraniti elementa menuja iz skupine

en: Can't remove this page from this group
sl: Ne morem odstraniti te strani iz skupine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cannot Edit this Display
sl: Ne uspem spremeniti tega zaslona.

en: Cannot find this media item. Please refresh the region options.
sl: Ne uspem najte medijske vsebine. Prosim osvežite nastavitve regije.

en: Cannot get the menu items for this Group.
sl: Ne uspem pridobiti menujskih elementov  za to skupino.

en: Cannot retrieve the Information relating to this layout. The layout may be corrupt.
sl: Ne uspem pridobiti informacij o tem predvajalnem razporedu. Verjetno se je pokvaril.

en: Cannot set audit to Off
sl: Ne uspem izklopit načina analize.

en: Cannot set audit to On
sl: Ne uspem vklopit načina analize.

en: Cannot switch modes.
sl: Ne morem zamenjati načina delovanja.

en: Change the Background Properties
sl: Spremeni nastavitve ozadja

en: Check that the Environment passes all the Xibo Environment checks.
sl: Preverite da okolje ustreza vsem Xibo kriterijem.

en: Click on the below link to open the bug report page for this Xibo release.
sl: Klikni na povezavo, da odpreš stran za prijavljanje napake za to različico Xibo.

en: Click to show more time information
sl: Klikni za več informacij

en: Close
sl: Zapri

en: Collect and Save Data
sl: Zberi in shrani podatke

en: Collect auditing from this client. Should only be used if there is a problem with the display.
sl: Zberi podatke analize tega odjemalca. Uporabljeni naj bodo samo če je problem s zaslonom.

en: Content
sl: Vsebina

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Could not INSERT a new Schedule
sl: Nisem uspel vstaviti novega urnika

en: Could not Link Display Group to Display
sl: Nisem uspel povezati zaslona s skupino zaslonov

en: Could not Link User Group to User
sl: Ne morem vzpostaviti povezave med uporabniško skupino in uporabnikom

en: Could not Unlink Display Group from Display
sl: Nisem uspel razvezati zaslona od skupine zaslonov

en: Could not Unlink User from User Group
sl: Ne morem prekiniti povezave med uporabniško skupino in uporabnikom

en: Could not add Display Group
sl: Nisem uspel dodat skupine zaslonov

en: Could not add User Group
sl: Nisem uspel dodati uporabniške skupine

en: Could not add a display group for the new display.
sl: Nisem uspel dodat skupine zaslonov za nov zaslon.

en: Could not add display
sl: Nisem uspel dodati zaslona

en: Could not create the Library Location directory for you. Please ensure the webserver has permission to create a folder in this location, or create the folder manually and grant permission for the webserver to write to the folder.
sl: Nisem uspel ustvariti imenika za Knjižnico na predlaganem mestu. Prosim preverite, da ima spletni strežnik pravice za ustvarjanje imenikov na tem mestu oziroma ustvarite imenik ročno in dodajte spletnemu strežniku pravice za pisanje v ustvarjenem imeniku.

en: Could not edit User Group
sl: Nisem uspel spremeniti uporabniške skupine

en: Could not link the new display with its group.
sl: Nisem uspel povezato novega zaslona z njegovo skupino.

en: Could not link the new user with its group.
sl: Ne morem povezati novega uporabnika z njegovo skupino.

en: Could not update Layout on Schedule
sl: Nisem uspel posodobiti razporeditve za ta urnik

en: Could not update display
sl: Nisem uspel posodobiti zaslona.

en: Could not update this display with a new name.
sl: Nisem uspel posodobiti zaslona z novim imenom.

en: DOM Extension
sl: DOM razširitev

en: DOM XML Extension
sl: DOM XML razširitev

en: Dashboard
sl: Domov

en: Database error adding this link record.
sl: Napaka v zbirki podatkov, dodajam to povezavo med vnose.

en: Database error deleting this link record.
sl: Napaka v zbirki podatkov, dodajam to povezavo med vnose.

en: Database error updating this link record.
sl: Napaka v zbirki podatkov, dodajam to povezavo med vnose.

en: Date / Time Information
sl: Podatki o datumu in času

en: Debugging switched Off.
sl: Razhroščevanje izklopljeno.

en: Debugging switched On.
sl: Razhroščevanje vklopljeno.

en: Default
sl: Privzeto

en: Default Layout
sl: Privzeta predvajalna vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete Display Group
sl: Izbriši skupine zaslonov

en: Delete Event.
sl: Zbriši dogodek.

en: Delete Group
sl: Zbriši skupino

en: Delete this Display?
sl: Izbrišem ta zaslon?

en: Delete this User?
sl: Izbrišem uporabnika?

en: Delete this region?
sl: Izbrišem regijo?

en: Describe the problem and upload the file you obtained earlier.
sl: Opišite problem in naložite datoteko, ki ste jo shranili.

en: Description
sl: Opis

en: Description can not be longer than 254 characters
sl: Opis ne more biti daljši od 254 znakov

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Display
sl: Zaslon

en: Display %s with ID %d was last seen at %s.
sl: Zaslon %s s številko ID %d je bil nazadnje viden pri %s.

en: Display Group Added
sl: Skupina zaslonov dodana

en: Display Group Deleted
sl: Skupina zaslonov izbrisana

en: Display Group Edited
sl: Skupina zaslonov spremenjena

en: Display Groups
sl: Skupine zaslonov

en: Display Saved.
sl: Zaslon shranjen.

en: Displays
sl: Zasloni

en: Do you want to be notified by email if there is a problem with this display?
sl: Želite biti obveščeni po elektronski pošti v primeru napak na tem zaslonu?

en: Done.
sl: Končano.

en: Duration
sl: Čas predvajanja

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit Display Group
sl: Spremeni skupine zaslonov

en: Edit Event
sl: Uredi dogodek

en: Edit a Display
sl: Uredi zaslon

en: Edit your Display
sl: Spremeni zaslon

en: Email Alert
sl: E-poštni alarm

en: Email Alerts
sl: Email obvestila

en: Email Test
sl: Preskusi e-pošto

en: Empty Region
sl: Sprazni regijo

en: Error
sl: Napaka

en: Error adding this media to the library
sl: Napaka pri vnosu vsebine v knjižnico

en: Error getting Display Group
sl: Napaka pri pridobivanju skupine zaslonov

en: Error getting Displays
sl: Napaka pri pridobivanju zaslonov

en: Error getting Help Link
sl: Napaka pri pridobivanju povezave za pomoč

en: Error getting Users
sl: Napaka pri pridobivanju uporabnikov

en: Error getting details for this event.
sl: Napaka pri pridobivanju podrobnosti dogodka.

en: Error getting type from a media item.
sl: Napaka pri pridobivanju vrste za vsebino

en: Error retriving information necessary to delete this event
sl: Napaka pri pridobivanju podatkov potrebnih za izbris tega dogodka.

en: Error updating this displays default layout.
sl: Napaka pri posodabljanju privzetega seznama predvajanja na tem zaslonu.

en: Error updating this displays last accessed information.
sl: Napaka pri posodabljanju informacije o zadnjem dostopu do zaslona.

en: Filter
sl: Filtriraj

en: From Date
sl: Od datuma

en: Function
sl: Funkcija

en: GD Extension
sl: GD razširitev

en: General
sl: Splošno

en: Group Members
sl: Člani skupine

en: Group Name cannot be empty.
sl: Ime skupine ne more biti prazno.

en: Group membership set
sl: Članstvo v skupini nastavljeno

en: Groups
sl: Skupine

en: Help
sl: Pomoč

en: However sometimes this will not be enough and you will be asked to put your Xibo installation into "Test" mode.
sl: Včasih pa to ni dovolj in vas bomo prosili da na vaši Xibo namestitvi vklopite "Test" način.

en: IP Address
sl: IP Naslov

en: Interleave Default
sl: Dodaj privzetega

en: It will be lost
sl: Izgubljen bo

en: JSON Extension
sl: JSON razširitev

en: Last Accessed
sl: Zadnji dostop

en: Last Page
sl: Zadnja stran

en: Layout
sl: Predvajalni razpored

en: Layout Details Changed.
sl: Podrobnosti predvajalnega razporeda spremenjene.

en: Layout Name must be between 1 and 50 characters
sl: Ime za predvajalni razpored mora imeti med 1 in 50 znaki.

en: Layouts
sl: Predvajalne vsebine

en: Library
sl: Knjižnica

en: Library Location
sl: Mesto knjižnice

en: License
sl: Licenca

en: Local Date
sl: Krajevni datum

en: Local Time
sl: Krajevni čas

en: Log
sl: Dnevnik

en: Logged In
sl: Prijavljen

en: Login
sl: Prijava

en: Mail sending FAILED
sl: Pošiljanje e-pošte je spodletelo

en: Mail sent OK
sl: uspešno odposlano

en: Maintenance Disabled
sl: Upravljanje ni na voljo

en: Maintenance key invalid.
sl: Ključ za upravljanje ni veljaven.

en: Maintenance tasks are disabled at the moment. Please enable them in the &quot;Settings&quot; dialog.
sl: Upravljanje je trenutno izklopljeno. Prosim vklopite ga v zavihku &quot;Nastavitve&quot;.

en: Manage Membership
sl: Upravljaj članstva

en: Menu
sl: Meni

en: Menu Item
sl: Predmet menija

en: Menu Item Security
sl: Varnost menujskih elementov

en: Menu Security
sl: Dostopnost menujev

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Next
sl: Naslednja

en: No
sl: Ne

en: No Display selected for Deletion.
sl: Noben zaslon ni označen za izbris.

en: No Layout selected
sl: Noben predvajalni razpored ni izbran

en: No display group found.
sl: Nisem našel skupin zaslonov.

en: No display groups selected
sl: Skupine zaslonov niso izbrane

en: No displays selected
sl: izbran ni noben zaslon

en: No layout information available, please refresh the page.
sl: Ni informacij o predvajalnem razporedu, prosim osvežite stran.

en: No layout selected
sl: Izbran ni noben razpored

en: No layout/region information available, please refresh the page and try again.
sl: Ni podatkov o predvajalnem razporedu ali regijah, prosim osvežite stran.

en: No menu provided
sl: Noben menu ni dostopen

en: No permissions for this menu.
sl: Nimate pravic za ta menu.

en: No region ID provided, cannot delete
sl: Ni podan ID regije, ne morem izbrisat

en: None
sl: Brez

en: Options
sl: Možnosti

en: Order Changed
sl: Spremenjen vrstni red

en: Owner
sl: Lastnik

en: Page
sl: Stran

en: Page Security
sl: Dostopnost  strani

en: Path
sl: Pot

en: Please enter a display group name
sl: Vpiši ime skupine zaslonov

en: Please save this file to your PC.
sl: Prosim shranite to datoteko na vaš računalnik.

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Recreate the Problem in a new window and Capture a screenshot.
sl: Ponovite težavo v novem oknu in posnemite zaslonsko sliko.

en: Recreate the Problem in a new window.
sl: Ponovite napako v novem oknu.

en: Refresh
sl: Osveži

en: Region Added.
sl: Regija dodana.

en: Region Deleted.
sl: Regija izbrisana.

en: Region Options
sl: Možnosti regije

en: Register
sl: Registracija

en: Report Fault
sl: Sporoči nedelovanje

en: Report a fault with Xibo
sl: Prijavi napako z Xibo

en: Resolution
sl: Ločljivost

en: Retest
sl: Ponovi test

en: Retire this layout or not? It will no longer be visible in lists
sl: Zastaram predvajalni razpored? Ne bo več videl v seznamu.

en: Retired
sl: Zastaran

en: Return to the Region Options
sl: Vrni se na nastavitve regije

en: SOAP Extension
sl: SOAP razširitev

en: Save
sl: Shrani

en: Save Template
sl: Shrani predlogo

en: Schedule
sl: Urnik

en: Security Group
sl: Varnost skupine

en: Select the background image from the library
sl: Iz knjižnice izberi sliko za ozadje.

en: Sending test email to %s.
sl: Pošiljanje poskusne pošte na naslov %s.

en: Server Key
sl: Strežniški ključ

en: Server switched to Production Mode
sl: Strežnik je zamenjal način delovanja v Produkcijski način.

en: Server switched to Test Mode
sl: Zamenjan način delovanja v način za preizkušanje

en: Session
sl: Seja

en: Sessions
sl: Seje

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Start
sl: Začetek

en: Statistics
sl: Statistika

en: Switch to Production Mode
sl: Zamenjaj način v produkcijski način

en: Switch to Production Mode.
sl: Zamenjaj način v produkcijski način

en: Switch to Test Mode
sl: Preklopite v testni način.

en: Switch to Test Mode.
sl: Preklopite v testni način.

en: System Date
sl: Sistemski datum

en: System Time
sl: Sistemski čas

en: Tags
sl: Oznake

en: Tags can not be longer than 254 characters
sl: Oznake ne morejo biti daljše od 254 znakov

en: Templates
sl: Predloge

en: The Default Layout to Display where there is no other content.
sl: Privzeta predvajalna vsebina za zaslon, kadar ni drugih objav.

en: The Display has been Deleted
sl: Zaslon je bil izbrisan

en: The Event has been Added.
sl: Dogodek dodan.

en: The Event has been Deleted.
sl: Dogodek je bil izbrisan

en: The Event has been Modified.
sl: Dogodek spremenjen.

en: The Layout has been Deleted
sl: Predvajalni razpored je bil izbrisan

en: The Library Location you gave is not empty. Please give the location of an empty folder
sl: Imenik za knjižnico ki ste ga predlagali ni prazen. Prosim podajte imenik, ki je prazen.

en: The Library Location you gave is not writable by the webserver. Please fix the permissions and try again.
sl: Spletni strežnik nima pravic za pisanje v imeniku knjižnice, ki ste ga podali. Prosim spremenite pravice dostopa in poskusite ponovno.

en: The Name of the Display - (1 - 50 characters).
sl: Ime zaslona - (1 - 50 črk)

en: The Name of the Layout - (1 - 50 characters)
sl: Ime predvajalnega razporeda - (1 - 50 znakov)

en: There has been an application error.
sl: Prišlo je do programske napake.

en: This Module does not exist
sl: Ta modul ne obstaja

en: Tidy Logs
sl: Počisti dnevnik

en: Tidy Stats
sl: Počisti statistiko

en: Timeline
sl: Časovnica

en: Turn OFF Debugging
sl: Izklopi razhroščevanje

en: Turn ON Debugging
sl: Vklopi razhroščevanje

en: Turn ON full auditing and debugging.
sl: Vklopi polno analizo in razhroščevanje.

en: Turn full auditing and debugging OFF.
sl: Izklopi polno analizo in razhroščevanje.

en: Type
sl: Vrsta

en: Unable to Copy this Layout
sl: Ne uspem kopirat seznama

en: Unable to Remove this media from the Layout
sl: Ne uspem odstraniti te vsebine iz predvajalnega razporeda

en: Unable to assign to the Region
sl: Ne uspem dodati v regijo

en: Unable to copy layout
sl: Ne uspem kopirat seznama

en: Unable to create Module [No registered modules of this type] - please refer to the Module Documentation.
sl: Ne morem ustvariti modula [Ne najdem vnosa v podatkovni zbirki] - prosim obrnite se na navodila za module.

en: Unable to create Module [No type given] - please refer to the Module Documentation.
sl: Ne uspem ustvariti modula [vrsta ni navedena] - prosim poglejte v navodila o modulih.

en: Unable to delete Display Group.
sl: Nisem uspel izbrisat skupine zaslonov

en: Unable to delete Schedule records for this DisplayGroup.
sl: Ne uspem izbrisati vnosov v urnik za to skupino zaslonov.

en: Unable to delete User Group.
sl: Ne morem izbrisati uporabniške skupine.

en: Unable to delete install.php. Please ensure the webserver has permission to unlink this file and retry
sl: Datoteke install.php ni mogoče izbrisati. Prosimo, preverite, če ima spletni strežnik pravico, da razveže to datoteko in poskusite ponovno

en: Unable to delete schedule record for this Event.
sl: Iz urnika ne uspem izbrisati vnosa za ta dogodek.

en: Unable to delete schedule records for this Display Group.
sl: Nisem uspel izbrisati vnosov v urnik za to skupino zaslonov.

en: Unable to delete schedule records for this Event and DisplayGroup.
sl: Ne uspem izbrisati vnosov v urnik za ta dogodek in zaslonsko skupino.

en: Unable to delete schedule records for this Event.
sl: Ne uspem izbrisati vnosov za ta dogodek.

en: Unable to edit the display groups for this Event.
sl: Ne uspem spreminjati skupine zaslonov za ta dogodek.

en: Unable to get the DisplayGroup for this Display
sl: Ne uspem pridobiti skupine zaslonov za ta zaslon

en: Unable to get the Resolution information
sl: Ne uspem pridobiti informacij o ločljivosti

en: Unable to get the default layout
sl: Ne uspem dobiti privzetega seznama predvajanja

en: Unable to log out this user
sl: Ne uspem odjaviti uporabnika

en: Unable to update background information
sl: Ne uspem posodobiti informacij o ozadju

en: Unable to update the DisplayGroup for this Display
sl: Ne uspem posodobit skupine zaslonov za ta zaslon

en: Unable to write to settings.php. We already checked this was possible earlier, so something changed.
sl: V settings.php ni mogoče pisati. Preverili smo, da je prej to bilo možno, tako da se je moralo nekaj spremeniti.

en: Unknown Error
sl: Neznana napaka

en: Unknown error editing %s
sl: neznana napaka ob urejanju %s

en: Update of settings failed
sl: Posodobitev nastavitev je spodletela

en: User Logged Out.
sl: Uporabnik odjavljen.

en: User Name
sl: Uporabniško ime

en: Users
sl: Uporabniki

en: We will do our best to use the information collected above to solve your issue.
sl: Naredili bomo najboljše, da bomo z zbranimi informacijami odpravili vašo vprašanje.

en: Yes
sl: Da

en: You do not have permission to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: You do not have permission to edit this event.
sl: Nimate pravic za spreminjanje dogodka.

en: You do not have permissions to edit this layout
sl: Nimate pravic za urejanje te predvajalne vsebine

en: You should send your screenshot to info@xibo.org.uk with a reference to the Launchpad Question/Bug you have created previously.
sl: Dobro bi bilo da pošljete sliko zaslona na info@xibo.org.uk z povezavo na Launchpad vprašanja/napake, ki ste jo predhodno pripravili.

en: Your consumer key is: %s
sl: Ključ odjemalca je: %s

en: Your consumer secret is: %s
sl: Geslo odjemalca je: %s

en: Your start time is in the past. Cannot schedule events in the past
sl: Začetni čas je v preteklosti. Ne morem dodati dogodka za preteklost.
